دزدان خشن شاهرگ راننده «پرايد» را بريدند! +عکس

دزدان خشن شاهرگ راننده «پرايد» را بريدند! +عکس 2 تن از اعضای سابقه دار يک باند سرقت به عنف که به قصد سرقت خودروی پرايد شاهرگ گردن راننده را با چاقو بريده بودند دستگير شدند و تلاش کارآگاهان برای دستگيری متهم فراری اين باند ادامه دارد.خ
خودرو, راننده, کردند, کارآگاهان, بودند, بازجویی, موضوع, پرونده, مسافر, خراسان, پلیسی, بررسی, متهمان, اظهارات, آگاهی, مجروح, سرهنگ, دادند, متوجه, فراری

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29566
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Ahaenvoz
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» دزدان خشن شاهرگ راننده «پرايد» را بريدند! +عکس
دانلود بازی با لینک مستقیم

--- | ania2 | TehranKids11-03-1390, 22:27

دزدان خشن شاهرگ راننده «پرايد» را بريدند! +<a href="http://tehrankids.com" >عکس</a>

 

2 تن از اعضای سابقه دار يک باند سرقت به عنف که به قصد سرقت خودروی پرايد شاهرگ گردن راننده را با چاقو بريده بودند دستگير شدند و تلاش کارآگاهان برای دستگيری متهم فراری اين باند ادامه دارد.

خراسان:چند روز قبل زوج جوانی به همراه یکی از آشنایانشان که کارگر باغی در منطقه ویرانی مشهد بود به باغ مذکور رفتند و در حالی که مشغول استعمال موادمخدر شیشه بودند نقشه سرقت یک خودرو برای تامین هزینه های اعتیادشان را طرح کردند.

یکی از آنان که پیشنهاد سرقت با شیوه کرایه دربستی خودرو را داده بود عنوان کرد اگر توانستیم خودرو را با قیمت پایین می فروشیم و اگر نتوانستیم آن را اوراق و قطعات خودرو را به فروش می رسانیم. آن ها با طرح این نقشه به کنار جاده آمدند و منتظر طعمه ای برای سرقت شدند.

راننده یک دستگاه پراید که حدود ۳۳ سال سن دارد در مقابل آن ها ترمز زد و بی خبر از این که مسافرنماها چه نقشه شومی را در سر می پرورانند آنان را به مقصد رضاشهر و به طور دربستی سوار کرد.

 

هنوز دقایق زیادی سپری نشده بود که خودرو به میدان سلمان رسید در این لحظه ناگهان راننده سردی نوک تیز کاردی را زیر گردنش احساس کرد. او که تازه متوجه ماجرا شده بود قصد داشت در برابر سارقان خشن مقاومت کند که مرد مسافر کارد را به شدت بر روی گردن راننده کشید و شاهرگ او را برید. خون به داخل خودرو فواره زد.

مرد مسافر از صندلی عقب خودرو پیاده شد و با گذاشتن راننده در صندلی سرنشین جلو، خود پشت فرمان قرار گرفت. راننده که به دلیل خونریزی حالش کم کم رو به وخامت می گذاشت برای آن که تنها منبع تامین مخارج زندگی اش را از دست ندهد پیکر خونین خود را بر روی فرمان خودرو انداخت و بدین ترتیب کنترل خودرو از دست سارق زورگیر خارج شد و خودرو به جدول حاشیه خیابان برخورد کرد.

رهگذران که متوجه این سانحه رانندگی شده بودند بلافاصله به کمک سرنشینان رفتند اما سارق در حالی که چاقوی خون آلود در دستش بود فرار کرد.

شهروندان که تازه متوجه ماجرا شده بودند از فرار زوج جوان جلوگیری کردند و بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دادند. دقایقی بعد ماموران کلانتری نجفی مشهد به محل اعلام شده عزیمت کردند و زوج جوان را برای بررسی موضوع به کلانتری و مجروح حادثه را نیز در حالی که دیگر رمقی در بدن نداشت برای مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

این گزارش حاکی است: زوج ۲۱ و ۲۳ ساله توسط ماموران انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند. اما آن ها مدعی شدند که در سرقت نقشی نداشتند و طی اظهاراتی هماهنگ عنوان کردند که ما مسافر خودرو بودیم که در بین راه مرد ناشناسی سوار بر پراید شد و در نزدیکی محل تصادف با تیغ موکت بری گردن راننده را برید! و سپس فرار کرد اما به دلیل این که اظهارات این زوج با اظهارات شاهدان صحنه مطابقت نداشت به دستور مقام قضایی متهمان دستگیر شده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 با توجه به اهمیت موضوع، به دستور سرهنگ رزمخواه (رئیس اداره مبارزه با سرقت) این پرونده برای پی گیری در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های به عنف قرار گرفت و بازجویی از زوج جوان با شیوه های پلیسی به سرپرستی کارآگاه اقبال آغاز شد.

متهمان دستگیر شده که هر یک به طور جداگانه تحت بازجویی قرار گرفته بودند به تناقض گویی پرداختند و هر یک داستان جداگانه ای را برای گمراه کردن کارآگاهان تعریف می کردند تا این که کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات راننده مجروح و جمع آوری اسناد و مدارک مستند، دوباره آنان را مورد بازجویی قرار دادند.

زوج جوان که دیگر چاره ای نداشتند به دروغ پردازی های خود پایان دادند و به سرقت خودرو و مجروح کردن راننده اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی صبح روز گذشته در گفت وگو با خراسان ضمن تشریح این پرونده گفت: به دنبال اعترافات متهمان، تلاش کارآگاهان برای دستگیری متهم فراری این پرونده آغاز شده است.

سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی افزود: بررسی های پلیسی در این باره مشخص کرد که این متهم در یکی از شهرهای خراسان رضوی مخفی شده است که کارآگاهان با سرنخ های موجود در تعقیب متهم فراری هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به سوابق کیفری متهمان و این که آن ها به موادمخدر صنعتی اعتیاد دارند این احتمال وجود دارد که در سرقت های دیگری نیز نقش داشته باشند بنابراین بررسی ها در این باره همچنان ادامه دارد.

سرهنگ بیدمشکی به رانندگان مسافربر توصیه کرد: در صورتی که افراد مبالغ بالایی را پیشنهاد می کنند تطمیع نشوند و در صورت مشکوک شدن به مسافران در اولین فرصت موضوع را به ۱۱۰ اطلاع دهند و یا از سوار کردن آنان خودداری کنند.

رئیس پلیس آگاهی همچنین گفت: در این گونه موارد رانندگان مشخصات ظاهری مسافران را به خاطر بسپارند و از درگیر شدن با سارقان مسلح تا حد امکان خودداری کنند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 29.07.1389
نام کامل: mahya joon
نظرات: 209
ارسالات: 44
مسنجر: --

محیا #1

تاریخ ارسال : 12 خرداد 1390 21:46
باعث تأسفه....
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #2

تاریخ ارسال : 25 مرداد 1390 09:06
اره ... اینم از شیشه بازا ... همشون تعطیلن
گروه: عضو سایت
عضویت: 22.11.1389
نام کامل: reza mahdaviniya
نظرات: 1071
ارسالات: 63
مسنجر: --

rezamahdavi #3

تاریخ ارسال : 28 مهر 1390 03:04
kesafataaaaaaaaaa


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.