مهران غفوریان: من خیلی غیرتی هستم!

مهران غفوریان: من خیلی غیرتی هستم! در انتخاب دوستانم خیلی تحقیق می​کنم و سعی می​کنم افرادی را به عنوان دوست انتخاب کنم که از طرف& ;شان لطمه نخورم و روند زندگی& ;ام را مختل نکنند. سعید آقاخانی، محمدرضا گلزار... ماهنامه زندگ
زندگی, سریال, بازیگری, داشته, البته, انتخاب, می​کنم, انجام, خودکشی, مسعود, زمانی, شایعه, مهران, کارگردانی, کارگردان, بازیگر, دانشگاه, تحقیق, نخورم, علاقه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29994
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: torvoX
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب خواندنی » مهران غفوریان: من خیلی غیرتی هستم!
دانلود بازی با لینک مستقیم

مطالب خواندنی | ania2 | TehranKids21-03-1390, 21:16

مهران غفوریان: من خیلی غیرتی هستم!

 

در انتخاب دوستانم خیلی تحقیق می​کنم و سعی می​کنم افرادی را به عنوان دوست انتخاب کنم که از طرف‌شان لطمه نخورم و روند زندگی‌ام را مختل نکنند. سعید آقاخانی، محمدرضا گلزار...

 

ماهنامه زندگی ایده آل نوشت:

مهران غفوریان بدون شک یکی از مهره های اصلی کمدی در تلویزیون ایران است وی که آخرین بار در سریال راه در رو در تلویزیون ظاهر شده است مشغول انجام فعالیتهای جدیدی است. وی در گفت و گویی به نکات جالبی در مورد زندگی و کارش اشاره کرده است.
 
-پدر خدا بیامرزم کارهای هنری مثل خطاطی، نقاشی، نواختن ساز و... انجام می​داد و من هم همان ‌زمان هنر را از ایشان به ارث بردم و از دوران دبیرستان به حرفه بازیگری علاقه‌مند شدم. مثل همه دوست داشتم یک هنرپیشه محبوب شوم، به همین دلیل بلافاصله کارم را از طریق دانشگاه شروع کردم و لیسانس نقاشی‌ام را از دانشگاه آزاد گرفتم البته برادرم مهدی نیز که 5 سال از من بزرگ‌تر است، تحصیلات دانشگاهی‌اش را در رشته موسیقی انجام داده. در کل اهالی خانه ما به جز مادرم هنری هستند، البته فکر می‌کنم بزرگ‌ترین هنرمند مادرم هست که من و برادرم را بزرگ کرده است.
 
- اولین کار بازیگری‌ام را با حضور در برنامه 39 شروع کردم. جالب این‌که زمان تماشا کردن خودم، خیلی انرژی می‌گرفتم و خوشحال می‌شدم. زمانی که کارم را در بازیگری شروع کردم، شاهد احمدلو، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، حسین رفیعی و بیژن بنفشه‌خواه هم دوره‌ای‌هایم بودند.
 
- به اندازه​ای که به کارگردانی علاقه‌مندم، بازیگری را دوست ندارم، در اصل کارگردانی کردن با بازی خودم را بیشتر از هر چیزی دوست دارم! زمان کار کردن خیلی جدی هستم و از آنجا که توقع مردم از من بالاست، همانقدر هم من از آن‌ها توقع دارم.
 
- یک بازیگر کسی است که فاصله نقش تا خودش را به حداقل برساند و طوری رفتار کند که به بازیگری چذب شود، و از همه مهم‌تر اینکه اخلاق واقعی و درستی داشته باشد. درباره نقش مسعود در سریال «راه در رو»، باید بگویم این نقش را خیلی دوست داشتم و سعی کردم در تمام طول کار، شبیه آن آدم بازی کنم و خودم را جای آن بگذارم. بالاخره امثال مسعود در جامعه ما زیادند. در هر صورت این نقش را جدی بازی کردم؛ خودم هم مثل مسعود در زندگی به شدت غیرتی و تعصبی​ام، بنابراین وجه تشابه من با مسعود، در این موضوع بود.
 
- در زندگی شخصی‌ام خیلی جدی و مذهبی هستم، همیشه گفته‌ام من جداً کمدی کارم. به نظرم نوع برخورد آدم‌ها و این که جدی باشند یا بگو بخند و شوخ طبع، بستگی به جایی دارد که می‌روند. خود من هم همیشه سعی کرده​ام جایی که محفل بگوبخند و شوخی است، شوخ‌طبع باشم، البته برعکسش هم هست.
 
- در انتخاب دوستانم خیلی تحقیق می​کنم و سعی می​کنم افرادی را به عنوان دوست انتخاب کنم که از طرف‌شان لطمه نخورم و روند زندگی‌ام را مختل نکنند. سعید آقاخانی، محمدرضا گلزار، یوسف تیموری، امین حیایی، محسن تنابنده و پیمان قاسم‌خانی از جمله دوستان بسیار خوب و صمیمی من هستند.
 
- سر سریال «راه در رو» قسمت‌هایی بود که خودم را باید مریض نشان می‌دادم، برای همین و برای طبیعی درآمدن کار، مسافت‌ی را دویدم تا حالت خسته داشته باشم که به دلیل دویدن، پهلویم گرفت و با همان دردف همان سکانس‌ها را گرفتیم و خیلی هم طبیعی دیده شد.
 
- بعد از سریال نوروزی «راه دررو»، یک پیشنهاد خوب سینمایی دریافت کردم که چاشنی طنزش خیلی کم است و بیشتر قالب رئال دارد. فعلاً که در حال بررسی فیلمنامه‌اش هستم، اما همان‌طور که گفتم، دوست دارم امسال صددرصد کارگردانی کنم، تا بازی.
 
- این را قبول دارم که جزو آن دسته بازیگرانی هستم که شایعه و حاشیه‌های زیادی برایم ساخته‌اند. در کل هر چیزی که به شخصیت و وجهه‌ام ضرر بزند را شایعه و حاشیه می‌دانم. اصلاً قضیه شایعه‌سازی برای من از زمانی شروع شد که در مشهد به دلیل مسمومیت غذایی به بیمارستان امام خمینی(ره) انتقالم دادند، زمانی که بیدار شدم، دیدم چند نفر بالای سرم دارند از من عکس می‌اندازند! فردای همان روز، روزنامه قدس مشهد تیتر زد «مهران غفوریان خودکشی کرده!» بله من خودکشی کردم، اما برای دیدن آقا امام رضا(ع) نه چیز دیگری. (البته خودکشی غیرواقعی منظورم است!)
 
- به نظرم اگر قرار باشد در یک فیلم یا سریال من و رضا عطاران، مجید صالحی، مهران مدیری، سیامک انصاری و... باهم حضور داشته باشیم، خیلی کار خوبی از آب در می‌آید البته به شرط آنکه کارگردان خوبی داشته باشد. شخصاً خیلی دوست دارم با مهران مدیری یک کار مشترک داشته باشم، چون هم کارگردان و بازیگر درجه یکی است، هم خصوصیات اخلاقی خیلی خوبی دارد.

گروه: عضو سایت
عضویت: 2.03.1390
نام کامل: --
نظرات: 320
ارسالات: 4
مسنجر: --

lav #1

تاریخ ارسال : 22 خرداد 1390 00:37
خیلی باحاله...................................ا
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.04.1390
نام کامل: JIMI
نظرات: 1741
ارسالات: 0
مسنجر: --

JIMI #2

تاریخ ارسال : 15 مرداد 1390 22:27
ajab duset daram
گروه: عضو سایت
عضویت: 2.03.1390
نام کامل: amirali
نظرات: 515
ارسالات: 10
مسنجر: --

amir508 #3

تاریخ ارسال : 26 شهریور 1390 07:45
////
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #4

تاریخ ارسال : 3 مهر 1390 11:30
با مزه ی توپولــــــــــــــــــــــــــی...!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #5

تاریخ ارسال : 24 مهر 1390 09:44
بامزه چاق گامبو
گروه: عضو سایت
عضویت: 8.08.1390
نام کامل: --
نظرات: 524
ارسالات: 0
مسنجر: --

khozestaniyam #6

تاریخ ارسال : 10 دی 1390 12:35
منم تپلیم ههههههههههههههههههههههه
گروه: عضو سایت
عضویت: 28.12.1390
نام کامل: روی ساحل...
نظرات: 136
ارسالات: 24
مسنجر: --

raddepa #7

تاریخ ارسال : 12 فروردین 1391 19:29
خوش به حالت ننه


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.