بیوگرافی فرامز قریبیان

بیوگرافی فرامز قریبیان فرامرز قریبیان” نمایانگر قهرمانی زخمی است؛قهرمانی تلخ ،به بن بست رسیده و در عین حال عاشق که در روزگار نامردی ها جایی ندارند. بازی خوب و روان فرامرز قریبیان در نقش چریک شهری در فیلم گو
بازیگر, بهترین, جشنواره, قریبیان, کارگردانی, المللی, سینمایی, جایزه, برنده, سیمرغ, بلورین, فرامرز, چشمهایش, کاندیدای, قهرمانی, سینما, بارانی, رسیده, کیمیایی, روزگار

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29852
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CNPaul
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب خواندنی » بیوگرافی فرامز قریبیان
دانلود بازی با لینک مستقیم

مطالب خواندنی | said | TehranKids21-12-1390, 11:51

 

بیوگرافی فرامز قریبیان
فرامرز قریبیان” نمایانگر قهرمانی زخمی است؛قهرمانی تلخ ،به بن بست رسیده و در عین حال عاشق که در روزگار نامردی ها جایی ندارند.

 

بازی خوب و روان فرامرز قریبیان در نقش چریک شهری در فیلم گوزن ها نام او را بر سر زبانها انداخت به گونه ای که درباره او گفته اند قریبیان نمایانگر قهرمانی زخمی است قهرمانی تلخ به بن بست رسیده و در عین حال عاشق که دیگر در روزگار نامردی ها جایی ندارند.

فرامرز قریبیان در سال 1320 در تهران متولد شد،تحصیلات ابتدایی را در دبستان ترقی گذراند و سپس دوره دبیرستان را در مدرسه بدر طی کرد.

قریبیان بزرگ شده خیابان آبشار و بازارچه نواب و کوچه دردار است و از سالهای نوجوانی با مسعود کیمیایی دوست بود.

او دارای تحصیلات ناتمام در رشته بازیگری مدرسه ویرژوال آرت آمریکا است.وی فعالیت سینمایی را با دستیاری کارگردان و ایفای نقش کوتاهی در فیلم بیگانه بیا در سال 1347 به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز کرد.او همسر “مینا خیامی” فیلمنامه نویس و پدر “محمد سام” قریبیان بازیگر است.

فرامرز قریبیان در دهه شصت فیلم های بسیاری بازی کرد و موفق شد از ششمین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم “ترن” دریافت کند.

فرامرز قریبیان نزدیک به چهار دهه است که در عرصه سینما حضور چشمگیر و موثر دارد.وی در بیش از 60 فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت است.

 

فیلم شناسی:

                     

او تاکنون بازی در فیلم های سینمایی بیگانه در سال 1347،خاک 1352 گوزن ها و صلات ظهر در سال 1353،چشم انتظار در سال 1354، وقتی که ‌آسمان بشکفد و غزل در سال 1355 ،سرباز،خاتون در سال 1356،سایه های بلند باد،هجرت و امشب اشکی می‌ریزد در سال 1357، جنگ اطهر در سال 1358، بازپرس ویژه در سال 1360،عفریت ،سفیر در سال 1361، سناتور ، پرونده، در سال 1362، ریشه در خون،‌پایگاه جهنمی در سال 1364 گمشده ، گردباد، سمندر‌،‌آوار در سال 1364 ترن، کمینگاه، و کانی مانگا در سال 1366، دلار در سال 1367، مرگ پلنگ، فیل در تاریکی در سال 1368، ردپای گرگ، دو نفر ونصفی، تبعیدی ها و انفجار در اتاق عمل در سال 1370، گریز ، طعمه و بندر مه آلود در سال 1371، ترانزیت، و آخرین خون در سال 1372، اشک و لبخند،‌تجارت، شریک زندگی، مروارید سیاه، منطقه ممنوعه، و می‌خواهم زنده بمانم در سال 1373، قانون، روز دیدار، دشمن و دایره سرخ در سال 1374، روی خط مرگ، در سرزمین دیگر و ارابه مرگ در سال 1375 یاغی، و تارهای نامرئی، در سال 1376 خط و سایه ها، و چشم عقاب، در سال 1377، مرد بارانی و چشمهایش در سال 1378، رقص در غبار، در سال 1381، شهر زیبا در سال 1382، ارابه مرگ و رئیس در سال 1385، فاصله در سال 1388، بهشت اینجاست و ‌آلزایمر در سال 1389 در کارنامه خود ثبت کرده است.

او در سال 1365 حکم کارگردانی را هم با ساخت فیلم جدال در تاسوکی چشید و در سال 74 دومین ساخت فیلم خود با عنوان قانون در سال 78 سومین فیلم با نام چشمهایش را کارگردانی کرده است.

جوایز و افتخارات:

قریبیان در سال 1382 برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هفتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم رقص در غبار در سال 78 ،برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هجدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم مرد بارانی در سال 71 ،برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از یازدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم بندر مه ‌آلود، در سال 1366 برنده لوح زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم ترن،در سال 1353 برنده مجسمه سپاس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از شمشمین جشنواره فیلم سپاس برای بازی در فیلم خاک،در سال 1382 کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از بیست و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “شهر زیبا” در سال 1383 ، کاندیدای تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از هشتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم شهر زیبا در سال 1382،دومین بازیگر نقش اول مرد سال به انتخاب نویسندگان و منتقدان سینمایی برای بازی در فلم رقص درغبار و در سال 71 کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از یازدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “ردپای مرگ” را از آن خود کرد.

همچنین او در سال 1383 در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم هند برنده طاووس نقره ای بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم شهر زیبا،در سال 82 جایزه بهترین بازیگر مرد در فیلم رقص باد از بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم مسکو در روسیه،در سال 80 جایزه بهترین بازیگر مرد در فیلم چشمهایش در هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم حراره در زیمباوه و در سال 1379 نیز برای بازی در فیلم چشمهایش در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم قاهره در مصر جایزه ویژه دریافت کرد.

قریبیان تاکنون در مجموعه های تلوزیونی همچون “نیستانگ به کارگردانی حسین مختاری و “روز حسرت” به کارگردانی سیروس مقدم را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

 

 

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.