فهرست سیاستمداران كتك خورده!

فهرست سیاستمداران كتك خورده! پرتاب مجسمه به& ;سوی سیلویو برلوسكنی نخست& ;وزیر ایتالیا كه باعث جراحت شدید او شدنام این سیاستمدار جنجالی اروپا را به فهرست رهبرانی در جهان اضافه كرد كه كتك خورده& ;اند یا حتی كشته& ;شده& ;ا
امنیتی, برلوسكنی, ایتالیا, محافظان, پرتاب, اكنون, تدابیر, سیاستمداران, سیاسی, گذشته, اروپا, آلمان, مجسمه, بازجویی, سیاستمدار, گردهمایی, گلوله, كسانی, جریان, حملات

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30006
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: trubnikaaa
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب خواندنی » فهرست سیاستمداران كتك خورده!
دانلود بازی با لینک مستقیم

فهرست سیاستمداران كتك خورده!

 

 

 

 

 

 

 

پرتاب مجسمه به‌سوی سیلویو برلوسكنی نخست‌وزیر ایتالیا كه باعث جراحت شدید او شدنام این سیاستمدار جنجالی اروپا را به فهرست رهبرانی در جهان اضافه كرد كه كتك خورده‌اند یا حتی كشته‌شده‌اند.
برلوسكنی اكنون با بینی شكسته و 2 دندان افتاده و لب پاره شده در بیمارستان بستری است. مقامات امنیتی ایتالیا اما مشغول بررسی تدابیر امنیتی و بازجویی از محافظان برلوسكنی هستند.
پلیس ایتالیا می‌گوید مردی كه تعادل روانی نداشته با مجسمه‌ای از كلیسای میلان صورت نخست‌وزیر را خونی كرده‌است. اكنون این سؤال همیشگی مطرح است كه وقتی سیاستمداران در میان مردم قرار می‌گیرند چه میزان تدابیر امنیتی لازم است؟

برلوسكنی بدون توجه به تذكرات امنیتی كار غیرمعمولی كرد و مستقیما به میان مردم رفت. این اتفاق در نوع دیگری ماه گذشته در آمریكا هم روی داد.

در مهمانی خصوصی جشن شكرگزاری در كاخ سفید، 2 مهمان ناشناس بدون دعوت توانستند خود را به داخل برسانند و حتی با رئیس‌جمهور هم عكس بگیرند.
در پی این واقعه 3 مقام امنیتی كاخ سفید بركنار شدند و محافظان همچنان تحت بازجویی قرار دارند.

سال گذشته یك خبرنگار عراقی با پرتاب لنگه كفش به سوی جرج بوش، رسمی را بنا گذاشت كه اكنون ماه‌هاست در چند جای دیگر دنیا تكرار می‌شود.
آن كفش‌ها هنوز در دنیای سایبر پرتاب می‌شوند.

ون‌جیابائو نخست‌وزیر چین یكی از كسانی بود كه چندی پیش در دانشگاه كمبریج در جریان سخنرانی هدف پرتاب كفش از سوی دانشجویان قرار گرفت.

هفته گذشته وقتی گروه طرفدار محیط‌ زیست صلح سبز توانست دیوارهای امنیتی اجلاس سران اروپا در بروكسل را بشكند و عبور كند، تدابیر امنیتی اتحادیه اروپا زیر سؤال رفت. البته این حوادث همیشه هم غیرمرگبار نبوده و گاهی به مرگ افراد نیز منجر شده‌است.

در هلند بعد از ترور - پیم فورتیون - سیاستمدار - در سال 2002، تدابیر امنیتی مقامات دولتی تشدید شد. یكسال بعد آنا لیند وزیر خارجه سوئد ترور و این پرسش مطرح شد كه آیا سیاستمداران می‌توانند آزادانه در خیابان‌های استكهلم با خانواده‌شان رفت‌وآمد كنند؟ از آن پس پلیس امنیتی سوئد محافظان سیاستمداران را بیشتر كرد.

در سال 1990 ولفگانگ شوبل وزیر كشور وقت آلمان در یك گردهمایی سیاسی هدف گلوله قرار گرفت. از آن زمان شوبل فلج و او اكنون وزیر دارایی آلمان است.در ایتالیا كه در دهه‌های 1970 و 1980 درگیر موج تروریسم و خشونت سیاسی بوده است، شرایط برای اینگونه حملات مساعدتر از دیگر كشورهای اروپایی است.

اما پاپ بندیكت، رهبر كاتولیك‌های جهان یكی دیگر از كسانی است كه در مقابل این حملات آسیب‌پذیر به‌نظر می‌رسد. او به‌طور مرتب با پیروان كاتولیك و مسیحیان دیگر دیدار می‌كند. پیش از او پاپ ژان پل در سال 1981 در جریان یكی از همین گردهمایی‌ها هدف گلوله قرار گرفت.

در آمریكا بخشی از سرویس اطلاعاتی ماموریت ویژه حفاظت از جان رئیس‌جمهور را دارد. اما در كشورهای اروپایی معمولا این كار با جمع‌آوری اطلاعات ارائه شده توسط چند نهاد امنیتی و پلیسی صورت می‌گیرد.
وزیر كشور ایتالیا اما تاكید دارد كه حمله اخیر به برلوسكنی نتیجه كم‌كاری ماموران اطلاعاتی نیست و فقط ناشی از فضای پرتنش و سنگین سیاسی كشور در این روزهاست. او با دفاع از عملكرد خود گفته‌است كه همه بررسی‌ها و بازرسی‌ها انجام شده‌بود. اما به گفته او، دمكراسی و سیاست ایجاب می‌كند كه نخست‌وزیر به هوادارانش نزدیك شود و در میان آنها قرار گیرد.

رسانه‌های ایتالیایی اما سرویس‌های امنیتی این كشور را به‌شدت مورد انتقاد قرار داده‌اند و آنها را مقصر دانسته‌اند. آنها همچنین از نیروهای امنیتی و محافظان نخست‌وزیر انتقاد كرده‌اند كه چرا بعد از حمله اجازه داده‌اند كه برلوسكنی از ماشین پیاده شود و دوباره در مقابل مردم و دوربین‌ها قرار بگیرد.

گروه: عضو سایت
عضویت: 9.05.1390
نام کامل: --
نظرات: 63
ارسالات: 13
مسنجر: --

حس #1

تاریخ ارسال : 16 تیر 1391 07:23
ممنون ار بیان افتضاح کاری دیگران

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.