فرهنگ کشورهای مختلف برای لاغر شدن!

فرهنگ کشورهای مختلف برای لاغر شدن! غرب و شرق ندارد، امروز مسئله تناسب اندام و لاغری در تمام دنیا به موضوع روز تبدیل شده است و هر کس در هر کجای دنیا سعی دارد تا با آموخته های علمی و حتی سنتی تناسب اندام بهتری کسب کند. غذای
خوردن, اضافه, غذاهای, افزایش, زمانی, افراد, روزانه, کالری, هستند, بسیاری, فرانسوی, گرسنگی, مبارزه, دارند, مالزی, انجام, زیادی, خانواده, ادویه, احساس

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29996
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: ThomasDer
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب خواندنی » فرهنگ کشورهای مختلف برای لاغر شدن!
دانلود بازی با لینک مستقیم

فرهنگ کشورهای مختلف برای لاغر شدن!

غرب و شرق ندارد، امروز مسئله تناسب اندام و لاغری در تمام دنیا به موضوع روز تبدیل شده است و هر کس در هر کجای دنیا سعی دارد تا با آموخته های علمی و حتی سنتی تناسب اندام بهتری کسب کند.


غذای تند
همانطور که می دانید غذاهای تایلندی به تندترین و البته پرادویه ترین غذاهای دنیا معروف هستند. این همان رازی است که از آن حرف می زدیم. فلفل تند، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد؛ اما خاصیت اصلی غذاهای تند این است که سرعت غذا خوردن شما را کاهش می دهد.  زمانی که علائم نشان دهند که شما سیر شده اید دست از غذا خوردن خواهید کشید.
آرام غذا خوردن بهترین استراتژی برای کاهش وزن به حساب می آید و خوردن غذاهای اسپایسی و تند، یک راه آسان برای این کار است.
به غیر از اینکه غذاهای تند روی شما تاثیر می گذارند و شما به همین خاطر می توانید خیلی بهتر از قبل از دست چربی های اضافه راحت شوید. این نکته را هم باید اضافه کرد که زمانی که شما از خوردن غذاهای تند لذت می برید، آن را آرام تر می خورید، در نتیجه زودتر سیر می شوید و همه اینها باعث می شود شما از دست اضافه وزن راحت شوید.

زردچوبه
یکی از ادویه هایی که در مالزی محبوبیت زیادی دارد و به خاطر محبوبیت بالا از آن بیشترین استفاده را می کنند، زردچوبه است. این ادویه، که عنصری کلیدی در غذاهای مالزی است، در جنگل های مالزی به عنوان یک گیاه وحشی رشد می کند. در مورد زردچوبه باید بگوییم این ادویه در خود ماده ای دارد به نام کورکومین؛ که همین عامل اساسی مبارزه با چاقی است.
بله این ادویه یکی از بهترین سربازهایی است که با چربی های اضافه بدن مبارزه می کند. تحقیقی در دانشگاه تافتز نشان داد، موش هایی که مقدار زیاد چربی به همراه مقدار کمی کورکومین خورده اند، افزایش وزن کمتری نسبت به بقیه موش ها داشته اند. محققان تصور می کنند، خوردن زردچوبه، رشد بافت های چربی را کم کرده و سوختن چربی را افزایش می دهد. بنابراین حتما آن را در غذای بعدی استفاده کنید.

چای ترش
اگر در سراسر چین همه به خوردن چای سبز علاقه دارید، باید بگوییم در سراسر آفریقای جنوبی مردم از چای قرمز بیشتر از چای سبز لذت می برند زیرا احتیاج به شکر ندارد و بدون آن نیز خورده می شود.
خوردن این چای شما را از هزاران کالری در ماه نجات می دهد. نوشیدن چای قرمز کمک خوبی برای کاهش وزن است، اما باید بگوییم، در هیچ جای دنیا فرهنگ مصرف چای، به درستی بین مردم جا نیفتاده است. در بسیاری از مواقع پیش می آید که بدن با کمبود آب مواجه می شود.
بسیاری از افراد این مشکل را با گرسنگی یکی می دانند و به همین خاطر به غذا خوردن روی می آورند، برای همین از اضافه وزن رنج می برند. بهتر است کمبود آب بدن خود را با چای خوردن جبران کنید تا راحت بتوانید از شر اضافه وزن خود خلاص شوید.

خواب کافی
اگر قرار باشد یکی از دقیق ترین افراد روی زمین را انتخاب کنیم، قطعا اولین و آخرین انتخاب ما ژاپنی ها خواهند بود. بسیاری از افراد برنامه ریزی دقیق ژاپنی ها را با کسالت های روزانه آنها اشتباه می گیرند. باید به آنها بگوییم کاملا در اشتباهند. این دو مقوله دو موضوع جدا از هم هستند که هر کدام پیش زمینه ها و پس زمینه های جداگانه ای دارند.
در این کشور اکثر مردم حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه خواب روزانه دارند. تحقیقات نشان می دهد محرومیت از خواب روزانه افزایش وزن را به دنبال خواهد داشت. هورمون های لپتین و گرلین در این مساله نقش دارند. لپتین، به مغز کمک می کند احساس سیر بودن را تشخیص دهید و گرلین، باعث گرسنگی می شود .
زمانی که خواب کافی نداشته باشید سطح هورمون لپتین پایین می آید و گرلین بالا می رود، به همین دلیل است که بیشتر مردم زمانی که خواب آلود هستند احساس گرسنگی می کنند؛ ولی در واقع به جای خوردن غذا بهتر است چشمان خود را ببندید و بخوابید.

وعده غذایی بزرگ
شاید این را خودتان امتحان کرده باشید، به جای اینکه میزان کالری زیادی را در شب به بدن خود برسانید و با شکم پر به رختخواب بروید، بزرگ ترین وعده غذایی تان را بین ساعت های دو تا چهار صرف کنید.
این کاری است که مکزیکی ها به طور سنتی آن را انجام می دهند بنابراین اضافه وزن ندارند. اگر شب غذای کمتری بخورید، صبح روز بعد گرسنه از خواب بیدار می شوید و صبحانه کاملی خواهید خورد که کنترل وزن را برای شما آسان تر خواهد کرد. به عنوان یک قانون کلی برای مبارزه با افزایش وزن، سعی کنید کالری مورد نیاز بدن تان را در طول روز از صبحانه و ناهار به دست آورید.

کانون گرم خانواده
در مورد فرانسه بگذارید همین ابتدا آماری را در اختیارتان بگذاریم. به طور میانگین ۹۲ درصد فرانسوی ها شام را به همراه خانواده میلمی کنند.  برای فرانسوی ها، غذا خوردن یک رویداد مهم در روز حساب می شود. برای آنها این کار مهم تر از انجام دیگر کارهاست.
خوردن غذا به مدت طولانی و صحبت کردن بین آن، به کم خوردن شما کمک می کند. تحقیقات و البته تجربه های زیادی نشان داده افراد زمانی که با یکدیگر معاشرت می کنند و غذا می خورند، زودتر احساس سیری به آنها دست می دهد. این عادتی است که فرانسوی ها هم به خاطر احترام به کانون خانواده و هم به خاطر دور شدن شان از چاقی آن را انجام می دهند؛ یعنی درست با یک تیر دو نشان می زنند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 22.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 176
ارسالات: 0
مسنجر: --

yasiiiiiiiiii #1

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1391 19:01

jaLeB buUuUuUuUuD....miCsmile--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #2

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1391 19:20
ممنونگروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #3

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1391 19:39
........................
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.03.1391
نام کامل: آب و اتش
نظرات: 800
ارسالات: 0
مسنجر: --

آب و آتش #4

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1391 23:54
مرسي

گروه: عضو سایت
عضویت: 20.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 199
ارسالات: 2
مسنجر: --

m23 #5

تاریخ ارسال : 9 مرداد 1391 16:30
mer30


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.02.1391
نام کامل: عارف
نظرات: 425
ارسالات: 0
مسنجر: --

majic #6

تاریخ ارسال : 10 مرداد 1391 12:25
ممنون........
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 5.01.1391
نام کامل: --
نظرات: 1540
ارسالات: 61
مسنجر: --

sara.a #7

تاریخ ارسال : 12 مرداد 1391 00:24
جالب بود......
مرسي................


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.04.1391
نام کامل: رها
نظرات: 72
ارسالات: 0
مسنجر: --

Katty #8

تاریخ ارسال : 12 مرداد 1391 08:50
جالبه ميسي

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.