فـال روزانه 1391/06/19

فـال روزانه 1391/06/19 فال روزانه متولدین فروردینامروز نگرانی هایی در مورد مسائل مالی خواهید داشت چون به نظر می رسد که در حال حاضر با مشکلات مالی روبرو باشید. به جای نگرانی صرفه جویی و پس انداز کردن را تمرین کنی
روابط, خواهید, روزانه, دیگران, متولدین, دارید, زندگی, کنیدپیش, تصمیم, امروز, بیشتر, خواهد, موقعیتی, استفاده, هستید, موقعیت, کارها, باشید, تغییرات, توانید

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29856
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: AllaRobrt
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب خواندنی » فـال روزانه 1391/06/19
دانلود بازی با لینک مستقیم

فـال <a href="http://tehrankids.com/index.php?do=static&page=faaleroozane" title="فال روازنه">روزانه</a>  1391/06/19


فال روزانه متولدین فروردین

امروز نگرانی هایی در مورد مسائل مالی خواهید داشت چون به نظر می رسد که در حال حاضر با مشکلات مالی روبرو باشید. به جای نگرانی صرفه جویی و پس انداز کردن را تمرین کنید.

پیش بینی روابط شما: اتفاقی که مدتی پیش افتاد رابطه شما را با یکی از نزدیکان یا اعضای خانواده تقویت کرد، حتی شاید بتوان گفت آن را نجات داد. سعی کنید این رابطه را همچنان حفظ کنید.

پیش بینی شغل شما: در مورد هیچ چیزی بیش از اندازه وسواس به خرج ندهید. کار شما خوب است و دیگران نیز این می دانند. پس با حساسیت بیهوده خود را آزار ندهید.

فال روزانه متولدین اردبیهشت


 

 

همه چیز را به گردن شرایط نیندازید. گاهی خود ما در بروز بعضی موانع نقش داریم.

 

پیش بینی روابط شما: به شما توصیه می کنیم که در روابط خود با اطرفیان تجدیدنظر کنید. گاهی برخوردهای تند یا سرد شما، اگرچه غیرعمدی باشند، دیگران را دچار برداشت اشتباه می کنند. برای حفظ دوستی های خود لازم است طرز برخوردتان را در بعضی موقعیت ها عوض کنید.

پیش بینی شغل شما: به نظر می رسد که کار و مشغله زیاد شما را از بودن با کسانی که شما را دوست دارند غافل کرده است. لازم است در رویه خود تغییراتی به وجود آورید و تعادلی بین روابط شخصی و کار ایجاد نمایید.

فال روزانه متولدین خرداد

 

به نظر می رسد که امروز همه چیز با هم هماهنگ است و کارها به خوبی پیش می رود. خداراشکر. از این موقعیت بیشتر استفاده کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز دیگران انرژی مثبت خود را به شما منتقل می کنند. به نظر می رسد که بخت با کسانی که در اطرافتان هستند یار بوده و به آنچه می خواهند رسیده اند. از این محیط شاد و پرانرژی نهایت لذت را ببرید.

پش ینی شغل شما: قصد داشتید کار خود را به زودی آغاز کنید ولی بنا به دلایلی آن را عقب انداخته اید. با این حال این کار هم به خوبی شروع می شود و هم به خوبی پیش خواهد رفت.

 

فال روزانه متولدین تیر

گاهی بعضی درها بسته می شوند تا درهای دیگری باز شوند. هدفی که برای آینده در سر دارید بزرگ و باشکوه هستند ولی رسیدن به آنها آسان نیست. پس تلاش خود را بیشتر کنید.

پیش بینی روابط شما: درست موقعی که توقعش را ندارید عشق به سراغتان می آید. شاید در یک مکان معمولی یا در غیرقابل تصورترین زمان. اما وقتی عشق سر راهتان قرار گرفت آن را با آغوش باز بپذیرید.

پیش بینی شغل شما: اجازه بدهید تغییرات اتفاق بیفتند. نترسید چون زندگی بر اساس تغییر بنا شده است. کار شما مستعد پیشرفت است ولی به زمان نیاز دارد.

فال روزانه متولدینمرداد

امروز به نظر می رسد که زندگی با شما سر سازگاری ندارد. در کاری تاخیر پیش می آید و بعضی کارها در هم گره می خورند .اما به زودی خواهید فهمید که اینها در واقع به سود شما بوده است.

پیش بینی روابط شما: یکی از دوستان برنامه تفریحی یا مسافرتی را ترتیب می دهد و لحظات خوشی را برای شما رقم می زند. یادتان نرود از او تشکر کنید!

پیش بینی شغل شما: اگر انسان می توانست هرچه را که می خواهد به آسانی به دست آورد، زندگی از انگیزه و تلاش خالی می شد. بلندپروازی های خود را به واقعیت نزدیک کنید و از شکست های کوچک نا امید نشوید

 
 در موقعیتی قرار دارید که می توانید یکی از عادات بد خود را کنار بگذارید. ما از نظر ذهنی و احساسی قدرتمند هستید و اراده ای قابل ستایش دارید. برای اینکه در ترک این عادت موفق باشید، مرتبا به خود یادآوری کنید که چرا لازم است آن را کنار بگذارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز قاطع و قدرتمند هستید و می خواهید به آنچه که در سر دارید برسید. برنامه ها و فکرهای مختلفی به ذهنتان خطور می کند و آنها را در ابتدای لیست اولویت های خود می گذارید.

پیش بینی روابط شما: دیگران خیلی زود تغییرات رفتار شما را تشخیص می دهند. به همین دلیل امروز وقتی تصمیم می گیرید کار جدیدی را دنبال کنید دیگران متعجب می شوند و از شما علت آن را می پرسند.

پیش بینی شغل شما: تنه شروع یک کار مهم نیست بلکه ادامه دادن و ناامید نشدن از اهمیت بیشتری برخوردار است. اینکه تا چه حد بر تصمیم خود پابرجا می مانید و کاری را که شروع کرده اید تا کجا به جلو می برید سوالی است که باید از خودتان بپرسید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز یکی از آن روزهایی که است که احساس بی قراری می کنید و از روزمرگی زندگی خسته شده اید. یک فعالیت جدید را امتحان کنید، کاری که تا به حال انجامش نداده اید.

پیش بینی روابط شما: ممکن است از بعضی کارهای خسته کننده که باید انجام دهید سر باز بزنید و دیگران را از این بابت ناراحت کنید. بعضی حرف ها یا برخوردهای شما از نظر دیگران غیرمنطقی خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: اگر خواهان ایجاد تغییرات عمده هستید، به دنبال کاری جدید بگردید. ایجاد تغییر و تنوع احساس بی قراری و آشفتگی شما را کاهش خواهد داد


 


فال روزانه متولدین آبان

در موقعیتی بسیار مهم قرار دارید که به تقویت و قدرت بیشتر شخصیت شما می انجامد. اگر بتوانید بر مانعی که در حال حاضر بر سر راهتان قرار دارد غلبه کنید، به تجارب جدید و البته اعتبار بیشتر دست خواهید یافت.

پیش بینی روابط شما: مجبور خواهید بود به بعضی چیزها تظاهر کنید شاید چون نمی خواهید دیگران به برخی مسائل پی ببرند. لبخند تصنعی و تظاهر کردن به شادی آسان نیست، ولی امروز شما آن را به خوبی انجام می دهید.

پیش بینی شغل شما: نفوذ شما بر دیگران از آنچه که فکر می کنید قوی تر است اما اکثر اوقات این قدرت بی استفاده می ماند چون ترجیح می دهید همراه با جریان آب حرکت کنید.


فال روزانه متولدین آذر

 

پیش بینی روابط شما: دوست دارید در زندگی عاطفی خود تغییراتی اساسی به وجود آورید. موقعیتی که منتظرش بوده اید فرا رسیده است پس هوشیار باشید و نهایت استفاده را از آن ببرید.

پیش بینی شغل شما: اینکه حوصله کار کردن را ندارید دلیل خوبی برای تنبلی کردن و سپردن مسئولیت به شخصی دیگر نیست. به نقش مدیریتی خود ادامه بدهید و مطمئن باشید که موفق خواهید بود.


فال روزانه متولدین دی

به زودی چند روزی را به استراحت اختصاص خواهید داد. یک سفر در پیش دارید و با بعضی افراد نه چندان نزدیک ملاقات خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: یک دوست به منزلتان می آید و در مورد مسئله مهمی با شما صحبت می کند. این موضوع به هردوی شما مربوط است و بنابراین یک تصمیم مشترک خواهید گرفت.

پیش بینی شغل شما: در زمینه ای خاص سرمایه گذاری می کنید. نگران آینده این اقدام نباشید چون مطمئنا متضرر نخواهید شد.


فال روزانه متولدین بهمن

امروز فکرتان مشغول خواهد بود و چیزی را در ذهن خود کنکاش و بررسی می کنید. می توانید از تجارب گذشته استفاده کنید و توانایی تفکر انتقادی خود را افزایش بدهید.

پیش بینی روابط شما: شخصی به شما غبطه می خورد و دوست دارد موقعیت شما را داشته باشد اما به اندازه شما تلاش نکرده است. نگران نباشید چون این حسادت بی ضرر است.

پیش بینی شغل شما: شما تلاش خودتان را کرده اید. از این جا به بعد دیگر تحت کنترل شما نیست و تنها کاری که می توانید بکنید این است که منتظر نتیجه بمانید. توکل به خدا را فراموش نکنید.
 

فال روزانه متولدین اسفند

لازم است در مورد مسئله ای تصمیم بگیرید و بر سر دو راهی هستید. این تصمیم زندگی شما را تا چند سال پیاپی تحت تاثیر قرار می دهد. شاید بهتر باشد فعلا هیچ تصمیمی نگیرید و خود را به دست جریان زندگی بسپارید.

پیش بینی روابط شما: امروز احتمالا یک مهمان خواهید داشت که احتمالا نه با شما بلکه با یکی از اعضای خانواده تان در ارتباط است. کسی که دوستش دارید از چیزی گله مند است بد نیست اگر پای حرف هایش بنشینید.

پیش بینی شغل شما: اشکالی ندارد اگر گاهی اجازه دهید دیگران در انجام کارها به شما کمک کنند. در موقعیتی قرار می گیرید که بیشتر از قبل به کمک دیگران نیاز خواهید داشت. البته آنها از کمک کردن به شما خشنود خواهند شد.


 

گروه: عضو سایت
عضویت: 11.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 108
ارسالات: 7
مسنجر: --

barakat #1

تاریخ ارسال : 19 شهریور 1391 10:52
خوب بود
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.05.1390
نام کامل: آذین
نظرات: 118
ارسالات: 0
مسنجر: 2350452

آذین #2

تاریخ ارسال : 19 شهریور 1391 15:48
مرسی جالب بودsmile
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #3

تاریخ ارسال : 20 شهریور 1391 00:28
مرسي..........گروه: عضو سایت
عضویت: 16.03.1391
نام کامل: آب و اتش
نظرات: 800
ارسالات: 0
مسنجر: --

آب و آتش #4

تاریخ ارسال : 20 شهریور 1391 12:19
ممنونگروه: عضو سایت
عضویت: 19.06.1391
نام کامل: ارام همتی
نظرات: 66
ارسالات: 0
مسنجر: --

rahaaaaaaaa #5

تاریخ ارسال : 20 شهریور 1391 16:11
مرسیwinked
گروه: عضو سایت
عضویت: 14.01.1391
نام کامل: sindokht
نظرات: 750
ارسالات: 0
مسنجر: --

sindokht_2005 #6

تاریخ ارسال : 21 شهریور 1391 22:03
mer30


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 3.06.1391
نام کامل: گلبرگ
نظرات: 47
ارسالات: 3
مسنجر: --

گلبرگ007 #7

تاریخ ارسال : 25 شهریور 1391 05:54
دمتون گرم

دمتون گرم


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.