بازنگري روابط دوستانه، پس از ازدواج

بازنگري روابط دوستانه، پس از ازدواج اگر بتوانيد درباره زماني که با دوستانتان مي& ;گذرانيد بر سر برنامه و زمان مشخصي به توافق برسيد، هر دو سود مي& ;بريد. پس از ازدواج، به تدريج متوجه تغييراتي در دوستان خود خواهيد شد. معمولا د
دوستان, زندگي, مشترک, رابطه, درباره, ازدواج, همسرتان, دوستي, خواهد, گفتگو, معاشرت, همجنس, داشتن, کنيد،, توافق, بهترين, بسيار, زماني, نکنيد, احساس

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29733
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Elledicky
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » بازنگري روابط دوستانه، پس از ازدواج
دانلود بازی با لینک مستقیم

بازنگري روابط دوستانه، پس از ازدواج

 

 

 

 

 

اگر بتوانيد درباره زماني که با دوستانتان مي‌گذرانيد بر سر برنامه و زمان مشخصي به توافق برسيد، هر دو سود مي‌بريد.

 پس از ازدواج، به تدريج متوجه تغييراتي در دوستان خود خواهيد شد. معمولا دوستان متاهل با شادي شما را به فهرست زوجهايي که مي‌توان با آنها قرار مسافرت و شام گذاشت، وارد مي‌کنند و از طرف ديگر، ممکن است ازدواج شما موجب شود که دوستان مجردتان متوجه ناموفق بودن خودشان در امر ازدواج و داشتن يک زندگي مستقل شوند. اما چگوه مي‌توان با دوستاني که هر يک به شيوه خود فکر مي‌کنند، کنار آمد؟

آيا بايد اين دوستيها را حفظ کنيد؟

مي‌ريام آروند(Miriam Arond) و ساموئل پاوکر (Samuel Pauker) در کتاب خود به نام “اولين سال ازدواج” مي‌نويسند:” برپا کردن يک زندگي اجتماعي که بتواند هردوي شما را راي نگهدارد، نشانه بسيار مثبتي از موقعيت زندگي مشترک شماست.” اين دو و متخصصين ديگر ازدواج اعتقاد دارند که زندگي اجتماعي آسان و آزاد نشاندهنده امنيت رابطه زن و شوهر است و به اين معناست که هر دوي آنها مي‌توانند بدون بروز نا امني يا حسادت در ديگري، با ديگران معاشرت کنند.

علاوه بر اين، گاهي لازم است که ما با دوستان خود مشورت کرده يا تنها براي گفتگو و خنده دور هم جمع شويم. داشتن دوستان متعدد مي‌تواند شما را به عنوان يک فرد غني کرده و رابطه شما با همسرتان را گسترده تر و عمي‌قتر کند.(اعتراف کنيد که وقتي همسرتان با لبخندي شاد وارد خانه شده و براي تعريف کردن حوادث بامزه روزي که با دوستانش گذرانده، بي قرار است، دلتان غنج مي‌رود).

دوستان همجنس

احتمال اينکه اين نوع دوستان باعث به جوش آمدن حسادت شوند بسيار اندک است. قراري که هر از گاه با دوستان همجنس خود مي‌گذاريم، معاشرت سالمي‌ است و به نوعي يک مرخصي کوتاه از زندگي زناشويي محسوب مي‌شود. اما اگر شما دونفر درباره مدت زماني که دور از هم هستيد توافق نداريد،ممکن است دچار مشکل شويد.

براي مثال اگر شوهر دوست دارد در هفته دوشب را با دوستان خود باشد و همسرش مي‌خواهد هر شب با هم شام بخورند احساسات هر دو لطمه ديده و اين لطمه به مشاجره ختم خواهد شد. گفتگوي ساده و باز در اينجا بسيار راهگشا خواهد بود. بگذاريد عزيزتان از انتظارات شما آگاه شود و خود را آماده کنيد که گفتگو در هر دو طرف به مصالحه ختم شود. اگر بتوانيد درباره روزها يا ساعاتي که با دوستانتان مي‌گذرانيد بر سر برنامه و زمان مشخصي به توافق برسيد، هر دو سود مي‌بريد.

دوستان غيرهمجنس

حفظ رابطه با دوستان غير همجنس شايد يکي از بزرگترين جعبه هاي ويروسي باشد که در زندگي مشترک باز مي‌کنيد، به خصوص اگر اين دوست، زماني خواستگار يا دختر مورد علاقه شما هم بوده باشد. شايد شما به ود بگوييد که همسرتان در نهايت شما را انتخاب کرده است، اما شنيدن خنده آنها هنگام صحبت از شوخيهاي مشترک زمان تحصيل چندان خوشحالتان نخواهد کرد. چگونه از اين احساسات بد اجتناب کنيم؟ توصيه آروند و پاوکر اين است:

همسر خود را در گفتگو با دوست غير همجنس خود شريک کنيد. هرچه باشد دور هم بودن هرسه شما موجب خواهد شد که همسرتان متوجه افلاطوني بودن رابطه شما شود.

يا کاملا برعکس، رابطه دوستي خود را کاملا از زندگي زناشويي خود دور نگه داريد. شايد همسر شما گپ زدن شما با دوستي در شهر ديگر را بدون اشکال بداند اما واقعا نخواهد بداند کار تازه او چطور است. به عبارت ديگر، در حالي که دوستي خود را با اين دوست قديمي‌ پنهان نمي‌کنيد، بيش از حد هم درباره او صحبت نکنيد و از مقايسه او با همسرتان جدا بپرهيزيد.

اگر اين دوستي مشکلات زيادي به بار مي‌ آورد، همواره مي‌توانيد اين رابطه را قطع کنيد. آيا يک ساعت گپ زدن در ماه با دوست سابقتان ارزش در خطر انداختن زندگي مشترکان را دارد؟

در اينجا باز هم به اهمي‌ت گفتگو مي‌ان زن و شوهر تاکيد مي‌کنيم، يک گپ خوب مي‌تواند هرگونه احساس منفي را در همسر شما از بين ببرد. از طرفي شما از احساسات يکديگر نسبت به اين روابط آگاه شده و شايد تصمي‌مات جديدي اتخاذ کنيد.

دوستان مجرد

ممکن است پس از ازدواج ادامه دادن رابطه نزديک با دوستان مجرد برايتان مشکل باشد. ممکن آنها دور و حتي حسود به نظر برسند يا ممکن است شما را کسي بدانند که زندگي مجردي و بودن با آنها را به تشکيل يک زندگي مشترک فروخته است.

واکنشهاي منفي اين دوستان را به خود نگيريد.احتمال اينکه آنها احساس ترک شدگي داشته باشند زياد است. اگر واقعا مي‌خواهيد دوستي خود را حفظ کنيد، به اين دوست اندوهگين تلفن کنيد و يک قرار ملاقات با او بگذاريد. هنگامي‌ که همديگر را در کافه يا جاي ديگر ديديد، از پرحرفي درباره زندگي عاشقانه خود اجتناب کنيد. در عوض درباره علايق مشترکي که قبل از ازدواج داشتيد صحبت کنيد. اگر تمام گفتگوهاي شما درباره جنس مخالف دور مي‌زده است، اين احتمال وجود دارد که دوستي شما به مرگ طبيعي از بين برود. احساس گناه نکنيد، اين اتفاقي است که زياد رخ مي‌دهد. اما اگر شما دونفر وجوه مشترک عمي‌قتر و بيشتري داريد، هيچ دليلي وجود ندارد که معاشرت با يکديگر را ادامه ندهيد.

دوستان مشترک
در نهايت، يافتن دوستان مشترک و حفظ آنها بهترين روش براي داشتن يک زندگي اجتماعي مشترک است. بيشتر زوجهاي تازه ازدواج کرده، به معاشرت با زوجهاي ديگر متمايلند. اين تمايل به جمعهايي خوب با عده اي که همه همراهي دارند، منجر مي‌شود و بهترين جا براي مشاهده و آموختن ريزه کاريهاي مثبت زندگي مشترک ديگران و ارج نهادن به نکات مثبت زندگي مشترک خود ما خواهد بود. البته، اگر بهترين دوست همسرتان، شوهري کاملا نچسب يا کودن دارد، خود را مجبور نکنيد که مدام با آنها معاشرت کنيد. نظر خود را به همسرتان بگوييد و فراموش نکنيد که کليد داشتن زندگي مشترک موفق، گفتگو کردن است.

گروه: عضو سایت
عضویت: 9.01.1391
نام کامل: شاهرخ
نظرات: 434
ارسالات: 12
مسنجر: --

shahrukh #1

تاریخ ارسال : 29 فروردین 1391 11:08
ممنونم مفید بود.
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #2

تاریخ ارسال : 21 شهریور 1391 10:04
TANX what


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.