کودک واسباب کشي

کودک واسباب کشي اسباب کشي داريد؟ خسته نباشيد! خيلي& ;ها تعطيلات تابستاني را براي اسباب& ;کشي انتخاب مي& ;کنند.اسباب& ;کشي يک تجربه سخت و پراسترس است که نبايد فشار رواني& ;اي را که ايجاد مي& ;کند، ناديده گرف
اسباب, دارند, وسائل, فرزندتان, هنگام, بيشتري, شرايط, مدرسه, باشند, داشته, احساس, برچسب, داريد, خانواده, موضوع, بخواهيد, رسيدن, هماهنگ, بيشتر, ايجاد

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29890
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: WilliamJap
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیادانلود بازی با لینک مستقیم

کودک واسباب کشي

 

 

 

 

 

 

 

اسباب کشي داريد؟ خسته نباشيد! خيلي‌ها تعطيلات تابستاني را براي اسباب‌کشي انتخاب مي‌کنند.اسباب‌کشي يک تجربه سخت و پراسترس است که نبايد فشار رواني‌اي را که ايجاد مي‌کند، ناديده گرفت. گاهي وقت‌ها اسباب‌کشي يک تغيير بزرگ در زندگي است و براي بچه‌هايي که احساس مي‌کنند از محيط و فضاي گرم خانه دور مي‌شوند و دوستان نزديکشان را از دست مي‌دهند خيلي ناراحت کننده است‌، اما اگر اسباب کشي خوب مديريت شود، افراد خانواده مي‌توانند اين کار را با استرس کمتر و لذت بيشتري انجام دهند و از ناراحتي و فشار رواني بچه‌ها هم پيشگيري مي‌شود. اگر شما هم در اين روزها قصد اسباب‌کشي داريد و نگران فرزندتان هستيد‌،اين توصيه‌ها و نکته‌ها برايتان مفيد است.

1) براي بچه‌ها تصوير مثبتي از اسباب‌کشي ايجاد کنيد

اگر فرزندتان کوچک است، بهتر است موضوع را يکباره با او در ميان نگذاريد، به عقيده روان‌شناسان کودک اگر موضوع به تدريج و باآرامش و هنگام بازي به شکل داستان و شعر بيان شود، مي‌تواند مثت باشد. اين کار موجب مي‌شود اسباب‌کشي براي بچه‌ها جالب و دوست‌داشتني باشد.بچه‌هاي بزرگتر به زمان بيشتري نياز دارند. طرح نکردن موضوع اسباب‌کشي با نوجوانان تا لحظه آخر ممکن است سبب شود احساس بدي نسبت به شما پيدا کنند به صداقت شما بدبين شوند. آنها بايد در اين امر مشارکت و حق اظهارنظر داشته باشند. باآنها درباره جنبه‌هاي مثبت اسباب‌کشي صحبت کنيد. به پرسش‌هاي آنان پاسخ دهيد و تاکيد کنيد که نظرشان برايتان مهم است.

2) پيش از اسباب کشي همراه بچه‌ها به خانه جديد برويد.

پيش از اسباب کشي با بچه‌ها به خانه جديد برويد و فضاي اطراف آن را هم ببينيد. امکانات محل جديد مانند مدرسه جديد، کتابخانه عمومي محل، نزديک‌ترين پارک، مکان‌هاي تفريحي و مراکز خريد را با هم بررسي کنيد. اين کار احساس بهتري در آنها ايجاد مي‌کند و کمک مي‌کند شادي و اعتماد به نفس بيشتري داشته باشند.

3) بچه‌ها را در چيدمان و دکوراسيون مشارکت دهيد.

بچه‌ها دوست دارند در خانه جديد تغييرات شخصي بدهند. حتي بچه‌هاي کوچکرتر دوست دارند در رنگ و تزئينات اتاق‌شان نقش داشته باشند. مي‌توانيد از نوارهاي تزئيني با طرح و نقشي به سليقه خودشان استفاده کنيد. براي بچه‌هاي بزرگ‌تر درباره نوع چيدمان جديد اتاق و وسائل جديدي که لازم دارند، گفتگو کنيد. اگر قول خريد وسيله‌اي را به آنها داده‌ايد، اين زمان، زمان مناسبي است.

4)در بسته‌بندي و جمع‌آوري وسائل از بچه‌ها کمک بخواهيد.

بيشتر بچه‌ها از جمع کردن و بسته‌بندي وسائل و پيچيدن آنها در روزنامه لذت مي‌برند. از آنها بخواهيد در اين کار به شما کمک کنند اما آنها را مجبور به اين کار نکنيد جعبه‌ها را پس از قرار دادن وسائل برچسب بزنيد. جعبه وسائل شخص بچه‌ها را با نام خودشان و اگر خواندن بلد نيستند با رنگ مشخص کنيد.

5)به بچه‌ها کمک کنيد تا با دوستان‌شان ارتباط داشته باشند.

اگر فرزندتان نگران است که دوستانشان را از دست بدهند، مي‌توانيد يک مهماني خداحافظي برگزار کنيد و آدرس و شماره تماس خانه جديد را روي برگه‌هاي کوچکي بنويسيد و به آنها بدهيد. زمان مهماني را طوري تنظيم کنيد که با کارهاي اسباب کشي تداخل نداشته باشد.اطمينان دهيد که گاهي وقت‌ها او را براي ديدن دوستان قبلي‌اش به مدرسه و محل قبلي خواهيد برد.

6)در روز اسباب کشي براي مراقبت از بچه‌ها از ديگران کمک بگيريد.

بهتر است در روز اسباب کشي که سرتان شلوغ است از يک دوست يا آشناي نزديک بخواهيد مراقب بچه‌هاي کوچک‌تر باشد. اگر در روز اسباب‌کشي و هنگام جمع کردن نهايي تمام وسائل بچه‌ها در خانه نباشند‌، کارها سريع‌تر انجام مي‌شود.

7)اول اتاق بچه‌ها را آماده کنيد

به محض رسيدن به خانه جديد سعي کنيد ابتدا اتاق بچه‌ها را مرتب کنيد. آنها براي احساس امنيت نياز به جايي براي آرامش دارند. وسائل شخصي، اسباب بازي‌هاي مورد علاقه، عکس‌ها و پوسترهايشان را در دسترس‌شان بگذاريد.

8)به بچه‌ها بيشتر توجه کنيد

هر چند در روزهاي اول اسباب‌کشي اغلب تمام وقت به چيدن و مرتب کردن خانه اختصاص پيدا مي‌کند اما نبايد فراموش کرد که بچه‌ها در هر سني که باشند، در اين شرايط به توجه، وقت و محبت بيشتري نياز دارند. بنابراين بهتر است هنگام رسيدن به خانه جديد به آنها بيشتر توجه شود.آنها بايد با شرايط جديد هماهنگ شوند. برگشتن به برنامه‌هاي عادي خانواده مانند زمان خواب و غذا خوردن در اين زمان اهميت زيادي دارد.

9)براي روز اسباب‌کشي آماده شويد

لوازم ضروري که ممکن است فرزندتان آنها را در روز اسباب کشي بخواهد و يا به آن احتياج پيدا کند را در يک کيف دستي قرار دهيد. مقداري خوراکي و نوشيدني، دستمال کاغذي، حوله، يک دست لباس و البته اسباب‌بازي مورد علاقه‌اش از مواردي است که بايد در اين کيف قرار دهيد.

10)ترس و اضطرابتان را از خود دور کنيد

خوشبختانه بچه‌ها انعطاف‌پذيرند و ناراحتي و دلتنگي‌شان در زمان کوتاهي برطرف مي‌شود و بستگي دارد که والدينشان چقدر زود سرو سامان بگيرند و زندگي به جريان عادي‌اش برگردد اما به طور متوسط يک ماه زمان لازم است تا بچه‌ها با شرايط هماهنگ شوند. اگر استرس و اضطراب داريد‌، به آنها اطمينان دهيد که اين حالت موقتي است و به زودي برطرف خواهد شد.
11)مطمئن شويد تمام جعبه‌ها برچسب دارند
استفاده از برچسب روي جعبه‌ها به شما کمک مي‌کند راحت‌تر لوزم مورد نيازتان را پيدا کنيد. لوازم ضروري خانواده را در جعبه‌اي با برچسب مشخص قرار دهيد. چيزيکه شما هنگام رسيدن به خانه جديد لازم داريد تنها قندان و ليوان چاي نيست، فرزندتان ممکن است توپ، اسباب‌بازي يا حتي کتاب و فيلم ومورد علاقه‌اش را از شما خواهد.

12)زمان مناسبي براي اسباب کشي انتخاب کنيد
اگر فرزندانتان دانش آموز هستند، بهترين زمان براي اسباب‌کشي تعطيلات تابستاني است در اين زمان بچه‌ها وقت کافي براي هماهنگ شدن با شرايط جديد را دارند. در تکاليف مدرسه دچار مشکل نمي‌شوند و اگر قرار است به مدرسه جديدي بروند، بهتر است در شروع سال تحصيلي اين اتفاق بيفتد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.