با شور و اشتياق بيشتر، علاقه اي شديدتر ايجاد کنيد

با شور و اشتياق بيشتر، علاقه اي شديدتر ايجاد کنيد از اولين بوسه تا دوران پيري، همه زوج ها شاهد دوراني از سکوت و اندوه در روابط خود هستند، و اين امکان وجود دارد که در طول زمان گاهي از نظر احساسي و يا حتي فيزيکي براي مدتي يکديگر را ترک کنند.
رابطه, داشته, باشيد, ارتباط, انجام, توانيد, مقابل, افزايش, همسرتان, احساسي, داريد, اينکه, ايجاد, برنامه, باشيد،, نماييد, احساس, خودتان, يکديگر, اجازه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29986
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: JustinBUG
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » با شور و اشتياق بيشتر، علاقه اي شديدتر ايجاد کنيد
دانلود بازی با لینک مستقیم

با شور و اشتياق بيشتر، علاقه اي شديدتر ايجاد کنيد

 

 

 

 

 

 

 

از اولين بوسه تا دوران پيري، همه زوج ها شاهد دوراني از سکوت و اندوه در روابط خود هستند، و اين امکان وجود دارد که در طول زمان گاهي از نظر احساسي و يا حتي فيزيکي براي مدتي يکديگر را ترک کنند.

رشد احساسي يک امر کاملاً فردي است و اصلاً ساده نمي باشد. براي ايجاد و نگه داشتن هارموني در رابطه، هر يک از طرفين بايد در برابر تغيير نيازهاي يکديگر انعطاف پذير باشند و با اين کار موجبات رشد رابطه را نيز فراهم آورند.

يک رابطه طولاني مدت بر اساس همدلي، احترام، و عشق حقيقي نشات مي گيرد و اين خصوصيات را بايد در طول زمان و با اتکا به شيوه هاي مختلف به طرف مقابل نشان دهيد. با اين کار ارتباط شما ارزش بالاتري پيدا مي کند.

در رابطه بايد نوآوري داشته باشيد، به طرف مقابل احترام بگذاريد و ارتباط خود را با او مستحکم تر نماييد.

براي نجات دادن رابطه خود از رويارويي با بن بست احساسي، مي توانيد راهکارهاي زير را به کار بنديد.

1- از همسر خود تست حقيقت بگيريد

پيش از اينکه هر کاري براي محکم تر کردن روابط انجام دهيد، ابتدا از خودتان سوال کنيد که آيا اين رابطه براي شما مناسب است، و آيا طرف مقابل به درد زندگي با شما ميخورد يا خير. بايد پاسخ هاي ابتدايي را به درستي در ذهن داشته باشيد. اگر احساس مي کنيد که شريک زندگيتان به اندازه کافي برايتان ارزشمند نيست، شايد بهتر باشد که نگاه مجددي بر روي شريک خود داشته باشيد. اين امکان وجود دارد که فرد مناسبي را انتخاب نکرده باشيد.

2- به منحصر بفرد بودن ارتباطتان توجه کنيد

با وجود اين پتانسيل مي توانيد از لحظه لحظه ارتباطتان بيشترين لذت را ببريد.

براي خصوصيات منحصر بفرد شريک زندگيتان ارزش و احترام قائل باشيد، اين امر سبب ايجاد جذابيت بيشتري ميان شما دو نفر مي شود. هر چند وقت يکبار اشاره کوتاهي به شخصيت مستقل همسرتان داشته باشيد، حال چه از نظر احساسي و چه از نظر فيزيکي.

3- از همين حالا عشق ورزي را آغاز کنيد

اجازه دهيد که رابطه جنسي ميان شما سبب ايجاد صميميت و عشق بيشتر شود. سعي کنيد در اين زمينه قدري محتاطانه تر برخورد کرده و رضايت شريک زندگيتان را به طور کامل جلب نماييد. به جاي اينکه براي رسيدن به رضايت جنسي با همسر خود معاشقه کنيد، به خاطر او اين کار را انجام دهيد و به آنها نيز اجازه دهيد که يک چنين کار مشابهي را در برابر شما انجام دهند.

4- با همسر خود دوست باشيد

آيا احساس مي کنيد که در بيرون رابطه براي همسر خود دوست خوبي هستيد؟ اگر احساس مي کنيد که پاسختان به اين سوال "نه" است اصلاً نگران نشويد هميشه زمان داريد که براي خود دوست جديدي برگزينيد. فعاليت هايي را پيدا کنيد که مي توانيد در کنار هم آنها را انجام داده و لذت ببريد. مي توانيد در کارهاي مختلف با هم همگام شويد؛ مانند کمک به صندوق هاي خيريه. هر چقدر فعاليت هاي مشترک شما دو نفر افزايش پيدا کند، اساس ارتباط شما نيز مستحکم تر خواهد شد.

5- همان چيزي شويد که از همسرتان انتظار داريد

نبايد انتظرات نابجا داشته باشيد، اگر از همسر خود انتظار داريد تا کاري برايتان انجام دهد و يا چيزي به شما بگويد، شما خودتان هم بايد در قبال او همان کار را انجام دهيد و يا همان حرف را بزنيد. پيش از اينکه از طرف مقابل انتظاراتي داشته باشيد ابتدا ببينيد که آن ويژگي ها در وجود خودتان پيدا مي شود يا خير.

6- براي رسيدن به بهترين ها برنامه ريزي کنيد

هر کاري که مي خواهيد انجام دهيد- از اجراي برنامه غذايي گرفته، تا بازي بولينگ و پرداخت ماليات- برنامه ريزي حرف اول را مي زند. با وجود برنامه ريزي حس اعتماد ميان طرفين افزايش پيدا مي کند. تعهد به رسيدن به يک هدف کوتاه مدت بهترين تمريني است که مي تواند مقاوت يک رابطه را افزايش دهد.

7- با تمام وجود عشق بورزيد

به دليل روابطي که در گذشته تجربه کرده ايم، اين امکان وجود دارد که منطقمان به ما اجازه ندهد که با تمام جود به طرف مقابل عشق بورزيم. اگر احساس کرديد که در رابطه از نظر احساسي به بن بست رسيده ايد، از خودتان سوال کنيد که چه چيزهايي را از همسرتان دريغ مي کنيد، و چرا اين کار را انجام مي دهيد. آيا دوست داريد که همسرتان نيز به جاي پذيرفتن شما دائماً از شما انتقاد کند؟ محدوديت هاي عشق ورزي خود را شناسايي کرده و شيوه هاي مناسب براي از بين بردن آنها را پيدا کنيد.

8- ارتقاي فردي سبب ارتقاي رابطه مي شود

ارتقاي شخصيت فردي به شما کمک مي کند تا ارتباط خود را بهبود ببخشيد. مطمئن باشيد که غني سازي شخصيت يکي از مسال موثر و مهم براي ايجاد يک ارتباط دائمي مي باشد.

دانش هاي فردي خود را افزايش دهيد، هر چقدر علاقه هاي فردي شما دو نفر نسبت به هم افزايش پيدا کند مي توانيد خيلي راحت تر با هم ارتباط برقرار کنيد، به راحتي مي توانيد ايده هاي جديدتان را با هم در ميان بگذاريد و تجربيات خود را با هم مرور و بررسي نماييد. توجه داشته باشيد که هيچ اشکالي در مورد اهميت دادن به طرف مقابل وجود ندارد. هر چقدر بيشتر بدهيد، به همان اندازه نيز بيشتر دريافت مي کنيد.

9- اختلافات ايماني، فرهنگي و سياسي را درک کنيد

وجود اختلاف، يکي از مقوله هايي است که مي تواند در هر ارتباط طولاني مدتي وجود داشته باشد.  به هر حال دو نفر هر چقدر هم که به هم نزديک باشند، ممکن است تفاوت هايي را از نظر مذهبي، فرهنگي، سياسي، و خانوادگي با يکديگر داشته باشند. بايد اين تفاوت ها را شناسايي کنيد تا ببينيد چه چيزهايي در درون شما و همسرتان وجود دارد که سبب منحصر بفر کردن هر يک از شما دو نفر مي شود.

10- با عصبانيت به رختخواب نرويد

پيش از رفتن به رختخواب، سعي کنيد تفاوت هاي موجود را بررسي نموده و مشکلات را حل کنيد. دلخوري شبانه سبب مي شود که هر يک از شما دو نفر به بن بست احساسي برسيد. علاوه بر اينکه بايد سعي کنيد ثبات ارتباط خود را ارتقا بخشيد، در عين حال بايد تلاش کنيد که اختلافات را پيش از رفتن به بستر حل نماييد تا استرس کمتري به طرفين وارد شده و هر دو نفر بتوانند راحت تر بخوابند.


يک ارتباط معنا دارد و کامل بهترين سرمايه گذاري است که شما مي توانيد در رابطه خود داشته باشيد. همچنان که ارتباطتان رشد مي کند، بايد به دنبال راههاي جديدي باشيد تا يکديگر را جذب کنيد.


هر انساني به نوبه خود بازتاب دهنده دنيايي از دانش و احساسات بوده و منتظر است کسي از راه برسد و او را کشف کند، کسي که صبور و بي پرده بوده و توانايي درک او را داشته باشد.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 23 تیر 1390 19:52
عجب
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #2

تاریخ ارسال : 23 شهریور 1390 12:49
جالبه!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.04.1390
نام کامل: JIMI
نظرات: 1741
ارسالات: 0
مسنجر: --

JIMI #3

تاریخ ارسال : 17 مهر 1390 09:51
امان از عاقبت بی عقوبی
گروه: عضو سایت
عضویت: 8.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 226
ارسالات: 2
مسنجر: --

یاس سفید #4

تاریخ ارسال : 1 شهریور 1391 12:35
ممنونم.........................

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.