چه چيزي در روابط شما را خوشحال مي کند؟

چه چيزي در روابط شما را خوشحال مي کند؟ بايد بدانيد که از ارتباطات خود چه مي خواهيد، بعد هم با اطمينان خاطر و اعتماد به نفس کامل ادامه راه را بپيماييد. بايد نيازها و خواست هاي خود را به صورت دو جانبه با يکديگر در ميان بگذاريد. ر
رابطه, روابط, باشيد, نيازهاي, داشته, زندگي, افراد, انجام, بهبود, زماني, بدانيد, همچنين, زمانيکه, توانيد, اينکه, توانند, انتظار, داريد, زيادي, ايجاد

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29995
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: olyamikmova
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » چه چيزي در روابط شما را خوشحال مي کند؟
دانلود بازی با لینک مستقیم

چه چيزي در روابط شما را خوشحال مي کند؟

 

 

 

 

 

 

 

بايد بدانيد که از ارتباطات خود چه مي خواهيد، بعد هم با اطمينان خاطر و اعتماد به نفس کامل ادامه راه را بپيماييد. بايد نيازها و خواست هاي خود را به صورت دو جانبه با يکديگر در ميان بگذاريد.


روابط مشترک ميان يک خانم و آقا زماني به بن بست مي رسد که هر يک از طرفين از پاسخگويي به نيازهاي طرف مقابل خود باز بمانند. براي پيشبرد روابط و بهبود آن بايد به نيازهاي يکديگر توجه کنيد.


همچنين بايد به اين نکته نيز توجه داشته باشيد که در طول زمان نيازهاي افراد تغيير پيدا مي کند و بايد نسبت به تغييراتي که در نيازهاي همسرتان ايجاد مي شود حساس باشيد و همچنين نسبت به نيازهاي خود هم آگاهي کامل داشته باشيد. در مورد تغييراتي که روي مي دهند با هم صحبت کنيد و ببينيد که چه تاثيري را بر روي زندگي مشترکتان مي گذارند. افراد سالم کساني هستند که مي توانند با يکديگر رابطه سالم برقرار کرده و گفتگو کنند.


معمولاً رابطه سالم و شاد تنها ميان افراد سالم و شاد ايجاد مي شود. اينگونه افراد حتي قبل از اينکه وارد يک رابطه عاشقانه نيز بشوند، افراد سالمي هستند. آنها در ابتدا به تنهايي شاد هستند و زمانيکه در کنار فرد ديگري قرار بگيرند نيز مي توانند او را نيز شاد کنند.


کاملاً طبيعي است که ليستي از کليه خصوصياتي که ترجيح مي دهيد همسرتان داشته باشد، تهيه کنيد. احتياط کنيد، و انعطاف پذير باشيد. بدانيد که در چه شرايطي بايد مصالحه و سازش کنيد و زمانيکه مي بينيد هيچ جايي براي سازش وجود ندارد، بايد مرز و محدوده روابط خود را معين کرده و روي حرف هاي خود بايستيد.

بايد ببينيد که با اتکا به چه چيزهايي مي توانيد رابطه خود را ارتقا بخشيده و شادي و شادکامي را به آن وارد کنيد. بايد بدانيد که چه چيز مي تواند لذت و خوشي را به رابطه شما وارد کند سپس در مورد آن نيازها و خواست ها با شريک خود صحبت کنيد.


خيلي ساده است که عاشق هر کسي که بر سر راه شما سبز مي شود بشويد؛ اما متاسفانه اگر اين کار را انجام دهيد مجبور مي شويد با کساني زندگي کنيد که ارزش هايشان با شما همخواني ندارد و مواردي که در زندگي براي شما اهميت دارد در نظر آنها از هيچ گونه ارزشي برخوردار نمي باشند. تحت اين شرايط نظرهاي شما دو نفر با هم هيچ گونه هماهنگي ندارد و به ندرت اتفاق مي افتد که بر سر مسائل مختلف با هم به توافق برسيد. به همين دليل هيچ يک از طرفين حاضر نيست که براي پذيرش کم و کاستي هاي طرف مقابل با او مصالحه کند. خيلي پيش از اينکه وارد يک چنين رابطه اي شويد، مي توانيد شکست خود را پيش بيني کنيد. سعي کنيد که پيش از انجام هر کاري نيازهاي خود را در نظر بگيريد و اين کار را به صورت مکرر انجام دهيد.


بايد به خاطر داشته باشيد که هميشه در يک رابطه دو نفر وجود دارند، و هر دو نفر در هر زمان بايد براي بهبود رابطه تلاش کنند. اولين گام در راه بهبود رابطه اين است که پيش از هر اقدامي نيازهاي خود را تعيين کنيد. اين کار هم به شما و هم به شريک زندگيتان کمک مي کند که بفهميد چه نوع عشقي را از رابطه خود انتظار داريد. اين امر به شما کمک مي کند تا روابط خود را با انرژي بيشتري در پيش بگيريد.


البته عمق اين مطلب تنها به خواسته هاي شما از رابطه محدود نمي شود. همانطور که قبلاً هم در کتاب خود به آن اشاره کردم: "اولين کتاب در مورد راه و رسم زندگي" دانستن يک مورد قابل توجه و عمل نکردن به آن هيچ تغييري را در زندگي افراد ايجاد نمي کند، بلکه هر زماني که به آن عمل کرديد آنوقت مي توانيد انتظار تغيير و تحول در زندگي خود را داشته باشيد.


زماني در روابط خود مي توانيم به يک عشق بي قيد و شرط دست پيدا کنيم که در وهله اول بدانيم چه مي خواهيم و در مرحله بعدي تمام تلاش خود را براي اعمال آن به کار گيريم. هيچ گاه نبايد بنشينيد، دست روي دست هم بگذاريد و هر چيزي که در زندگي برايتان اتفاق افتاده را بپذيريد و تصور کنيد که از دستتان هيچ کاري بر نمي آيد که در مورد آن انجام دهيد.


احساس مسئوليت در روابط رمانتيک نيز يکي ديگر از موارد مهم در رسيدن به موفقيت در روابط به شمار مي رود. من خودم به شخصه دست روي دست گذاشتن را امتحان کرده ام و از آن هيچ نتيجه اي نگرفته ام.


همانطور که خودتان هم مي دانيد بايد به رابطه خود ادامه دهيد. اين شما هستيد که رابطه را مي سازيد.


شما به درستي مي دانيد که براي بهبود رابطه چه کارهايي را بايد انجام دهيد. هر چيزي که در موردش فکر ميکنيد در رفتار و اعمالتان جلوه گر خواهد شد و در گفتارتان نيز آثار آن پديدار خواهد شد.


زمانيکه انتظار داريد يک رابطه سالم، و عاشقانه داشته باشيد و هر کاري را که از دستتان بر مي آيد براي آن انجام دهيد، مطمئن باشيد که هر چيزي که انتظارش را داريد بدست خواهيد آورد. به هر حال همه چيز به شرايط موجود بستگي دارد، گاهي اوقات همه چيز خوب پيش مي رود و گاهي آنطور که بايد و شايد از آب در نمي آيد.


من معتقدم که ارتباط زماني موفق است که هر دو طرف براي بهبود آن تلاش کنند. در مراحل ابتدايي دو نفر بايد سعي کنند که شک و ترديد هاي خود را کنار بگذارند، و انتظارات خود را به کمترين ميزان ممکن کاهش دهند.


اگر شما شک و ترديد زيادي داريد، پس اصلاً دليل اين امر که مي خواهيد وارد يک رابطه شويد، چه چيزي ميتواند باشد؟ البته پاسخ هاي بسيار زيادي مي توان به اين سوال داد، اما من تصور نمي کنم که پاسخ هاي قانع کننده زيادي براي آن وجود داشته باشد. هيچ يک از پاسخ ها نمي توانند قانع کننده باشند و يک عشق سالم را به تصوير بکشند.


براي اينکه بتوانيد در روابط خود به موفقيت دست پيدا کنيد بايد بدانيد که چه چيزهاي موجبات خوشحال و همچنين ناراحتي شما را فراهم مي آورند .

گروه: عضو سایت
عضویت: 4.04.1390
نام کامل: sahar
نظرات: 1335
ارسالات: 7
مسنجر: --

pacific #1

تاریخ ارسال : 20 تیر 1390 20:29
mamnun


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 1226
ارسالات: 48
مسنجر: --

girldelshekaste #2

تاریخ ارسال : 30 تیر 1390 22:06
manmoon


--------------------
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #3

تاریخ ارسال : 22 مرداد 1390 12:20
عجب
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #4

تاریخ ارسال : 23 شهریور 1390 12:35
جالبه!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.04.1390
نام کامل: JIMI
نظرات: 1741
ارسالات: 0
مسنجر: --

JIMI #5

تاریخ ارسال : 17 مهر 1390 09:59
امان از عاقبت بی عقوبی
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 898
ارسالات: 11
مسنجر: --

pary2012 #6

تاریخ ارسال : 13 آذر 1391 16:13
بسیار مطلب جالب بود.مرسی وروجک جون ..................همچو مهتاب که از خاطر شب میگذرد / هر شب آهسته ز آفاق دلم میگذری

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.