آيا شما به مشاوره زناشويي احتياج داريد؟

آيا شما به مشاوره زناشويي احتياج داريد؟ ازدواج يك تعهد است. اشتراك زندگي شخصي با همسرتان اهميت ويژه اي دارد، اين اشتراكات شامل ، پرداخت اجاره خانه ، پريشاني، توجه، دست انداختن، نگاه به يك ديگر است كه در روز اتفاق مي& ;افتد. آن& ;ه
همسرتان, مشاوره, زندگي, زناشويي, ازدواج, زماني, داريد, احساس, نكنيد, درباره, مشاور, مراجعه, تواند, مشكلات, بهبود, خانواده, ارتباطات, يكديگر, نتيجه, ابزاري

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29993
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CarRorce
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » آيا شما به مشاوره زناشويي احتياج داريد؟
دانلود بازی با لینک مستقیم

آيا شما به مشاوره زناشويي احتياج داريد؟

 

 

 

 

 

 

 

 

ازدواج يك تعهد است. اشتراك زندگي شخصي با همسرتان اهميت ويژه اي دارد، اين اشتراكات شامل ، پرداخت اجاره خانه ، پريشاني، توجه، دست انداختن، نگاه به يك ديگر است كه در روز اتفاق مي‌افتد. آن‌ها براي درست فكر كردن در پريشاني‌ها به مشاوره زناشويي احتياج دارند.
 

اگر شما احساس پريشاني درباره علت ازدواج داريد يا اگر خواستيد مطمئن شويد از پيدا كردن همسر شايسته، مشاوره اين توانايي را به شما مي‌دهد. اگر شما هر چه زود تر تصميم به اين كار بگيريد بهتر از بعدا است. اين مشاوره نحوه ارتباطات را گويا و بهبود مي‌بخشد و حتي ازدواج را محكم تر مي‌كند.

دقايق خوش حالي
زماني كه شما بيشتر وقتتان را با همسرتان سپري مي‌كنيد، خوش حاليد. يك راه خوب براي سنجيدن اين كه آيا شما و همسرتان نياز به صحبت با يك مشاور حرفه اي داريد يا نه اين است كه زماني كه هر دوي شما به طور موافق از اين كه زمان را در كنار هم سپري مي‌كنيد احساس بد بختي مي‌كنيد. شما بايد انتظار چيزي را از همسرتان در پايان هر روز داشته باشيد.

در باره ي اين كه زماني كه تنها هستيد يا با ديگران چه احساسي داريد فكر كنيد. اگر در ازدواجتان اذيت مي‌شويد، اين اذيت در نتيجه ي تاثيرات فضاي خارج زندگي تان است. مشكلات ازدواج مي‌تواند از نتيجه كارهاي شما در خانواده يا دوستان باشد. اگر در زندگي تان پريشانيد يا خوش بخت نيستيد از فضاي خارج زندگي تان پيدا شده است چون شما نگران ازدواجتان هستيد بايد به مشاوره زناشويي مراجعه نماييد.

قبل از اين كه در باره عقيده همسرتان صحبت كنيد به اين موضوع فكر كنيد كه زماني را كه شما براي همسرتان صرف مي‌كنيد، او احساس خوبي داشته باشد. اگر شما بيشتر مواقع احساس مي‌كنيد كه همديگر را دوست نداريد و ازدواج براي شما مثل يك قربان گاه شده است مشاوره زناشويي را شروع كنيد.

آيا شما صحبت مي‌كنيد؟ واقعا صحبت مي‌كنيد؟
ارتباطات نه تنها نشانه در چگونگي رسيدگي شما به همسرنات بلكه در بهبود زندگي روزانه شما مؤثر است. آيا شما و همسرتان از سخن گفتن در كنار هم براي مدت طولاني رنج مي‌بريد؟ آياشما در رابطه با موضوع كارتان به ندرت صحبت مي‌كنيد؟ زماني هست كه شما يك جانبه صحبت كنيد؟ اگر پاسخ شما به اين سوال‌ها بله است بايد به مشاوره زناشويي مراجعه كنيد كه به نحوه ارتباطات شما كمك مي‌كند.

اگر شما نياز به ياد آوري اولين كمكي را كه در زندگي به هم كرديد را داريد يا چيزي شبيه به اين، شما نياز به مشورت درباره اين خطا‌ها داريد.

فكر نكنيد كه بحث و مشاجره ي بين شما و همسرتان يك مشكل است. اگر شما احساساتتان را در يك بطري فرض كنيد و با ديگران ارتباط بر قرار نكنيد اين بطري به زودي پر از چرك مي‌شود و از چرك منفجر مي‌شود. بنابر اين بحث لازم است.

اعتماد در هر چيز
اگر شما يا همسرتان در زندگي عشق بازي نمي كنيد بايد به مشاور مراجعه كنيد. خيانت و از ين قبل چيزها در نتيجه فقدان چيزهايي در زندگي زناشويي است كه مشاوره زناشويي در بهبود اين روابط و عيب‌ها كمك كند. مشاور مي‌تواند به شما ابزاري بدهد كه موقعيت خود را تعيين كنيد.

همچنين اگر درباره بيرون رفتن همسرتان بدون شما نگرانيد. اگر به موفقيت‌هاي او حسادت مي‌كنيد بهتر است در مخالف نظر مشاور عمل نكنيد و نگراني خود را با صداي بلند بيان نكنيد.

زماني كه به مشاوره زناشويي مراجعه مي‌كنيد درباره اين كه چگونه در برابر شنيدن اخبار خوب به بد همسرتان احساساتتان را نشان دهيد، فكر كنيد. ازدواج در اصل مشاركت است و اگر شما احساس اعتماد به عشقتان در يك چيز نداشته باشيد اشتباه است.

نگه داشتن آتش هيجان در خانه
حمله به فرهنگ يكديگر در سالهاي اوليه ازدواج طبيعي است و و بعد از مدتي اتفاق نمي افتد. اگرچه كار وبچه شما را مشغول و خسته مي‌كند و ممكن است باعث تكراري شدن سكس شود اما در واقع هر كدام از شما دو نفر در تلاشيد در برخي لحظه‌هاي رمانتيك به سكس با همسرتان بپردازيد. پر كاري و مشغول بودن آدم مهم و مشكل نيست، مشكل در نبود در علاقه در همسر است.
آيا هنوز زمان‌هايي را كه با هم سپري مي‌كنيد به علايق فيزيكي هم مي‌پردازيد؟ هر دوي شما از تاثيرات درست سكس در زندگيتان آگاهيد و آن را ديده ايد. در كل شما هنوز از لمس كردن همسرتان لذت مي‌بريد حتي آگر نوك گونه‌ها و لب‌ها را لمس كنيد.

تغييرات بزرگ در زندگي
ازدواج باعث ايجاد برخي مشكلات جديد مي‌شود كه مشاوره مي‌تواند به حل اين مشكلات كمك كند. اگر از افراد خانواده ي شما كسي مرده، از مفهوم بعضي چيز‌ها سوءاستفاده مي‌شود و يا دچار بيكاري هستيد، مشاوره زناشويي به شما ياد مي‌دهد كه چگونه از عهده اين مشكلات بر آييد. شما برخي اوقات به اتفاقات خوشي كه در چارچوب زندگي روزمره تان نيست مي‌افتد نياز داريد مثل ورود يك بچه جديد در خانواده.

مشاوره زناشويي از پرتاب بشقاب به يكديگر و تنفر داشتن از هم يكديگر نمي تواند جلوگيري كند. در عوض ابزاري است كه شما براي بهبود صورت‌هاي مختلف ارتباط با همسرتان استفاده مي‌كنيد.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 27 مرداد 1390 16:39
momo124
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 962
ارسالات: 8
مسنجر: --

taranome #2

تاریخ ارسال : 23 آذر 1390 08:03
مفید بود
گروه: عضو سایت
عضویت: 6.05.1390
نام کامل: ندا شکیبا
نظرات: 161
ارسالات: 4
مسنجر: --

neda shakiba #3

تاریخ ارسال : 28 اردیبهشت 1391 10:49
طولانیه!!!ولی خوووووووووووووووب
گروه: عضو سایت
عضویت: 21.10.1389
نام کامل: neda-neda
نظرات: 43
ارسالات: 1
مسنجر: --

jojoeeeeeeeee #4

تاریخ ارسال : 8 خرداد 1391 08:28

واقعا مردها !!!!!!!!!!!!!!زبون خانومها رو حالیشون نمیشه ه ه ه

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.