تاثیر جذاب نبودن همسران بر استرس و خیانت زنان؟!

تاثیر جذاب نبودن همسران بر استرس و خیانت زنان؟! از پرنده& ;ها گرفته تا انسان& ;ها، در جوامع تک& ;همسری، بسیاری از ماده& ;ها همسر جذابی پیدا نمی& ;کنند. داشتن یک همسر غیرجذاب آن& ;قدر استرس را بالا می& ;برد که ممکن است دست به خیانت بزند
استرس, پرنده, سرقرمزها, انتخاب, میزان, همسری, انسان, سرسیاه, همسری،, نرهای, خیانت, ژنتیکی, جوامع, غیرجذاب, تفاوت, دانشگاه, برابر, جدایی, همرنگ, حیوان

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29903
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Oksanavot
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » تاثیر جذاب نبودن همسران بر استرس و خیانت زنان؟!
دانلود بازی با لینک مستقیم

تاثیر جذاب نبودن همسران بر استرس و خیانت زنان؟!

 

 

 

 

 

از پرنده‌ها گرفته تا انسان‌ها، در جوامع تک‌همسری، بسیاری از ماده‌ها همسر جذابی پیدا نمی‌کنند. داشتن یک همسر غیرجذاب آن‌قدر استرس را بالا می‌برد که ممکن است دست به خیانت بزند یا رابطه را به هم بزند.
در جوامع تک‌همسری، از پرنده‌ها گرفته تا انسان‌ها، اغلب اعضای جامعه بالاخره در زندگی خود همسری پیدا می‌کنند. اما انتخاب محدود است و در نهایت بسیاری از افراد همسری پیدا می‌کنند که می‌توان با عبارت غیرجذاب او را توصیف کرد؛ غیرجذاب به این معنا است که فرد کم‌تر از حد متوسط دارای قابلیت‌های مثبت و پذیرفتنی است. خب، چرا انتخاب محدود است؟ وقتی قرار است هر کس یک همسر داشته باشد، یک زن یا مرد جذاب فقط با یک نفر همراه می‌شود،‌ به همین راحتی!
اما داشتن یک همسر غیرجذاب، میزان استرس را دست‌کم در زنان بالا می‌برد و این افزایش استرس احتمال خیانت و یا جدایی را افزایش می‌دهد. پیش از این باور بر این بود که در جوامع حیوانی،‌ هر حیوان از شانس برابر برای به دست آوردن یک همسر ایده‌آل برخوردار است، اما مطالعات جدید، این باور را رد می‌کند.

 
به گفته سیمون گریفیت،‌ از اساتید دانشکده علوم زیستی دانشگاه مک‌کوئر،‌ مطالعات دهه‌های اخیر نشان می‌دهد که وقتی در یک جامعه حیوانی تک‌همسری،‌ یک حیوان ماده، همسری پایین‌تر از ایده‌آل‌هایش پیدا می‌کند،‌ به تلاش‌هایی برای کنار آمدن با این شرایط و مثلا جبران آن نقایص ژنتیکی در فرزندانش دست می‌زند. برای مثال ممکن است با نرهای دیگر ارتباط برقرار کند که ژن‌های بهتری دارند.
گریفیت و همکارانش سارا پرایک و ویلیام باترمر برای پی بردن به این که چرا و چه‌طور چنین رفتاری از ماده‌ها سر می‌زند،‌ برای مدتی روابط همسری بین فنچ‌ها را مشاهده کردند. در این پرنده‌ها، سرقرمزها و سرسیاه‌ها خیلی با هم سازگاری ندارند. سرقرمزها خیلی بیشتر پرخاشگرند و به علاوه پدرهای خوبی هم نمی‌شوند.
پرنده‌ها در دو گروه مختلف قرار گرفتند. در گروه اول، ‌سرسیاه‌ها و سرقرمزها در یک قفس قرار داده شدند و آزاد بودند جفت خود را انتخاب کنند. در گروه دوم اما انتخابی در کار نبود و پرنده‌های ماده قرمز مجبور می‌شدند یا با سرقرمزها و یا با سرسیاه‌ها جفت شوند.
 
نتایج مطالعه جالب بود. ماده‌هایی که با نرهای همرنگ خود جفت شده بودند،‌ یک ماه زودتر تخم گذاشتند. آزمایش خون نشان داد در ماده‌هایی که با نرهای غیرهمرنگ جفت شدند، میزان هورمون استرس کورتیترون سه یا چهار برابر بیشتر از میزان این هورمون در بدن ماده‌هایی است که با نر همرنگ خود جفت می‌شوند.
محققین بر این باورند که همین میزان بالای کورتیترون باعث رفتارهایی مثل خیانت یا جدایی می‌شود. البته نمی‌توان در انسان‌ها چنین آزمایش‌هایی را انجام داد،‌ اما احتمال این که انسان‌ها هم چنین شرایطی را تجربه نمایند کم نیست.
اما جذابیت به چه معنا است؟ جذابیت در حقیقت بسیار به سازگاری ژنتیکی وابسته است و علاوه بر ظاهر فیزیکی، رفتار را هم شامل می‌شود. البته تفاوت ژنتیکی برای ادامه بقای یک گونه ضروری است،‌ اما وقتی این تفاوت از حد بگذرد و زیاد بشود،‌ می‌تواند دردسرآفرین بشود. وقتی یک زوج تفاوت زیادی با هم دارند، فقط می‌توان به آن‌ها توصیه کرد که همه انرژی خود را صرف این کنند که با هم مانند یک تیم زندگی کنند.
به اعتقاد رابرت بروکز،‌ استاد دانشکده علوم زیستی، ‌زمینی و محیطی دانشگاه ساوت‌ویلز،‌ این یافته‌ها بسیار بااهمیت هستند. چون نشان می‌دهند که وقتی زن‌ها تحت فشار شرایط محیطی ناچار به انتخاب یک همسر نامناسب می‌شوند، از استرس زیادی رنج می‌برند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #1

تاریخ ارسال : 24 مهر 1390 17:53
مرسی.........................................................
گروه: عضو سایت
عضویت: 3.11.1390
نام کامل: nima
نظرات: 307
ارسالات: 54
مسنجر: --

nima mahjub #2

تاریخ ارسال : 26 اردیبهشت 1391 23:21
winked 
 


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.