تاثیر سختی‌ها و مشکلات برروی نزدیکی زن و شوهر!

تاثیر سختی‌ها و مشکلات برروی نزدیکی زن و شوهر! بر خلاف تصور عموم مردم، در برخی موارد مشکلات اقتصادی می& ;تواند به بهتر شدن ارتباط بین زن و شوهرها منجر شده و باعث کاهش آمار طلاق شود. تصور عموم مردم این است که با بهتر شدن شرایط مالی، مو
اقتصادی, مشکلات, میزان, افزایش, زندگی, نزدیک, تحصیلات, کردند, خانواده, بسیار, بحران, شوهرها, تاثیر, خانوادگی, ازدواج, انجام, بودند, موضوع, ارتباط, تواند

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29984
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: WilliamBlato
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مسائل خانواده و زناشویی » تاثیر سختی‌ها و مشکلات برروی نزدیکی زن و شوهر!
دانلود بازی با لینک مستقیم

تاثیر سختی‌ها و مشکلات برروی نزدیکی زن و شوهر!

 

 

بر خلاف تصور عموم مردم، در برخی موارد مشکلات اقتصادی می‌تواند به بهتر شدن ارتباط بین زن و شوهرها منجر شده و باعث کاهش آمار طلاق شود.
تصور عموم مردم این است که با بهتر شدن شرایط مالی، موفقیت در کار و افزایش رفاه و بهتر شدن شرایط زندگی روابط بین زن و شوهرها بهبود پیدا کرده و میزان طلاق کاهش پیدا می‌کند.
اما آخرین تحقیقات انجام شده توسط پروژه ملی ازدواج آمریکا نشان می‌دهد مشکلات مالی و اقتصادی نه تنها ممکن است روی ازدواج تاثیر منفی نداشته باشد بلکه باعث می‌شود زن و شوهرها به یکدیگر نزدیک‌تر شده و ارتباط بهتری با هم پیدا کنند.
در طول چند سال گذشته مشکلات اقتصادی بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا را درگیر خود کرده بود و به همین دلیل تعدادی از محققان این کشور تصمیم گرفتند اثرات این رویداد را روی زندگی زوج‌های جوان تا میانسال بررسی کنند.
این بررسی‌ها که روی هزار و 197 زوج بین 18 تا 14 سال انجام شده بود، نشان داد مشکلات اقتصادی روی یک سوم از زوج‌ها تاثیر منفی داشته و زندگی آن‌ها را سخت‌تر کرده است. اما تقریبا در یک سوم دیگر هم این مشکلات زن و شوهرها را به هم نزدیک‌تر کرده است و ارتباط آن‌ها را بهبود بخشیده است.
تقریبا 38 درصد از زوج‌هایی که قصد طلاق داشتند بعد از بروز مشکلات مالی از تصمیم خود منصرف شده بودند یا انجام آن را به تعویق انداخته‌اند.

 

از سوی دیگر بهتر شدن وضعیت اقتصادی در برخی از کشورها باعث افزایش میزان طلاق شده است. برای مثال در کشور چین بعد از رشد اقتصادی اخیر میزان بروز طلاق در بین خانواده‌های این کشور افزایش چشم‌گیری را تجربه کرد. البته در این میان مسئله مالی تنها موضوع موثر نبوده است، بلکه تغییر قوانین مرتبط با طلاق در این کشور و رفاه اقتصادی زنان نیز نقش زیادی در افزایش تعداد جدایی‌ها بازی می‌کرد.
میزان بالای طلاق در یک کشور می‌تواند به بی‌ثباتی خانوادگی و اقتصادی بینجامد. این موضوع خصوصا در میان کشورها و جوامعی که زنان دسترسی چندانی به تحصیلات و ثروت ندارند بسیار به چشم می‌خورد. البته در صورتی که در یک کشور نرخ طلاق بسیار کم‌تر از حد طبیعی باشد باز هم مشکلاتی مانند سوء استفاده در خانواده، خشونت‌های خانوادگی و بحران‌های روحی بروز پیدا می‌کند که باز هم این موضوع در کشورهایی که زنان به تحصیلات و ثروت دسترسی ندارد این مسئله قابل توجه‌تر است.
کاهش نرخ طلاق به واسطه بحران‌های اقتصادی می‌تواند حامل خبرهای خوب یا بد باشد. شاید مشکلات باعث شود اعضای خانواده برای رفع این معضلات با هم اتحاد بیش‌تری پیدا کنند و به خاطر فرزندان خود هم که شده از خیر جدایی بگذرند. اما از سوی دیگر شاید بروز مشکلات اقتصادی باعث شود میزان خشونت‌های خانوادگی افزایش پیدا کرده و در این بین فرزندان و خصوصا زنان بیش‌تر در معرض سوء استفاده قرار گیرند.
نزدیک به 29 درصد از آمریکایی‌هایی اقرار کردند که فشارهای اقتصادی تعهد آن‌ها را به خانه و خانواده بیش‌تر کرده و باعث شده آن‌ها بسیاری از اختلافات جزئی گذشته را نادیده بگیرند ای کم‌تر به آن توجه کنند.

زوج‌های کم سواد بیش‌تر آسیب می‌بینند
تحقیقات نشان می‌دهد مشکلات اقتصادی به خصوص روی زندگی زوج‌های با تحصیلات پائین تاثیر منفی می‌گذارد. نزدیک به 60 درصد از زوج‌های تحصیلکرده اعلام کردند مشکلات اقتصادی تاثیر کمی روی ازدواج آنها داشته است، اما فقط 40 درصد از زوج‌هایی که تحصیلات دانشگاهی نداشتند از اثرات بحران اقتصادی در امان مانده بودند.

مذهب و طلاق
طی بحران اقتصادی زوج‌هایی که به طور مرتب در مراسم مذهبی شرکت کرده بودند آسیب کم‌تری را از مشکلات مالی حس کردند. این زوج‌ها هم‌چنین اعلام کردند در طی این دوره تعهد بیش‌تری به خانواده داشتند. نزدیک به 44 درصد از این زوج‌ها زندگی خود را بسیار شاد توصیف می‌کردند، در حالی که این میزان در بین زوج‌هایی که به عقاید مذهبی توجه کافی نداشتند بسیار کم‌تر بود.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 22 تیر 1390 10:20
عجب
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #2

تاریخ ارسال : 24 شهریور 1390 12:17
مشتی رجب
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.07.1391
نام کامل: --
نظرات: 179
ارسالات: 0
مسنجر: --

tahura #3

تاریخ ارسال : 27 آبان 1391 23:20
جالب بود ممنون...................

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.