برای لاغر شدن آستین های تان را بالا بزنید!

برای لاغر شدن آستین های تان را بالا بزنید! بهترین روش برای لاغری این است که خودتان دست به کار شوید و آشپزی کنید.می& ;خواهید لاغر شوید اما می& ;ترسید وسط کار کم بیاورید، تنبلی کنید و نتوانید ادامه دهید؟ همش می& ;گویید سخت است و نمی&
خوردن, غذایی, خودتان, استفاده, سبزیجات, نکنید, دنبال, باشید, توانید, خورید, لاغری, آشپزی, زندگی, باشید،, احساس, هستید, بگیرید, بخورید, داشته, اضافه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30006
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: trubnikaaa
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» پزشکی و سلامت » برای لاغر شدن آستین های تان را بالا بزنید!
دانلود بازی با لینک مستقیم

برای لاغر شدن آستین های تان را بالا بزنید!
بهترین روش برای لاغری این است که خودتان دست به کار شوید و آشپزی کنید.
می‌خواهید لاغر شوید اما می‌ترسید وسط کار کم بیاورید، تنبلی کنید و نتوانید ادامه دهید؟ همش می‌گویید سخت است و نمی‌شود تا آخرش رفت؟ نگران نباشید.

با چند ترفند ساده می‌توانید به راحتی برنامه‌ غذایی درستی را دنبال کنید و رژیمتان را درست ادامه دهید. برای این که بدون سختی و عذاب لاغرتر شوید این مطلب را از دست ندهید.
 
لقمه‌های‌تان را به درستی بجویید
این چه عادتی است که بعضی‌ها دارند؟ انگار خودشان با خودشان مسابقه گذاشته‌اند. به قدری تند تند غذا می‌خورند که گویا دنبالشان کرده‌اند. زمانی که تند غذا می‌خورید و  لقمه‌ها را یکی پس از دیگری و بدون جویدن می‌بلعید، بدن حساب و کتاب سیری و جذب مواد مغذی مورد نیازش را از دست می‌دهد. این گونه می‌شود بدون توجه به این که سیر شده‌اید باز هم غذا می‌خورید. پس نباید انتظار داشته باشید که قلمی و خوش اندام باشید.

در گام اول یاد بگیرید
برای غذا خوردن وقت بگذارید.
لقمه‌هایتان را
با حوصله بجوید.
اگر سر کار هستید یا سرتان شلوغ است و نمی‌توانید وقت کافی به غذا خوردن اختصاص دهید
کم غذا بخورید اما آهسته بخورید. این گونه نباشد که در عرض ده دقیقه به قول معروف «سه سوت» باک معده را پُر کنید و به دنبال کارتان بروید.
پس فراموش نکنید
برای لاغر شدن آهسته غذا بخورید.

در محیط آرام غذا بخورید
غذا خوردن در یک محیط شلوغ و پر سر و صدا مثل برخی از رستوران‌ها ضرب آهنگ غذا خوردن را تند می‌کند. انگار که شما هم با آن شلوغی و رفت و آمد همگام می‌شوید. برای غذا خوردن به دنبال جای آرام و دنج بگردید. حداقل در ساعاتی به رستوران یا اماکن عمومی بروید که خلوت‌تر است.

حواس‌تان به جعبه‌های جادویی که این روزها در همه جا وجود دارند نیز باشد. بله تلویزیون را می‌گوییم.
زمانی که مقابل تلویزیون و یا بدتر از آن کامپیوتر غذا می‌خورید مغز آن قدر درگیر می‌شود که سیگنال‌های سیری معده را دریافت نمی‌کند. این می‌شود که هی می‌خورید! بیش از آنچه نیاز دارید!
 

در هر وعده‌ غذایی سبزیجات میل کنید
غذایتان را با مصرف سبزیجات آغاز کنید. فرقی نمی‌کند در حال خوردن پیش غذا هستید یا غذای اصلی. همیشه کنار غذایتان سبزیجات کافی داشته باشید. اگر می‌پرسید چرا؟ باید بگوییم به خاطر این که سبزیجات شما را سیر می‌کنند در این صورت جای کمی برای مصرف مواد غذایی سنگین‌تر و پرچرب باقی می‌ماند.
همچنین به خاطر این که فیبرهای موجود در سبزیجات سرعت جذب قندهای موجود در غذا را کاهش می‌دهند. در این صورت ترشح هورمون انسولین نیز کاهش می‌یابد و شما تا زمان خوردن غذای بعدی، کمتر احساس گرسنگی می‌کنید.
 
آشپزی با روغن کم را تجربه کنید
اصلاً بهترین روش برای لاغری این است که خودتان دست به کار شوید و آشپزی کنید. در این صورت نه تنها خود و فرزندانتان را از چاقی و اضافه وزن در امان نگه می‌دارید بلکه به اقتصاد خانواده هم کمک می‌کنید. وقتی آشپزی می‌کنید می‌توانید میزان چربی و روغن استفاده شده برای تهیه‌ی غذا را کنترل کنید. چربی‌ها کالری زیادی به شما تحمیل می‌کنند. در واقع هر گرم چربی حاوی 9 کالری است.

البته منظورمان این نیست که به طور کامل دور هر چی روغن، خامه و کره است را خط بکشید. در این صورت غذاها آن قدر بی مزه می‌شوند که آدم از زندگی سیر می‌شود و عطای لاغری را به لقایش می‌بخشد. فقط کافی است یاد بگیرید استفاده از روغن را محدود کنید. روغن، کره یا خامه های با کیفیت استفاده کنید. خیلی از ما به خوردن غذاهای چرب و چیلی عادت کرده‌ایم و تصور می‌کنیم بدون استفاده‌ زیاد از روغن و کره غذا اصلاً خوشمزه نمی‌شود. سعی کنید روش‌هایی یاد بگیرید که بدون استفاده از روغن زیاد غذاها را خوش طعم کنید. ادویه ها و گیاهان معطر به خوبی از عهده‌ی این کار بر می‌آیند.
 
خودتان را از مواد غذایی رژیم خراب کن دور کنید
بگذارید اسم چیپس و پفک، نوشابه و کلاً هله‌هوله‌ها را مواد غذایی رژیم خراب کن بگذاریم. اگر شما جزو افرادی هستید که با دیدن چیپس و بیسکویت و غیره کنترل خود را از دست می‌دهید و تا ته آن را در نیاورید ول نمی‌کنید خودتان را در معرض خطر قرار ندهید. چه لزومی دارد این قبیل خوراکی‌ها در منزل یا دم دستتان باشد. موقع خرید حواستان را جمع کنید و طرف قفسه‌های مواد غذایی رژیم خراب کن نروید.

خوردن این چیزها را به موقعیت‌های خاصی مثلاً در جمع دوستان و غیره محدود کنید. باور کنید بیشتر اضافه وزن‌ها به دلیل خوردن همین هله‌هوله‌های رژیم خراب کن شکل می‌گیرند.
 

ماهی و گوشتم آرزوست
مواد غذایی حاوی پروتئین مانند گوشت و یا ماهی باعث سیری طولانی مدتی می‌شوند. از مصرف این مواد غذایی صرف‌نظر نکنید زیرا چند ساعت نگذشته از غذا دوباره گرسنه‌تان می‌شود.
هیچ وقت
غذای ظهر را به یک بشقاب سالاد محدود نکنید. به سالادتان گوشت، ماهی تن یا ماهی آزاد دودی اضافه کنید. تخم مرغ نیز سرشار از پروتئین است و شما را زمان بیشتری سیر نگه می‌دارد.

آن قدر خودتان را سرزنش نکنید
زمانی که شما رژیم خاص و یا شیوه‌ای را برای کاهش وزن دنبال می‌کنید قوانین خاصی نیز برای خود تعیین می‌کنید. اما بدانید گاهی وقت‌ها پیش می‌آید که نمی‌توانید طبق برنامه‌تان پیش بروید. دلایل زیادی وجود دارد که نتوانید همان‌گونه که دلتان می‌خواهد عمل کنید مثل کمبود وقت، احساس گرسنگی زیاد، مشغله های روزمره و غیره. خودتان را سرزنش نکنید. احساس گناه چیزی را حل نمی‌کند. اصلاً نمی‌شود یک رژیم سخت را به این راحتی‌ها تحمل کرد و ادامه داد. گاهی لازم است که سختگیری‌ها را کاهش دهید. فکر لاغری سریع را کنار بگذارید و با در پیش گرفتن سبک زندگی سالم به تدریج وزنتان را کم کنید.

سخن آخر این که مهم نیست چند کیلو چاق یا لاغر باشید. مهم این است که سالم باشید، خودتان را دوست داشته باشید، شاد زندگی کنید، خوش‌بین باشید، و به آینده بیندیشید.

گروه: عضو سایت
عضویت: 23.06.1390
نام کامل: پژمان
نظرات: 72
ارسالات: 0
مسنجر: --

alirezahossinkhany #1

تاریخ ارسال : 8 آبان 1391 12:27
مطالب خوبي است.
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.05.1391
نام کامل: الهام
نظرات: 406
ارسالات: 4
مسنجر: --

pising #2

تاریخ ارسال : 8 آبان 1391 17:57
مرسی.................................


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #3

تاریخ ارسال : 9 آبان 1391 08:36
جالب بود ممنون..............


گروه: عضو سایت
عضویت: 13.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 962
ارسالات: 8
مسنجر: --

taranome #4

تاریخ ارسال : 9 آبان 1391 16:31
مرسی..........

مرسی.............
گروه: عضو سایت
عضویت: 4.08.1391
نام کامل: forogh
نظرات: 89
ارسالات: 0
مسنجر: --

forogh.banooooo #5

تاریخ ارسال : 14 آبان 1391 23:15
مرسیییییییییییییییییییییییییییییی
گروه: عضو سایت
عضویت: 10.01.1391
نام کامل: --
نظرات: 71
ارسالات: 0
مسنجر: --

asal_60 #6

تاریخ ارسال : 20 اسفند 1391 20:45

مفید بود

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.