اسرار طول عمر را بدانید

اسرار طول عمر را بدانید 70 سال؛ این زمانی است که بیشتر آدم ها عمر می کنند اما خیلی ها هم هستند که می خواهند رکورد بزنند و بیشتر از اینها زندگی کنند.اگر جزو این گروه افراد هستید بهتر است اسرار طول عمر را بدانید
بیماری, افزایش, افرادی, افراد, بیشتر, دارند, زندگی, تحقیقات, دوستان, غذایی, استرس, نتایج, تواند, خودتان, بیشتری, ازدواج, بررسی, ارتباط, اجتماعی, شبانه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29776
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Leshienty
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» پزشکی و سلامت » اسرار طول عمر را بدانید
دانلود بازی با لینک مستقیم

 
اسرار طول عمر را بدانید

70 سال؛ این زمانی است که بیشتر آدم ها عمر می کنند اما خیلی ها هم هستند که می خواهند رکورد بزنند و بیشتر از اینها زندگی کنند.اگر جزو این گروه افراد هستید بهتر است اسرار طول عمر را بدانید و با رعایت چند نکته ، سلامت روحی و جسمانی تان را تضمین کنید.
● دور کردن کینه از دل
کینه های گذشته را از ذهن تان پاک کنید. این کار برای سلامتی تان مزایای زیادی به همراه دارد. عصبانیت مزمن عملکرد ریه ها را ضعیف می کند و با خطر بروز بیماری های قلبی، سکته مغزی و سایر درد ها در ارتباط است. بخشیدن دیگران استرس را کاهش می دهد، فشار خون را پایین می آورد و اجازه می دهد راحت تر نفس بکشید. البته هر چقدر که سن تان بالاتر می ورد این مزایا بیشتر خودشان را نشان می دهند.
● روابط گسترده اجتماعی
باید از دوستان خوب تان سپاسگزار باشید چون سبب افزایش طول عمر شما می شوند. پژوهشگران استرالیایی بعد از یک تحقیق ۱۰ ساله دریافته اند افراد سالخورده ای که روابط اجتماعی خوبی دارند نسبت به افرادی با دوستان خیلی کم، بیشتر عمر می کنند و برای زنده ماندن انگیزه قوی تری دارند. علاوه بر این ۱۴۸ مطالعه در سراسر دنیا که در ارتباط با طول عمر انجام شده، این موضوع را تایید می کند که دوستی و ارتباط اجتماعی مناسب با دیگران یکی از اسرار طول عمر است.
● انتخاب عاقلانه دوستان
عادت ها و رفتار دوستان بر شما هم تاثیر می گذارد. پس برای داشتن سبک زندگی سالم افراد مناسبی را در گروه دوستان تان جای دهید. تحقیقات نشان می دهد که چاقی مسری است و اگر دوستان چاقی داشته باشید احتمال اینکه خودتان هم دچار اضافه وزن شوید تا ۵۷ درصد افزایش می یابد. سیگار کشیدن هم عادت بد دیگری است که از عمر شما کم می کند و می تواند از طریق شرکت در جمع آدم های سیگاری به شما منتقل شود.
● ترک کردن سیگار
ترک سیگار در افزایش طول عمر نقش موثر دارد. بر اساس تحقیقات ۵۰ ساله دانشمندان انگلیسی، ترک سیگار در سن ۳۰ سالگی می تواند طول عمر شما را تا یک دهه افزایش دهد. اگر این عادت را در سن ۴۰، ۵۰ یا ۶۰ زندگی کنار بگذارید میزان طول عمرتان به ترتیب ۹، ۶ و ۳ سال بیشتر می شود.
● خواب ظهرگاهی!
یک چرت سبک نیمروزی در بسیاری از نقاط دنیا رایج است و شواهد مختلف نشان می دهد که چرت بعد از ظهر می تواند به افزایش طول عمر شما کمک کند. نتایج تازه ترین تحقیقات روی ۲۴ هزار نفر شرکت کننده ثابت کرد افرادی که به طور منظم ظهر ها خواب سبکی دارند احتمالا ۳۷ درصد کمتر از سایرین مرگ ناشی از بیماری های قلبی را تجربه می کنند.
محققان بر این باورند که چرت نیمروزی سبب پایین آمدن هورمون های ناشی از استرس شده و به سلامت قلب کمک می کند. خواب شبانه به موقع هم بسیار کارآمد است. خواب شبانه کافی می تواند در کاهش بروز چاقی، دیابت، بیماری قلبی و اختلالات خلق و خو تاثیر بگذارد. خواب کافی به بهبود سریع بیماری ها هم کمک می کند. خواب شبانه کمتر از پنج ساعت سبب بروز مرگ زودرس می شود. پس به اندازه بخوابید.
● خوش به حال سبک وزن ها
اگر اضافه وزن دارید برای مقابله با دیابت، بیماری های قلبی و سایر عوامل کوتاه کننده طول عمر تصمیم بگیرید خودتان را لاغر کنید. چربی های دور شکم هم مضر هستند و سبب بروز بیماری های مختلف می شوند. نتایج یک تحقیق پنج ساله نشان می دهد مصرف زیاد غذاهای فیبر دار و ورزش منظم ، از جمله موثرترین راه ها برای کاهش چربی های دور شکم است.
رژیم غذایی مدیترانه ای
این رژیم غذایی سرشار از میوه ها، سبزیجات، حبوبات، روغن زیتون و ماهی است. تجزیه و تحلیل ۵۰ مطالعه روی بیش از نیم میلیون نفر ثابت می کند که انتخاب رژیم غذایی مدیترانه ای خطر ایجاد اختلالات در سوخت و ساز بدن و چاقی، بالا رفتن فشار خون و افزایش قند خون را کاهش می دهد که همه این عوامل از بروز بیماری های قلبی و دیابت پیشگیری می کنند.
● زندگی ژاپنی
اوکیناوا یکی از شهرهای ژاپن است که اهالی آن در بین مردم دنیا به داشتن بیشترین طول عمر مشهورند. پژوهشگران معتقدند که دلیل این موضوع به رژیم غذایی سنتی مردم این منطقه مربوط است؛ به طوری که غذای مردم اوکیناوا سرشار از سبزیجاتی در رنگ های سبز و زرد و بسیار کم کالری است. البته نسل جوان اوکیناوا که این رژیم غذایی را به طور کامل دنبال نمی کنند طول عمرشان کمتر شده است.
از سوی دیگر تحقیقات ژاپنی ها نشان می دهد افرادی که در زندگی اهداف مشخصی دارند کمتر دچار مرگ ناشی از سکته مغزی و بیماری های قلبی می شوند و از بیماری آلزایمر هم دور می مانند. پیدا کردن سرگرمی و فعالیت های دلخواه هم سبب می شود مرگ را از خودتان دور کنید.
● ازدواج، ازدواج، ازدواج
کمی سخت است اما اگر مجرد هستید از همین امروز در فکر ازدواج باشید چون تحقیقات بی شماری نشان می دهد افراد متاهل نسبت به مجرد ها بیشتر عمر می کنند. در نتایج بررسی ها نکته جالب دیگری هم به چشم می خورد؛ این که افرادی که یک بار ازدواج را تجربه کرده و بعد بیوه شده یا طلاق گرفته بودند نسبت به کسانی که اصلا ازدواج نکرده بودند، طول عمر بیشتری داشتند.
● مدیریت استرس
تغییر سبک زندگی و مدیریت استرس نه تنها به کاهش بیماری های قلبی کمک می کند، بلکه در افزایش طول عمر هم نقش پر رنگی دارد. برای دوری از استرس می توانید نفس عمیق بکشید یا به سراغ ورزش های هوازی بروید. برای برطرف کردن استرس روزانه فقط کافی است چند دقیقه وقت بگذارید تا نتایج مثبت آن را ببینید. از سوی دیگر شواهد زیادی ثابت می کنند افرادی که ورزش می کنند و تحرک بیشتری دارند سالم تر هستند و دیرتر از این دنیا خداحافظی می کنند.
بر اساس بررسی های مختلف، انجام فعالیت های بدنی منظم خطر بروز بیماری های قلبی، سکته مغزی، دیابت، بعضی از انواع سرطان ها و افسردگی را کاهش می دهد. ورزش به شما کمک می کند تا در سنین بالا از لحاظ روحی هم در وضعیت خوبی باشید.
● توجه به معنویات
پژوهشگران دریافته اند افرادی که در مناسبت های مذهبی شرکت می کنند و به معنویات توجه دارند نسبت به افراد بی توجه به دین و مذهب طول عمر بیشتری دارند. در یک بررسی ۱۲ ساله روی افراد بالای ۶۵ سال مشخص شد افرادی که یک بار در هفته در مکان های مذهبی حاضر می شدند یک پروتئین ضروری مربوط به سیستم ایمنی در بدن شان بیشتر وجود داشت. علاوه بر این میزان مرگ و میر آنها در طول دوره مطالعاتی کمتر بود.در واقع افراد ضمن عبادت دسته جمعی شبکه اجتماعی قدرتمندی تشکیل می دهند که حضور در چنین گروه هایی به سلامت جسمانی کمک می کند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #1

تاریخ ارسال : 10 اردیبهشت 1392 15:27
ممنون............اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.