موهاي پيوندي

موهاي پيوندي پيوند مو يا به اصطلاح عاميانه كاشت مو، يكي از موثرترين راه& ;هاي جلوگيري از تاس شدن سر محسوب مي& ;شود كه در چند سال اخير نظر بسياري را به خود جلب كرده است. دكتر نيما استواري، متخصص پوست و
پيوند, متخصص, كاشته, استواري،, نواحي, ناحيه, جراحي, فوليكول, انجام, پيوند،, موهاي, شوند،, منطقه, باشد،, هستند, بيمار, استواري, موهايي, بتدريج, ريخته

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29993
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CarRorce
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» پزشکی و سلامت » موهاي پيوندي
دانلود بازی با لینک مستقیم

موهاي پيوندي


پيوند مو يا به اصطلاح عاميانه كاشت مو، يكي از موثرترين راه‌هاي جلوگيري از تاس شدن سر محسوب مي‌شود كه در چند سال اخير نظر بسياري را به خود جلب كرده است.

 

دكتر نيما استواري، متخصص پوست و مو و فلوشيپ و فوق تخصص ليزر و زيبايي در اين‌باره به «جام‌جم»‌ مي‌گويد: در اين روش بخش عقبي پوست سر به بخش بالايي و جلويي سر پيوند زده مي‌شود.

طوري كه تعداد زيادي از مو را در يك مرحله از ناحيه پشت‌سر به همراه پياز مو جدا كرده و در فواصل معيني روي سر (نواحي تاسي)‌ كاشته مي‌شود.

به گفته اين متخصص پيوند مو، موهاي پشت‌سر فرد به نواحي ريخته شده پيوند زده مي‌شود و درواقع پيوند از فرد به خودش است و به همين دليل پيوند پس زده نمي‌شود و از آنجا كه موهاي پشت سر معمولا دچار ريزش نمي‌شوند، اين مو مي‌تواند مقاوم باشد و پس از انتقال به جلوي سر، خاصيت خود را حفظ مي‌كند.

دكتر استواري با بيان اين كه منطقه پشت سر (بين دو گوش در خلف سر)‌ منطقه دهنده مو براي پيوند است، دو روش FUT و FIT را ذكر مي‌كند و مي‌گويد: در روش FUT نواري از پوست سر بيمار برش داده مي‌شود و پس از بخيه ناحيه جراحي شده، با تقسيم‌بندي اين نوار به دسته‌هاي مختلف، پوست‌ها را كه حاوي يك‌ تا چهار فوليكول مو هستند ، جدا جدا مي‌كنند تا در فاز نهايي (كاشت)‌ به جلوي سر پيوند زده شود.

وي درخصوص روش FIT ابراز مي‌كند: در اين روش ديگر خبري از جداسازي نوار از پوست سر نيست و به وسيله يكسري از دستگاه‌‌هاي خاص، فوليكول‌هاي يك تا چهار تايي به صورت مستقيم برداشت و در ناحيه تاسي كاشته مي‌شود.

اين پزشك متخصص با اشاره به اين كه در عمل پيوند مو، پزشك جراح بايد متخصص پوست باشد، خاطرنشان مي‌كند: سن در اين عمل يكي از شروط مهم موفقيت است.

طبق گفته دكتر استواري، در ابتدا موهايي كه كاشته مي‌شوند به دليل شوكي كه به آنها وارد شده است، ظرف مدت چند روز ريخته مي‌شوند و بعد بتدريج ظرف مدت چند ماه دوباره شروع به جوانه زدن و رشد مي‌كنند.

نكته مهم در خصوص پيوند مو، كاشت طبيعي آنها در خط جلويي سر است كه بايد از كاشت‌هاي تك فوليكولي استفاده شود و از فوليكول‌هاي حاوي 3 تا 4 مو، پرهيز شود. اگر پزشك متخصص بتواند اين اصول را رعايت كند، مي‌توان گفت پيوند موي ايده‌آلي صورت گرفته است و نمي‌توان به سهولت حدس زد كه شخص پيوند مو داشته است يا خير.

اين متخصص پوست و مو با بيان اين كه هر چه سن بالاتر رود، شانس گرفتن پيوند كمتر مي‌شود، عنوان مي‌كند: اكثر افرادي كه براي پيوند مو اقدام مي‌كنند سني بالاي 30 سال دارند.

عوارض پيوند مو

در پيوند مو ، سوزن‌هاي بسياري به پوست سر زده مي‌شود كه طبعا اين ضربات مي‌توانند حالات ناخوشايندي را براي فرد به همراه داشته باشد.

دكتر استواري احساس گزگز و سوزش سر را از عوارض مهم پيوند ذكر كرده و مي‌گويد: در هفته اول پس از پيوند، مايعي منعقد شده روي پوست سر مشاهده مي‌شود كه همان نقاط سوزن‌‌خورده‌اي هستند كه دچار ترشح شده‌اند كه ظرف مدت 2 تا 3 هفته بتدريج بهبود خواهد يافت.

اين متخصص پوست و مو مي‌افزايد: در صورتي كه عمل پيوند بخوبي انجام شده باشد، مشكل خاصي پيش نخواهد آمد ولي اين عمل نيز همانند ساير جراحي‌ها با خون‌مردگي و مسائل عفوني در نواحي كاشت مواجه است كه با تجربه و تبحر گروه جراحي، به حداقل ممكن مي‌رسد.

مراحل قبل از پيوند

شخص متقاضي پيوند مو بايد قبل از عمل، يك‌سري آزمايش‌هاي خوني همچون هپاتيت ، ايدز ، بيماري‌هاي انعقادي و... را انجام دهد و پس از تاييديه پزشك دست به چنين عمل جراحي بزند.

به گفته دكتر استواري، بيمار بايد تا 10 روز قبل از عمل، از مصرف قرص‌هايي از خانواده آسپرين خودداري كند.

وي تصريح مي‌كند: تا مدت 10 روز نبايد به موهايي كه براي فرد كاشته مي‌شوند، فشار وارد كرد بنابراين بهتر است فرد براي احتياط هم كه شده 2 تا 3 هفته اول پس از پيوند، از انجام ورزش‌هاي سنگين اجتناب كند و از دوش گرفتن‌هاي طولاني‌مدت بپرهيزد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.