نکاتي در مورد سرخ کن و خريد آن

نکاتي در مورد سرخ کن و خريد آن خيلي از خانم& ;هاي پرمشغله امروزي فرصت ندارند که پاي ماهيتابه بايستند و پياز داغ آماده کنند. يک سرخ& ;کن خوب مي& ;تواند بسياري از مشکلات آنها را حل کند. اما يک سرخ& ;کن خوب چه ويژگي& ;هايي د
دستگاه, استفاده, حرارت, داشته, تواند, تنظيم, غذايي, باشد،, آماده, اينکه, داراي, امروزي, باشيد, شستشو, بسيار, مناسب, بسياري, ويژگي, نکنيد, هنگام

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29984
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: WilliamBlato
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» آشپزی و خانه داری » نکاتي در مورد سرخ کن و خريد آن
دانلود بازی با لینک مستقیم

نکاتي در مورد سرخ کن و خريد آن

خيلي از خانم‌هاي پرمشغله امروزي فرصت ندارند که پاي ماهيتابه بايستند و پياز داغ آماده کنند. يک سرخ‌کن خوب مي‌تواند بسياري از مشکلات آنها را حل کند. اما يک سرخ‌کن خوب چه ويژگي‌هايي دارد و چه نکات سلامتي را هنگام خريد و استفاده از سرخ‌کن بايد مدنظر قرار داد؟

در يک آشپزخانه امروزي و مدرن روي کابينت‌هاي آشپزخانه انواع چاي‌ساز، مايکروفر، آب‌ميوه‌گيري و سرخ‌کن صف کشيده‌اند. خيلي از خانم‌هاي پرمشغله امروزي فرصت ندارند که پاي ماهيتابه بايستند و پياز داغ آماده کنند. يک سرخ‌کن خوب مي‌تواند بسياري از مشکلات آنها را حل کند. اما يک سرخ‌کن خوب چه ويژگي‌هايي دارد و چه نکات سلامتي را هنگام خريد و استفاده از سرخ‌کن بايد مدنظر قرار داد؟ ...
رعايت نکته‌هاي زير به شما کمک مي‌کند خريد بهتري داشته باشيد و حداکثر استفاده را از خريدتان ببريد.

 متناسب با تعدادتان خريد کنيد:بهتر است ظرف روغن از نوع استوانه اي بوده باشد تا بتوان به راحتي قطعات بزرگتر غذا را در آن جا داد. ظروف روغن چهارگوش براي خانواده‌هاي کم جمعيت مناسبترند. اين عمق براي اينکه روغن کافي در ظرف جاي گرفته و مواد غذايي نيز به راحتي در آن شناور شوند، مناسب است. فراموش نکنيد که روغن تنها بايد نيمي از ظرف را پر کند. طبعا اگر اين ظرف متحرک باشد، شستشو و تميز نگهداشتن آن به مراتب ساده‌تر خواهد بود.

 در استفاده از روغن زياده روي نکنيد: موقع استفاده؛ روغن بايد نيمي از ظرف را پر کند و نکته مهم‌تر اينکه هيچ گاه بيش از حد مجاز روغن نريزيد. چون ممکن است روغن سرريز شود.

روغن سرخ کردني بخريد: بهترين روغن براي استفاده از اين دستگاه، روغن‌هاي مخصوص سرخ کردن است. البته به ياد داشته باشيد، هيچ گاه براي صرفه جويي دو نوع روغن را با هم مخلوط نکنيد.

 وقتي روغن کف مي‌کند: در حين کار با سرخ کن شايد برخي مواقع با اينکه روغن به اندازه کافي ريخته‌ايد باز هم روغن سرريز شده يا کف کند. علت اين امر مي‌تواند وجود مواد غذايي آب دار و يا نمک زدن به مواد غذايي پيش از سرخ کردن باشد.

 مواد يخ زده را داخل سرخ‌کن نيندازيد: با توجه به اينکه قرار دادن مواد يخ زده در روغن داغ، موجب کاهش دماي روغن و تغيير در زمان پخت مي‌شود، بهترين راه اين است که نه تنها براي محافظت از دستگاه سرخ‌کن، بلکه به دليل سلامت‌تر بودن اين روش، مواد غذايي يخ زده را داخل روغن داغ قرار ندهيد و آنها را از قبل در آب گرم قرار داده يا چند ساعت قبل از پخت و پز از فريزر بيرون بگذاريد. با اين حال، باز به دنبال مدل سرخ‌کني باشيد که بخش حرارتي آن بتواند دماي روغن را پس از ورود ماده يخ زده به آن به سرعت بالا ببرد.

 شستشوي بهداشتي سرخ‌کن: براي شستشو و تميز کردن دستگاه سرخ کن نيز توجه داشته باشيد ظرف روغن دستگاه مزبور، متحرک باشد، زيرا در اين حالت امکان شستشو و نظافت آن آسانتر مي‌شود. در ضمن يکي از اجزاي سرخ کن ف _ ي _ ل _ ت _ر آن است که کاربرد آن جلوگيري از پخش بخار و بوي غذا مي‌باشد. اين ف _ ي _ ل _ ت _ر کربني نبايد با آب تماس پيدا کند، زيرا باعث از بين رفتن خاصيت کربني آن مي‌شود. از اين رو، توصيه مي‌شود هنگام شستشوي دستگاه، آن را از داخل در سرخ کن بيرون آورده و بعد دستگاه را بشوييد.

سبد سرخ‌کن آسانسوردار نخريد: سبد سرخ‌کن مي‌تواند در بسياري از موارد بسيار کارآمد باشد، اما گاهي لازم است که قطعات غذا بدون سبد در ظرف روغن قرار گرفته و سرخ شوند. در اين صورت بايد از کفگيري که به ظرف صدمه نزند استفاده کنيد. توجه کنيد که سبد بايد جايي براي قرار گرفتن در بالاي سطح روغن داشته باشد تا روغن اضافه مواد داخل آن خارج شوددر عين حال سبدهاي سرخ‌کن آسانسوردار زودتر از نوع دستي خراب مي‌شوند.

 ميزان حرارت روغن را تنظيم کنيد: پيچ تنظيم حرارت يا ترموستات دستگاه بايد از ?? تا ??? درجه سانتي‌گراد را پوشش دهد. در مدل‌هاي جديدتر، پيچ تنظيم با تصاويري همراه است که کار انتخاب دماي مناسب را براي هر نوع ماده غذايي مشخص مي‌کند.

 چراغ‌هاي نمايشگر حرارت چشمک مي‌زنند: دستگاه سرخ‌کن مطمئن، بايد چراغ‌هاي نمايشگر داشته باشد. اين چراغ‌ها در بعضي دستگاه‌ها تنها نشان دهنده روشن بودن دستگاه هستند اما در دستگاه‌هاي جديدتر، هنگامي که روغن به درجه مورد نظر برسد، روشن مي‌شوند و آماده بودن روغن را اعلام مي‌کنند. اگر دستگاهي داراي هر دو اين چراغ‌ها باشد، بسيار مطمئن‌تر خواهد بود.

 سرخ‌کن تايمردار بخريد: دستگاه داراي تايمر يا پيچ تنظيم زمان، مي‌تواند کمک بسيار بزرگي باشد. تايمر حرارت را کنترل نمي‌کند و انتخاب زمان مناسب براي سرخ کردن هر چيز، بسته به سليقه فرد است، اما اين ويژگي موجب مي‌شود که شما بتوانيد زمان و حرارت را تنظيم کرده، بدون نگراني به کارهاي ديگر رسيدگي کرده و سپس غذاي آماده را تحويل بگيريد.

 به صافي يا ف _ ي _ ل _ ت _ر دقت کنيد: دستگاه سرخ‌کن بايد داراي صافي‌هايي باشد که تعويض و تميز نمودن آنها ساده باشد. کار ف _ ي _ ل _ ت _ر، جلوگيري از پخش بخار و بوي ناشي از سرخ شدن غذاست.

گروه: عضو سایت
عضویت: 4.08.1390
نام کامل: jimboo
نظرات: 915
ارسالات: 13
مسنجر: 1597568377

jimboo #1

تاریخ ارسال : 30 بهمن 1390 13:10
........... feel 

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.