بالكن؛ انباری ‌خانه نيست !

بالكن؛ انباری ‌خانه نيست ! شیوه شهرنشینی امروزی و زندگی در آپارتمان& ;های كوچك اغلب داشتن حیاط را به آرزویی برای ساكنانش تبدیل كرده& ; است. همین موضوع هم باعث می& ;شود اهمیت بالكن& ; خانه بیشتر مشخص شود؛ بالكنی كه
بالكن, گلدان, انباری, زیبایی, زیادی, خواهد, تبدیل, تواند, منظره, اشیای, اعضای, رفتار, صندلی, خانواده, اضافی, محیطی, گرفته, مانند, مكانی, هزینه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29850
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: RichardGer
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» آشپزی و خانه داری » بالكن؛ انباری ‌خانه نيست !
دانلود بازی با لینک مستقیم

بالكن؛ انباری ‌خانه نيست !
شیوه شهرنشینی امروزی و زندگی در آپارتمان‌های كوچك اغلب داشتن حیاط را به آرزویی برای ساكنانش تبدیل كرده‌ است. همین موضوع هم باعث می‌شود اهمیت بالكن‌ خانه بیشتر مشخص شود؛ بالكنی كه تنها فضای آزاد خانه است.

البته با توجه به اهمیت و كارایی بالكن ـ هر چقدر هم كه كوچك باشد ـ این قسمت از خانه گاهی اوقات مورد بی‌مهری و بی‌توجهی ساكنان قرار می‌گیرد و حتی فراموش می‌شود. در حالی كه با اندكی سلیقه می‌تواند به فضایی زیبا و آرامش‌بخش تبدیل شود.

بالكن و زیبایی شهر

تا به حال به بالكن‌های مجتمع‌های مسكونی توجه كرده‌اید؟ به زیبایی و آراستگی بالكن یا شلوغی و كثیفی آن؟ بالكن‌هایی كه پر است از گل و گیاه، با یكی دو تا صندلی و گاهی یك قفس پرنده و در مقابل بالكن‌هایی پر از شیشه‌های شور و ترشی، لوله‌های بخاری، كارتن‌های خالی و اشیای اضافی كه در خانه جایی ندارند.

با دیدن این بالكن‌ها اولین چیزی كه به ذهن هر رهگذری می‌رسد، رفتار و پاكیزگی اعضای آن خانه است. درست است، چیدمان بالكن هم می‌تواند نشان‌دهنده نوع رفتار افراد باشد. بالكن‌ها تنها به اعضای خانواده مربوط نیستند. زیرا جزیی از نمای بیرونی بوده و به سایر شهروندان هم تعلق دارد. بنابراین با تمیز و زیبا نداشتن بالكن خانه می‌توانیم به زیبایی شهرمان هم كمك كنیم.

بالكن گلخانه‌ای زیبا

می‌توانیم به راحتی و با كمترین هزینه در بالكن خانه خود محیطی زیبا و دل‌انگیز بسازیم؛ محیطی كه در دنیای ماشینی امروز، به آن نیاز خواهیم داشت. قرار دادن چند گلدان نه هزینه زیادی می‌خواهد و نه كاری دشوار است. البته برای این كار به فضای زیادی هم نیاز نیست. حتی یك بالكن كوچك هم می‌تواند همین قدر زیبا و فرح‌بخش باشد. خوشبختانه امروز لبه برخی بالكن‌ها مكانی برای قرار دادن گلدان‌ها در نظر گرفته شده كه به فضای زیادی هم نیاز ندارد. آویزهایی كه به سقف بالكن نصب می‌شوند و گلدان‌های دیواری هم، همین كار را می‌كنند.

البته اینها همه به سلیقه شما بستگی دارد. مثلاً اگر فضای كافی در اختیار دارید، قرار دادن یك یا چند صندلی در فضای بالكن نیز كاری دلنشین خواهد بود؛ بخصوص اگر بالكن منظره خوبی هم داشته باشد. فكر كنید چقدر لذتبخش است اگر بعد از گذراندن یك روز سخت كاری به خانه آمده، در بالكن و كنار گلدان‌ها نشسته‌ و فنجانی چای ‌بنوشید.

بالكن یا انباری؟

اگر شما هم در عبور از كوچه‌ها و خیابان‌های شهر به بالكن‌ها نگاه كنید، متوجه می‌شوید برخی آنجا را با انباری اشتباه گرفته‌اند. زباله‌ها و اشیای غیرقابل استفاده، سال‌ها در بالكن می‌مانند تا روزی شاید كسی دلش به رحم آمده و فكری به حال آنها كند. شاید اینقدر این صحنه را دیده‌ایم كه خودمان هم باورمان شده بالكن همان انباری كوچك خانه ماست. غافل از این‌كه این كار نه‌تنها نمای خانه و شهرمان را زشت می‌كند، بلكه باعث تجمع حشرات و موجودات موذی مانند سوسك و مورچه خواهد شد. تنها راه این است كه زودتر دست به كار شوید؛ اشیای اضافی و آشغال‌ها را دور ریخته و به فكر زیبایی خانه و شهرتان باشید. در ضمن، اگر آپارتمان شما انباری ندارد، كمدها مكان بهتری برای نگه‌داری لوازم خانه هستند.

پوشاندن بالكن

برخی خانواده‌ها ترجیح می‌دهند با شیشه، ایرانیت، حصیر و... فضای بالكن خود را بپوشانند و وسایل خود را به راحتی در آنجا قرار دهند. شاید با این كار آنجا تبدیل به یك انباری واقعی شود. اما این كار هم منظره و نمای ساختمان را زشت می‌كند.

بالكن و بندهای لباس

درست است كه بالكن همیشه مكانی برای خشك كردن لباس‌های شسته شده بود، اما چیدن لباس‌ها و قرار دادن بند لباس هم شرایطی دارد. تصور كنید اگر هر كس، هر طور كه بخواهد بندی زده و لباس‌های رنگارنگ را روی آن آویزان كند، چه منظره وحشتناكی خواهیم داشت.

گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #1

تاریخ ارسال : 7 تیر 1391 20:41
جالب بود مرسي


اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.