راهی برای اینکه مردان تا 100سالگی زندگی کنند!

راهی برای اینکه مردان تا 100سالگی زندگی کنند! & ;یک کشاورز جوان با 4 فرزند یا بیشتر& ;؛ این الگویی است که بنا بر یکی از تازه& ;ترین تحقیقات، مردانی که می& ;خواهند به سن صدسالگی برسند، باید رعایت کنند. به گزارش هلث دی نیوز، این تحقیق
زندگی, افزایش, مردان, نتیجه, سربازگیری, احتمال, اطلاعات, فرزندان, سالگی, تحقیق،, تعداد, صدسالگی, براساس, متولد, داشتن, برابر, گاوریلو،, گاوریلو, ازدواج, مربوط

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30007
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: sashaa
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» بخش مردان » راهی برای اینکه مردان تا 100سالگی زندگی کنند!
دانلود بازی با لینک مستقیم

بخش مردان | voroojak | TehranKids30-08-1389, 18:23

راهی برای اینکه مردان تا 100سالگی زندگی کنند!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«یک کشاورز جوان با 4 فرزند یا بیشتر»؛ این الگویی است که بنا بر یکی از تازه‌ترین تحقیقات، مردانی که می‌خواهند به سن صدسالگی برسند، باید رعایت کنند.
به گزارش هلث دی نیوز، این تحقیق که براساس کارت‌های مخصوص سربازگیری در جنگ جهانی اول انجام شده، پیشنهاد می‌کند که رعایت وزن متعادل در جوانی، کشاورزی و داشتن تعداد زیادی فرزند، همگی از عواملی هستند که سن مردان را از یک قرن می‌گذرانند.
بنا بر این تحقیق، یکی از این عوامل، به‌طور خاص، غیرقابل پیش‌بینی بوده است.دستیار این تحقیق، لئونید گاوریلو می‌گوید: تعجب کردیم که داشتن بیش از 3 فرزند، باعث افزایش طول عمر می‌شود.براساس عقل سلیم و تحقیقاتی که گروه‌های دیگری قبلا انجام داده بودند، انتظار نتیجه‌ای کاملا خلاف نتیجه فعلی را داشتیم.
لئونید گاوریلو که همراه همسرش، ناتالیا گاوریلو، سرپرستی این طرح را به‌عهده داشتند، هر دو در مرکز دانشگاهی بررسی سن در شیکاگو فعالیت دارند.گاوریلو، یکی از سرپرستان تحقیق طول عمر، هفته گذشته در جلسه سالانه مجمع امراض کهنسالی آمریکا در سانفرانسیسکو یافته‌های این طرح را ارائه کرد.
گروه گاوریلو، آمار ضروری و دیگر اطلاعات را مدت‌ها جمع‌آوری کرده و دلایل طول عمر برخی از افراد را دنبال کردند و در همان مرحله به نتایج جالبی رسیدند: احتمال صدساله شدن کودکانی که از زنان زیر 25سال متولد شده‌اند به نسبت کودکان متولد شده از زنان 25ساله یا بیشتر، دوبرابر است.

تحقیقات جدید در مورد مردان براساس گنجینه اطلاعات مربوط به مردان آمریکایی قرن20 به دست آمده که به تازگی از طریق اینترنت قابل دسترسی است؛ کارت‌های ثبت شده از دوران سربازگیری جنگ‌جهانی اول، از 1917 تا 1918.قانون تقریبا از تمام مردان بزرگسال 46ساله یا کمتر خواست تا کارت‌های مخصوص سربازگیری را پر کنند؛ کارت‌هایی که در آنها از مشخصات فیزیکی و اجتماعی‌شان سؤال شده بود.
در این تحقیق، خانم و آقای گاوریلو با استفاده از اطلاعات امنیت اجتماعی، حدود 240مرد متولد در سال 1887 را شناسایی کردند که حداقل تا سن صدسالگی زندگی کرده بودند.
مطالعه 171 مورد از این تعداد که مشخصات فیزیکی و اجتماعی آنها تا سن سی سالگی از طریق کارت‌های سربازگیری جنگ جهانی اول به دست آمده بود، تصویر کوتاهی از زندگی در آن زمان را در اختیار پژوهشگران قرار داد.
تیم شیکاگو این اطلاعات را با اطلاعات مربوط به کارت‌های سربازگیری گروهی از مردان آمریکایی متولد شده در سال1887 که به‌طور تصادفی انتخاب شده اما به سن صدسالگی نرسیده بودند، مقایسه کرد.
نتایج شگفت‌انگیزی به دست آمد.نخستین نتیجه، افزایش شانس دستیابی به سن صدسالگی و ارتباط مستقیم آن با افزایش تعداد فرزندان یک مرد تا سن سی‌سالگی بود.
این اطلاعات نشان داد که احتمال دستیابی به بیش از یک قرن زندگی برای یک مرد سی‌ساله در سال1917 با یک تا 3فرزند در مقایسه با مردان بدون فرزند در همان سن، 61درصد بیشتر است.

البته براساس همین تحقیق، شانس زندگی یک مرد تا سنین بسیار بالا، با داشتن 4 فرزند یا بیشتر تا سن سی‌سالگی افزایش می‌یابد.آرنولد میتنیتسکی، یکی از محققان طول عمر و پروفسور در رشته‌های پزشکی عمومی، ریاضیات و آمار دانشگاه دال‌هاوزی در هالیفاکس کانادا می‌گوید: نتیجه به دست آمده با تئوری متداولی که تحقیقات طول عمر نشان می‌داد، متفاوت است: براساس این تئوری، بین تعداد فرزندان و طول عمر والدین رابطه عکس برقرار است.گاوریلو این‌طور می‌اندیشد که علت این امر، کمک فرزندان در زمان بزرگسالی و کهنسالی فرد است.
او می‌گوید: صاحب فرزندان متعددی شدن، نشان‌دهنده سلامت عمومی فرد و جذابیت در امر ازدواج است که می‌تواند منجر به ازدواج در سنین کمتر شود، در نتیجه فرد تا سن سی‌سالگی صاحب فرزندان بیشتری می‌شود.
به عقیده گاوریلو، ممکن است سلامت و تندرستی فرد که احتمال ازدواج و باروری را در وی افزایش می‌دهد، به افزایش طول عمر او نیز کمک کند.
یافته دیگر این بود که کشاورز بودن (همانطور که در کارت‌های مخصوص سربازگیری ذکر شده) شانس سه برابر شدن طول عمر یک مرد را دو برابر می‌کند.البته همان‌طور که انتظار می‌رفت، چاقی- به آن اندازه که دانشمندان فرد را قوی‌بنیه و نیرومند می‌نامند- احتمال کلی زندگی طولانی را از یک مرد سلب می‌کند.در واقع، احتمال زندگی صدساله در مردانی که هیکل لاغر یا معمولی دارند نسبت به مردان تنومند، دو‌ برابر است.
اما به‌طور شگفت‌انگیزی، برای داشتن زندگی صدساله، تفاوت چندانی بین لاغر و ضعیف بودن هیکل یک مرد با معمولی بودن هیکل او وجود ندارد که این موضوع با نتیجه مطالعات جانوران تقابل دارد؛ مطالعه‌ای که نشان داده است رعایت رژیم غذایی کم‌کالری و در نتیجه لاغر بودن، طول عمر را افزایش می‌دهد.
خصوصیات دیگر نیز- شامل وضعیت تاهل و مهاجرت تا سن سی‌سالگی- تأثیر چندانی بر طول عمر نداشتند.در نهایت کشف شد که ارتباط مستقیمی بین بلند بودن قد با احتمال زندگی تا صدسالگی، البته به‌عنوان یکی از عوامل حاشیه‌ای، وجود دارد و دلایل زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد یافته‌های مربوط به زنان بدون شک متفاوت خواهند بود.ضمن اینکه برای رسیدن به جواب این سؤال، نیاز به تحقیق و آمار مشابهی است.!

گروه: عضو سایت
عضویت: 26.08.1389
نام کامل: delaram
نظرات: 509
ارسالات: 1
مسنجر: 2147483647

delaram72 #1

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 18:41
khoda nakone marda ta 100 salegi zendegi konan


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.07.1389
نام کامل: نیکو
نظرات: 1209
ارسالات: 49
مسنجر: --

نیکو جون #2

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 19:33
delaram72,
manam bahat movafeqam wink lol


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 26.08.1389
نام کامل: delaram
نظرات: 509
ارسالات: 1
مسنجر: 2147483647

delaram72 #3

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 19:41
mer30 azizam akhe age ona 100 sal zendegi konan zanaro divone mikonan


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.07.1389
نام کامل: نیکو
نظرات: 1209
ارسالات: 49
مسنجر: --

نیکو جون #4

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 20:36
delaram72,
fadaaaaaaaaaaaaaa fellow


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 29.07.1389
نام کامل: سوده
نظرات: 504
ارسالات: 9
مسنجر: --

soodeh_05 #5

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 21:21
آره جدی چه خبره مردا 100 سال عمر کنن باعثه عذاب زنا بشن..

حتماً میخوان 7 یا 8 تایی زنم بگیرن.؟.

دیگه زنارو بیچاره کنن.


--------------------
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 24.08.1388
نام کامل: diyana
نظرات: 3247
ارسالات: 691
مسنجر: --

diyana #6

تاریخ ارسال : 30 آبان 1389 22:46
delaram72,
ey val ino khob omadi damet jiz lol
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.07.1389
نام کامل: --
نظرات: 154
ارسالات: 0
مسنجر: --

sungirlll #7

تاریخ ارسال : 1 آذر 1389 12:40
ان شا الله نسلشون منقرض بشه lol
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.08.1389
نام کامل: آرزو رامندی
نظرات: 53
ارسالات: 7
مسنجر: --

trip_rtp #8

تاریخ ارسال : 1 آذر 1389 14:36
sungirlll,
akhey tefliya
delet miyad?????
gonah daranaaaa chera nasleshoon mongharez beshe
una nabashan ke ma ham nistim


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 26.08.1389
نام کامل: delaram
نظرات: 509
ارسالات: 1
مسنجر: 2147483647

delaram72 #9

تاریخ ارسال : 1 آذر 1389 14:55
age marda 100 sal omr konan zana 20 salegi mimiran be nazare man khoda ba ma in karo nemikone


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 24.08.1389
نام کامل: --
نظرات: 78
ارسالات: 0
مسنجر: --

comet #10

تاریخ ارسال : 3 آذر 1389 11:01
هی اینقد بد نگید
انشاالله یه مرد کچل بدریخت بی پول نسیبتون بشه
گروه: عضو سایت
عضویت: 26.08.1389
نام کامل: delaram
نظرات: 509
ارسالات: 1
مسنجر: 2147483647

delaram72 #11

تاریخ ارسال : 3 آذر 1389 12:49
moshkel ine hame marda zeshto bad rikhto............hastan


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.11.1389
نام کامل: rasoul hosseini
نظرات: 2
ارسالات: 0
مسنجر: --

r_helios #12

تاریخ ارسال : 9 خرداد 1390 18:30
btarke chshme hasod


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.02.1390
نام کامل: ALI
نظرات: 1001
ارسالات: 12
مسنجر: --

alishmas #13

تاریخ ارسال : 2 مرداد 1390 04:35
اگه این زنها بذارن ما مردها 200 سال عمر میکنیم...................اول علی آخر علی
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.11.1389
نام کامل: --
نظرات: 98
ارسالات: 3
مسنجر: --

tara #14

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1390 13:51
100sal mage che khabareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hala bemanad har kari ham konan nemitunan andazeye ma khanuma omr konan.
ali omidvaram to 1000 sal omr koni,
baghie marda ham nasleshun mongharez beshe
گروه: عضو سایت
عضویت: 21.05.1390
نام کامل: --
نظرات: 97
ارسالات: 0
مسنجر: --

mohammadtaghibarati #15

تاریخ ارسال : 11 شهریور 1390 14:25
چه خوب
گروه: عضو سایت
عضویت: 17.06.1390
نام کامل: hosein
نظرات: 126
ارسالات: 1
مسنجر: --

prince-t #16

تاریخ ارسال : 25 شهریور 1390 21:22
mic
.


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 29.06.1390
نام کامل: --
نظرات: 721
ارسالات: 1
مسنجر: --

JABBARI_4286 #17

تاریخ ارسال : 7 مهر 1390 12:54
استفاده کردم برادر
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.07.1390
نام کامل: farshid
نظرات: 16
ارسالات: 0
مسنجر: 13561356

metalik #18

تاریخ ارسال : 13 مهر 1390 13:12
sungirlll,
چی به شما میرسه مگر جای شمارا تنگ کردیم


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 12.07.1390
نام کامل: --
نظرات: 46
ارسالات: 0
مسنجر: --

payam70 #19

تاریخ ارسال : 15 مهر 1390 20:50
trip
cheghadr to mahi
kash hamashon mesle to bodan
masalan sungirll 
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #20

تاریخ ارسال : 17 مهر 1390 14:32
حالا که مردا 100 سال عمر میکنند باید 1 چیزی درست میکردند که زنها تو همون 5 سال اول زندگی تلف بشن و مردا با خوشی وشادی زندگی کنند وعذاب الهی از سرشون کم بشه ...انشاالله
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.07.1390
نام کامل: --
نظرات: 105
ارسالات: 0
مسنجر: --

آزی #21

تاریخ ارسال : 26 مهر 1390 11:53
ها ها ها
همه ی ما ایرانی ها فقط بلدیم بگیم " مرگ بر اینا"
" مرگ بر اونا"
ای بابا بگید " زنده باد ............"
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #22

تاریخ ارسال : 12 تیر 1391 22:41
ممنون

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.