نقشه کسب و کارتان را قبل از شروع ، ترسیم کنید!

نقشه کسب و کارتان را قبل از شروع ، ترسیم کنید! مشاغل تجاری کوچک علیرغم سوددهی کمتر در مقایسه با شرکت& ;ها و موسسه& ;های بزرگ تجاری، کانونی امن برای پیشبرد، و به بیان دیگر مانند کارگاهی آزمایشی برای شروع حرکت& ;های بزرگ به حساب می& ;آ
برنامه, موفقیت, تجاری, سازمان, بازاریاب, انعطاف, پیشرفت, رسیدن, ایجاد, شناور, زمانی, استفاده, همیشه, انجام, بازارهای, کارکنان, تعیین, بیشتر, افزایش, افراد

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30010
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: DavidFen
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» موفقیت و شادکامی » نقشه کسب و کارتان را قبل از شروع ، ترسیم کنید!
دانلود بازی با لینک مستقیم

نقشه کسب و کارتان را قبل از شروع ، ترسیم کنید!

 

 

 

 

مشاغل تجاری کوچک علیرغم سوددهی کمتر در مقایسه با شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ تجاری، کانونی امن برای پیشبرد، و به بیان دیگر مانند کارگاهی آزمایشی برای شروع حرکت‌های بزرگ به حساب می‌آیند. هرچند در ابتدای کار پیوند رابطه فروشنده و مخاطب ، یافتن هویتی ثابت میان دیگر رقبا و رسیدن به جایگاهی آرمانی دشوار به نظر می‌رسد، اما با استفاده از دانش و مهارت کافی در عرصه بازاریابی ، مدیریت فروش و تمرکز بر ارائه محصولات متفاوت و ارزان ، می‌توان تاحدودی شکاف‌های عمیق این تضاد و تفاوت را کمتر کرد.
 
 
 

دراین مقاله راهکارهای پیشرفت و پیشبرد طرح‌های تجاری و نحوه افزایش مهارت‌ها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم تا کارجویان و کارآفرینان بیش از پیش با استفاده از الگوهای مشخص تجارت خویش را گسترش دهند.
 
 
 

تعریف موفقیت
هرکس تعریف خاصی از موفقیت دارد و براساس آرمان‌ها و اندیشه خویش آن را توصیف می‌کند، برخی موفقیت را در کسب استقلال مالی می‌دانند، گروهی دیگر آن را در کنترل و ثبات شغلی و در نهایت بعضی‌ها موفقیت را در قدرت و ثروت می‌بینند. اما موفقیت در یک محدوده زمانی می‌تواند بر تمامی این تعاریف دلالت کند و در مقطعی دیگر مانند هیچ کدام از آن‌ها نباشد. درواقع برحسب هر فعالیتی، موفقیت تعریفی جداگانه و متفاوت دارد.
 
اما اصلی‌ترین وظیفه هر کارآفرین و کارجو پرداختن به طرح‌های خویش و گذراندن مسیری است که وی را به هدف نزدیک می‌کند. به بیان دیگر، موفقیت رسیدن به جایگاه و نقطه‌ای آرمانی است که از مدت‌ها پیش طبق برنامه‌ای منظم طرح شده و شما را در یک بازه زمانی موظف به گذراندن این مسیر می‌کند.
 

 
 
 
هر روز موقعیتی جدید خلق کنید
یکی از ابزارهای ارتباطات، داشتن فن بیان و ایجاد رابطه با مخاطبان است. از این توانایی در جذب مخاطبان استفاده کنید و ارتباطی موثر خلق کنید. اساس کار تجارت براساس برنامه‌ها و الگوهای از پیش تعیین شده‌ای است که به وسیله گروه مشاوره تنظیم شده و شما در مقام مجری این شبکه باید برتوسعه ارتباطات خود بکوشید.
 
 هرروز با الهام از محیط کاری ، مطالعه وضعیت اقتصادی شرکت‌ها و سازمان‌ها و از همه مهم‌تر نوسان‌های بازارهای تجاری ، شبکه تجاری و فعالیت‌های خودتان را مورد ارزیابی قرار دهید. همیشه ایده‌های برتر در بافت جامعه و از گفت‌وگو و تحقیق با افراد باتجربه به وجود می‌آیند. بنابراین همیشه درعرصه فعالیت تجاری جسور و پویا باشید و از روند معاملات و نحوه توزیع کالاها مطلع شوید.
 
 
 
 
 
اهمیت بازاریاب در روند توسعه تجارت
در هر شرکتی بازاریاب از بناهای اصلی و موتور حرکت تیم تجاری به حساب می‌آید. درواقع بازاریاب عاملی ارتباط‌دهنده و پلی برای صعود شرکت به مراحل موفقیت است. بازاریاب با توجه به مهارتی که دارد از میان سیل موسسه‌ها، شرکت‌ها و عموم مردم متقاضیانی را به شرکت مربوطه معرفی می‌کند و در ازای هر معامله علاوه بر حقوق ثابت خویش، درصدی دریافت می‌کند که نه تنها روشی بسیار موثر است، بلکه در وی ایجاد انگیزه نیز می‌کند.
 
بازاریاب با جست‌وجوهای خویش، سوخت و بقای شرکت را تامین می‌کند و همچون مشاوری کارآزموده اهداف مدیر و کارآفرین را در بازارهای تجاری ممکن می‌سازد. شناخت بازارهای تجاری و نیاز مشتری ، توزیع به موقع محصولات ، افزایش بهره‌وری و تولید ، گروه بازاریاب ، نیروی متخصص و کارآمد و شبکه تبلیغات از مهم‌ترین عواملی هستند که شرکت را در به تحقق رساندن اهداف یاری می‌کنند. تیم بازاریاب، متشکل از متخصصینی است که با آگاهی از مراکز عرضه کالا سفارشات لازم را در زمان مقتضی ارائه می‌نمایند.
 
 
 
 
 
بینشی عمیق درباره اهمیت اهداف
برای رسیدن به هر یك ازهدف‌های خود مهلتی تعیین كنید. آنچه بیش از هر چیز با موفقیت و خوشبختی هم‌سویی دارد خوش‌بینی است. هر موقعیتی را می‌‌توان مثبت تلقی كرد، به شرطی كه آن را فرصتی برای رشد و پیشرفت در نظر بگیریم. اگر در هر شخص و در هر شرایطی به دنبال نقاط مثبت باشید، تقریباً همیشه آن را پیدا خواهید كرد.
 
 
كلید موفقیت در این است كه هدف خود را تعیین كنید و طوری عمل كنید كه گویی امكان شكست وجود ندارد و همین‌طور هم خواهد شد. هر اتفاقی را به یك تجربه آموزنده مبدل كنید. در هر ناامیدی و شكستی، به دنبال درسی با ارزش باشید. رسیدن به موفقیت، آرزوی مشترك تمام انسان‌هاست ولی فقط عده محدودی می‌توانند لذت رسیدن به این آرزوی مشترك را بچشند! تنها دلیل موفقیت داشتن اراده‌ای نفوذناپذیراست.
 
 
حقیقت این است كه همه ما انسان‌ها در زندگی از فرصت‌های تقریباً یكسانی برخوردار هستیم ولی راز موفقیت، خلق اتفاقات جدید و استفاده از روش‌های متفاوت، اما مناسب است. بیشتر افراد سعی می‌كنند بدون در نظر گرفتن بعضی اصول و واقعیت‌ها به اهدافی غیرمنطقی دست یابند. یكی از بزرگترین اشتباهاتی كه بیشتر آنان مرتكب می‌شوند، وجود تصوری غلط است كه اندیشه زمان کافی را در مراحل بعدی به آنان نوید می دهد و این واقعیتی است که اغلب شکست‌خوردگان آن را نادیده می‌گیرند. بنابراین باید با طرح برنامه‌ای کوتاه مدت، مرحله به مرحله و در یک محدوده زمانی مشخص شده، میزان پیشرفت کاری را محاسبه کرد و دلایل کاهش و افزایش موفقیت‌ها را ارزیابی نمود.
 
 
 
 

وقت کاری شناور
راهبرد طراحی شغل تازه‌تری که برای برانگیختن اعضای سازمان به کار می‌رود، وقت کاری شناور خوانده می‌شود. شاید سنتی‌ترین خصوصیت کار این باشد که کارها باید در طول زمانی ثابت، یعنی هشت ساعت در روز، انجام شود. ولی به تازگی اعتراضاتی دراین باره انجام شده است. بسیاری از مدیران در رویارویی با مسائل انگیزشی و غیبت از کار به برنامه‌های زمانی انعطاف‌پذیر در جایگاه راه‌حلی مناسب روی آورده‌اند.
 
هدف اصلی از این نوآوری‌ها کاهش تعداد کل ساعت‌های کار نیست، بلکه ایجاد انعطاف بیشتر برای کارکنان درست در همان ساعت‌هایی است که آنان باید کارهای خود را انجام دهند. منظور اصلی از وقت کاری شناور یا برنامه ساعت‌های انعطاف‌پذیر کاری آن است که به کارکنان اجازه دهند کارهای خود را در طول یک هفته کاری با برنامه‌ای که خودشان تنظیم کرده‌اند تکمیل کنند. انتخاب زمان‌های شروع و پایان می‌تواند انعطاف‌پذیرتر از آن باشد که شرایط سازمانی اجازه می‌دهد.
 
 برای اطمینان از اینکه انعطاف‌پذیری به سودآوری سازمان آسیبی نرساند، بسیاری از برنامه‌های وقت کاری شناور شامل یک دوره نوبت کاری است که طی آن کلیه کارکنان باید کارخود را انجام دهند. مطالعات گوناگون سازمانی نشان داده است که برنامه‌های شناور اثرهای مثبتی برسازمان داشته است. چنین برنامه‌ای باعث ایجاد رضایت شغلی بیشتری می‌شود که این رضایت نیز به نوبه خود بهره‌وری بیشتری برای سازمان به ارمغان خواهد آورد.
 
پژوهش‌های دیگر گویای آن است که برنامه‌های وقت کاری شناور موجب انگیزش سطوح بالاتر از نیازها در کارکنان می‌شود و مانند اعضای سازمان به طور کلی به این برنامه‌ها علاقمند هستند. چنین برنامه‌هایی می‌توانند به مدیران کمک کنند تا در شرایط رقابت با سازمان‌های دیگر بتوانند افراد واجدشرایطی را به سازمان خود جلب کنند. 
 
 
 
 
 
حرف آخر
تجارت، بازی پر سودایی است که از دیرباز طرفدارانی از تمامی طبقات جامعه داشته و هر کس بنابر توان، استعداد و سرمایه خویش از آن سود برده است. اما تجارت امروز نیازمند مردانی متفکر و متبحر است که با جسارت و درایت خویش حوادث تاریخ‌سازی را خلق کنند. همیشه سودهای کلان و پیشرفت‌های چشمگیر، مردانی از جنس خود را می‌طلبد.
 کلید بازارهای تجاری امروز در دستان مردان متخصصی است که از طوفان‌های اقتصادی و نوسان‌های تجاری نمی‌هراسند، بن بست‌های مالی، سدی در برابر اراده آنان و مسیر پیشرفت شان ایجاد نمی‌کند و با مسدود ماندن شاهراه‌های تجاری، بزرگراهی جدید احداث می‌کنند. آری آنان مردان تجارتند و بس.

گروه: عضو سایت
عضویت: 19.02.1390
نام کامل: ALI
نظرات: 1001
ارسالات: 12
مسنجر: --

alishmas #1

تاریخ ارسال : 2 مرداد 1390 05:04
خوب میترسم لو بره بعد ورشکست بشم.....................اول علی آخر علی

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.