چگونه مدی مطابق با شخصیت و انداممان انتخاب کنیم؟

چگونه مدی مطابق با شخصیت و انداممان انتخاب کنیم؟ خیلی سخت است که بتوان مدی انتخاب کرد که مطابق با شخصیت و اندام ما باشد. در این راه شما با مدل& ;های متفاوتی برخورد می& ;کنید ، مدل موهای وحشتناک ، شلوارهای زشت و جواهرات بد شکل ؛ اما شما از
اندام, استفاده, افراد, بالاتنه, دارند, هستند, انتخاب, لباسی, دارید, دوران, دارای, افرادی, بزرگی, احساس, مانند, برازنده, اینکه, خواهد, شلوارهای, بیشتر

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29852
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CNPaul
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» موفقیت و شادکامی » چگونه مدی مطابق با شخصیت و انداممان انتخاب کنیم؟
دانلود بازی با لینک مستقیم

 

چگونه مدی مطابق با شخصیت و انداممان انتخاب کنیم؟

 

خیلی سخت است که بتوان مدی انتخاب کرد که مطابق با شخصیت و اندام ما باشد. در این راه شما با مدل‌های متفاوتی برخورد می‌کنید ، مدل موهای وحشتناک ، شلوارهای زشت و جواهرات بد شکل ؛ اما شما از این مدل‌های زشت و افراد بدلباس می‌توانید تجربه‌های خوبی کسب کنید ؛ شما می‌توانید با استفاده از این تجربیات ، مدی انتخاب کنید که مطابق شخصیت و خلق و خویتان باشد.

این مد باید دو مشخصه داشته باشد:
اولین مشخصه این است که شما به چه مدل‌ها و سبکی علاقه دارید. مشخصه دوم مدل لباس و سبک زیبایی">آرایشی است که بیشتر از همه ، شما را زیبا و برازنده می‌کند.

به عبارت دیگر ، هیچ کس نمی‌تواند از یک مدل زیبا و برازنده کورکورانه تقلید کند. مدها دوران کوتاهی دارند ، و زمانیکه شما به عقب برمی گردید و به لباس‌های آن دوران نگاه می‌کنید خنده تان خواهد گرفت. البته همه در دوران دهه هفتاد لباس‌هایی می‌پوشیدند که دارای اپل‌ها و دکمه‌های بزرگ بود ، اما آیا همین افراد در این زمانه حتی حاضر هستند که آن لباس‌ها را در کمد لباس‌هایشان نگاه دارند؟
 
بعضی‌ها در لباس‌های آن دوران عالی به نظر می‌رسیدند ، به خاطر اینکه شکل و ظاهر آن لباس‌ها واقعا برازنده شان بود ، اما این دلیل نمی‌شود که آنها در این دوران هم از آن لباس‌ها استفاده کنند.

شکل و اندام:
برای اینکه لباسی متناسب با اندام تان پیدا کنید ابتدا باید نوع و شکل اندام خودتان را پیدا کنید. آیا شما سیبی شکل هستید ،‌یا اندام تان مانند ساعت شنی است یا اینکه اندام باریکی دارید. افرادی که باریک اندام اند باید از پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان خودداری کنند و آنهایی که هیکل شان مانند گلابی است هیچ گاه نباید شلوارهای گشاد بپوشند.
 
در این قسمت انواع مختلف شکل و اندام را برای شما توضیح می‌دهیم:
سیب: افرادی که هیکل سیبی شکل دارند دارای بالاتنه بزرگی هستند ، البته این افراد پاهای متناسب و زیبایی هم دارند که معمولا به آن افتخار می‌کنند.یک پیراهن تنگ کمر لاغر را بیشتر در معرض نمایش می‌گذارد ، بنابراین این افراد باید بلوز و تابی به تن کنند که کمی آزاد باشد و برای به نمایش گذاشتن پاهایشان از شلوارهای تنگ استفاده کنند.
در ترکیب رنگی نیز شما باید برای قسمت بالاتنه از رنگ‌های تیره و برای شلوار یا دامن از رنگ‌های روشن استفاده کنید.از پوشیدن دامن‌های کوتاه خودداری کنید چرا که بالاتنه شما را بزرگتر نشان خواهد داد.

گلابی‌: افرادی که اندامی به شکل گلابی دارند دارای پایین تنه بزرگی هستند و بالاتنه شان معمولا کوچکتر است. این افراد باید تاب و بلوزهای تنگ و دامن یا شلوار آزاد بپوشند. این مدل به شما کمک می‌کند تا کمر خود را لاغر تر نشان دهید و توجه اطرافیان را از پایین تنه بزرگ خود به سمت بالاتنه جلب کنید.
اگر بالاتنه شما بسیار لاغر است از بلوزهای یقه باز و آستین کوتاه خودداری کنید. برای پوشاندن سینه و یا شانه‌های لاغر خود از گردنبند‌های بزرگ استفاده کنید.
 

ساعت شنی : افرادی که اندام شان ساعت شنی نامیده می‌شود دارای بالاتنه بزرگ و کمر باریک و پایین تنه بزرگی هستند. بیشتر خانم‌هایی که اندام شان ساعت شنی شکل است خوش لباس اند چرا که هر لباسی می‌پوشند برازنده و متناسب شان به نظر می‌رسد.

خلال دندانی : خلال دندانی‌ها اندامی بسیار باریک و لاغر دارند. به هر حال ، این افراد اندامی مانند مستطیل دارند. این افراد باید لباس‌هایی به تن کنند که منحنی‌های اندام شان را نماین تر کند.
آنها می‌توانند با پوشیدن شلوارهای گشاد با کمر چسبان و بلوزهایی با آستین‌های گشاد می‌توانند لاغر بودن خود را تا اندازهای پنهان کنند.

اندام‌های پر: این افراد دارای سایز بزرگی هستند. شاید خانم‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند از بابت پیدا کردن لباسی مطابق با اندام شان ناراحت باشند ، معمولا این خانم لباس‌هایی انتخاب می‌کنند که برجستگی‌های بدن شان را تا اندازه ای پنهان کنند.اما باید توجه کنید که این کار اشتباه بزرگی است ،‌ شما باید برجستگی‌های جذاب بدن خود را به نمایش بگذارید.

قانون کلی برای این افراد این است که قسمت‌هایی از اندام شان را که لاغر است برجسته کرده و قسمت‌های بزرگ را بپوشانند. برای نقاطی که دوست دارید توجه دیگران را کمتر به خود جلب کند ، از رنگ‌های تیره و خطوط عمودی استفاده کنید. برای نواحی که دوست دارید برجسته باشند از رنگ‌های روشن  و خطوط افقی و طرح‌های بزرگ و برجسته استفاده کنید.
 
از الگوها و پارچه‌هایی استفاده کنید که می‌دانید به شما می‌آیند. اگر زمانیکه لباسی به رنگ سبز به تن می‌کنید ظاهرتان مانند بیمارها می‌شود ، پس باید از رنگ سبز دوری کنید. مهم نیست چقدر رنگ سبز را دوست دارید . اگر لباس‌های گلدار شما را چاق نشان می‌دهند نباید از این طرح‌ها استفاده کنید. برعکس آنهایی که لباس‌های گلدار چهره شان را شاداب و زیبا نشان می‌دهد می‌توانند در انتخاب لباس‌هایشان این مدلها را نیز در نظر بگیرند. توجه داشته باشید ، هر مدلی که زیبایی شما را دوچندان می‌کند را با وسواس‌های بیش از حد خراب نکنید.
 

مدل لباس :
آیا شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق لباس‌های چرم و یا شال گردن‌های رنگارنگ هستند؟ مدل‌ها ، الگو و طرح پارچه‌هایی که انتخاب می‌کنید سلیقه و سبک فکری شما را نشان میدهد. بین این موارد تفاوت عمده ای وجود ندارد ، انتخاب شخصی یعنی اینکه شما از کدام یکی از مدل‌ها خوشتان می‌آید و با آن احساس راحتی می‌کنید و در ضمن این مدل با دیگر مدل‌ها متفاوت است.

"مد" در فرهنگ ، دوره‌های زمانی و طراحان مختلف متفاوت است . احتمالا زمانیکه دختر بچه بودید عاشق النگو و دستبند بوده اید ، و حالا عاشق گردنبند و گوشواره هستید.
هر طور که دوست دارید لباس بپوشید اما اجازه ندهید مارک لباس شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر با شلوار جین احساس راحتی بیشتر می‌کنید و دامن‌های کوتاه را دوست ندارید ، اجازه ندهید که تحت تاثیر دیگران قرار گرفته و مجبور شوید لباسی بپوشید که علاقه ای به آن ندارید، مخصوصا اگر پاهای زیبایی هم ندارید.
اگر خودتان را مجبور می‌کنید لباسی بپوشید که دوست ندارید و یا با آن راحت نیستید مطمئن باشید این احساس در ظاهر تان نیز خود را نمایان خواهد کرد. راه رفتن ، صحبت کردن ، رقصیدن شما در مهمانی، همه و همه تحت تاثیر این احساس ناخوشایند خواهد بود و بدین ترتیب شما اعتماد به نفسی در خود احساس نخواهید کرد.

 

گروه: عضو سایت
عضویت: 28.12.1390
نام کامل: --
نظرات: 81
ارسالات: 4
مسنجر: --

الماس #1

تاریخ ارسال : 2 فروردین 1391 15:00
ممنون جالب بود
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #2

تاریخ ارسال : 28 اردیبهشت 1391 19:45
مرسيمرسي
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 22.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 746
ارسالات: 688
مسنجر: --

fench #3

تاریخ ارسال : 27 خرداد 1391 09:39
مرسی


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 898
ارسالات: 11
مسنجر: --

pary2012 #4

تاریخ ارسال : 20 آبان 1391 19:53
همه این مطالب جالب بودند ولی تکراری/ سادگی را بیشتر دوست دارم + به روز بودن ..................مرسی از تو دوست خوب

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.