خواسته هاي پنهان خود را آشکار سازيد

خواسته هاي پنهان خود را آشکار سازيد خواسته هاي پنهان جملات يا آرزوهايي هستند که هر کسي ممکن است در ذهن خود بپروراند، حرف هايي است در قلب و ذهن ما که به دلايل مختلف از گفتن آن ها بازمانده ايم، رفتارهايي است اغلب مفيد و موثر که
خواسته, خجالت, شرايط, ناگفته, افراد, انجام, ديگري, رفتار, موقعيت, مقابل, زندگي, کارفرمايش, آشکار, مطالب, کارگر, بازگو, موقعيتي, پشيمان, نداشت, مناسب

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29996
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: ThomasDer
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» موفقیت و شادکامی » خواسته هاي پنهان خود را آشکار سازيد
دانلود بازی با لینک مستقیم

خواسته هاي پنهان خود را آشکار سازيد

 

 

 

 

 

 

 

 

خواسته هاي پنهان جملات يا آرزوهايي هستند که هر کسي ممکن است در ذهن خود بپروراند، حرف هايي است در قلب و ذهن ما که به دلايل مختلف از گفتن آن ها بازمانده ايم، رفتارهايي است  اغلب مفيد و موثر که برخي اوقات توان اجراي آن را نداريم، اما قلبا علاقه داريم آن هارا به زبان بياوريم يا اجرا کنيم تا خواسته اي از ما برآورده شود.

بعضي وقت ها با بيان همين خواسته هاي کوچک و بزرگ مي توان مشکلات بزرگ و جدي در زندگي خود يا ديگران را حل کرد، انتظاري را به پايان رساند، فردي را متوجه اشتباهي کرد و يا واقعيتي را بر کسي آشکار نمود. همچنين بيشتر مواقع بيان نمودن جملات ناگفته موجب رفع سوء تفاهم، ابهام، دلخوري و ايجاد آگاهي و آشکار حقايق مي شود. اما پاره اي از اوقات اگر دقت و توجه کافي به نحوه بيان و شرايط گفتن مطالب نداشته باشيم،  ممکن است عواقب آن زندگي ما را طوري دگرگون کند که ما از گفتن آنچه گفته ايم يا آنچه انجام داده ايم منصرف و پشيمان مي شويم.

به هرحال گفته هاي ناگفته حقايقي از زندگي است که بهتر است با درنظر گرفتن موقعيت، جرات و قدرت گفتن آن را پيدا کنيم. زيرا اگر آن ها را به زمان نياوريم، احتمال دارد، مشکلات ما به حدي برسد که نادم و پشيمان شويم و در خلوت خودمان را سرزنش و ملامت کنيم و از خود بپرسيم چرا از فرصت پيش آمده درست استفاده نکرده ايم. حتي شايد، احساس کنيم که آرمان و عقايد خود را زير پا گذاشته ايم.

اما نکته ي جالب توجه اينجاست که، بعضي وقت ها به دنبال فرصت و موقعيتي براي پرداختن به خواسته هايمان با فرد يا جمع خاصي هستيم،‌ ساعت ها و روزها آن را در ذهن مي پرورانيم و طريقه گفتن آن را تمرين مي کنيم، هر لحظه موقعيتي را جستجو مي کنيم تا آن مطالب را بيان کنيم اما، به محض اين که فرصت مناسبي براي بيان آن ها يا انجام رفتار از قبل تمرين شده مهيا مي شود، غرور پنهان ما يا عامل ديگري از بيان آن مطالب جلوگيري مي کند و مارا در حال و هوايي گنگ و مبهوت بين گفتن و نگفتن قرار مي دهد تا اينکه فرصت به وجود آمده ثانيه هاي خود را به پايان مي رساند و لحظات انتظار و سردرگمي مجددا فرا مي رسد.

معمولا عواملي مانند،ترس از واکنش و مجازات، خجالت يا داشتن غرور، خستگي و دلخوري موجب مي شود تا فردي نتواند حرف دل خود را به ديگري بزند يا رفتار مورد علاقه خود را انجام دهد.

در اين ميان غرور يکي از عواملي است که در اين زمينه موثرتر است و تا حدي در تصميم گيري افراد نفوذ پيدا مي کند که آنها را از بيان خواسته هاي قلبيشان باز مي دارد و موقعيت زرين پيش آمده را از آن ها مي گيرد.

عامل ديگري که معمولا مسبب اين اتفاق مي شود، "شرم و حيا" يا همان خجالت افراد است که  تحت تاثير آن و ترسي که از عکس العمل طرف مقابل وجود دارد مانع از گفتن حرف دل افراد مي شود.

کارگري بود که به علت ديسک کمر نمي توانست اشياء سنگين را به تنهايي جابجا کند و از روي حيا و خجالت قدرت بازگو کردن مشکل خود را نداشت و توقع داشت کارفرمايش او را از انجام اين کار بازدارد، اما کارفرما به دليل مشغله کاري توجهي به روش کار کارگر خود نداشت و آن کارگر به علت اين که انتظار داشت تا کارفرمايش مانع اشتباه او شود هر روز وضع بيماري خود را بدتر مي کرد و به خود آسيب مي رساند.

اما آن کارگر بايد درک مي کرد که کارفرمايش از مشکل او به درستي با خبر نيست يا بنا به دلايلي به آن توجه ندارد، آن وقت با در نظر گرفتن شرايط و نوع رفتار کارفرماي خود کنار گذاشتن ترس و خجالت مشکلش را مجددا به او بازگو مي کرد و درخواست راهکار جديد مي نمود.

درک شرايط و موقعيت طرف مقابل، نکته اي ديگر است که زمان بيان حرف هاي ناگفته خود بايد به آن دقت کافي داشته باشيم. به اين معني که براي بيان خواسته هاي خود بايد تشخيص بدهيم که اوضاع مناسب است. طرف مقابل در شرايط روحي مساعدي باشد، موقعيت زماني و مکاني مناسب باشد يا افراد اضافه در جمع نباشند و مواردي از اين قبيل.

به هرجهت براي آشکار کردن حقايق و گفتن ناگفته ها همه افراد ناگزير به گفتن آن ها هستند و بايد اين باور را پذيرفت که براي به دست آوردن آن چه در آرزو و يا ذهن ما وجود دارد بهتر است ابتدا جرات و جسارت انجام آن را در شرايط مختلف به دست آوريم و بازدارنده هايي مانند، ترس، غرور، خجالت و توهم و تخيل را از خود دور کنيم. هيچ گاه نبايد منتظر بود تا معجزه اي پيش بيايد و طرف مقابل ناخودآگاه متوجه خواسته ما بشود حرف دل ما را بزند يا خواسته مان را عملي کند.

براي گفتن ناگفته ها بايد هر لحظه را غنيمت شمرد آن طور تصور کرد که اين آخرين فرصت پيش آمده است و با از دست دادن آن بايد دور آرزو يا پيشنهاد خود را خط قرمز کشيد. به اين ترتيب مي توان بر غرور يا خجالت و هر بازدارنده ديگري غلبه کرد و خواسته قلبي خود را عنوان کرد.

امير دشتکيان

گروه: عضو سایت
عضویت: 4.04.1390
نام کامل: sahar
نظرات: 1335
ارسالات: 7
مسنجر: --

pacific #1

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1390 15:19
................


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 24.10.1388
نام کامل: --
نظرات: 2723
ارسالات: 715
مسنجر: --

said #2

تاریخ ارسال : 27 فروردین 1391 11:59
JALEB BOOD MERSI

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.