باند امير فاشيست متلاشي شد

باند امير فاشيست متلاشي شد جام جم آنلاين: با دستگير شدن اعضاي باند زورگيري به سركردگي فردي به نام امير فاشيست اين باند بزرگ زورگيري متلاشي شد.به گزارش فارس،& ; عصر 24 شهريور امسال عوامل گشت پليس آگاهي تهران بزرگ در
اعضاي, پايگاه, كارآگاهان, آگاهي, زورگيري, راننده, خودرو, شناسايي, انجام, تهران, دستگير, اقدام, تحقيقات, تعقيب, مأموران, متواري, دستور, تحويل, جوانان, طلافروشي

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29891
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Luis-Rangelv
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » باند امير فاشيست متلاشي شد
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids5-08-1388, 17:50

جام جم آنلاين: با دستگير شدن اعضاي باند زورگيري به سركردگي فردي به نام امير فاشيست اين باند بزرگ زورگيري متلاشي شد.

به گزارش فارس،‌ عصر 24 شهريور امسال عوامل گشت پليس آگاهي تهران بزرگ در حين گشت‌زني در اتوبان تهران-كرج، عوارضي قديم به سمت تهران، به يك دستگاه خودرو پ‍ژو پارس سفيد رنگ مشكوك شدند و به راننده آن دستور توقيف دادند اما راننده پژو به دستور مأموران توجه نكرد و با سرعت بالا از صحنه متواري شد و تعقيب و گريز ميان پليس و خودرو پژو آغاز شد.

با وجود هشدارهاي متعددي كه مأموران گشت پليس آگاهي به راننده خودرو دادند اما راننده پژو همچنان اقدام به افزايش سرعت خود كرد و در ادامه با چندين خودروي عبوري به شدت تصادف كرد اما همچنان به راه خود ادامه داد.

با توجه به عدم توجه راننده اين پژو مأموران با توجه به قانون بكارگيري سلاح اقدام به تيراندازي به سمت لاستيك ‌هاي خودرو كردند اما با اين وجود همچنان راننده پژو با افزايش سرعت خود اقدام به فرار به سمت ميدان شهيد تيموري كرد.

نهايتاً با افزايش واحدهاي گشت‌هاي كمكي به واحد تعقيب كننده ، پژو پارس سفيد رنگ كه وارد يك كوچه بن بست شده بود متوقف شد اما راننده آن پس از پياده شدن از خودرو اقدام به فرار كرد و از اين مرحله تعقيب و گريز پياده ميان پليس و اين راننده به فاصله تقريبي 700 متر انجام شد.

دستگيري راننده پژو

راننده پژو در حين فرار تصميم گرفت تا با شكستن شيشه در منزلي اقدام به ورود به داخل خانه كند تا از طريق آن از دست مأموران فرار كند كه با حضور به موقع عوامل گشت پليس آگاهي، از ورود وي به داخل خانه جلوگيري شد و اين فرد پس از دستگيري به پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد.

در بازرسي از خودروي پژو پارس توقيف شده مأموران موفق به كشف يك قبضه قمه 50 سانتي متري و يك قبضه چاقو شدند.

با انتقال متهم دستگير شده به پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ ، تحقيقات در خصوص وي و علت فرارش از سوي كارآگاهان اين پايگاه آغاز شد.

در تحقيقات انجام شده در خصوص راننده فراري، هويت وي به نام وهاب، ساكن منطقه تهرانپارس، مشخص شد و در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: كه در سال گذشته در طرح برخورد با اراذل و اوباش دستگير و روانه زندان شده‌است و در زمان رانندگي نيز به علت مصرف شيشه در وضعيت عادي نبوده است.

متهم تحت تعقيب

در ادامه تحقيقات كارآگاهان پايگاه پنجم مشخص شد كه متهم به اتهام سرقت منزل ، حسب دستور بازپرس شعبه سوم دادسراي ناحيه 3 تهران ونك تحت تعقيب است و با يكي از متهمان متواري پليس آگاهي به نام حسين در ارتباط است و به احتمال بسيار زياد در ارتكاب جرايم و يا معاونت در آنها با حسين همكاري و مشاركت داشته است.

با اعتراف وهاب به همكاري با رضا در ارتكاب جرايم، كارآگاهان در تحقيقات خود جهت شناسايي رضا متوجه شدند كه اين 2 متهم از اعضاي گروه زورگيري به سركردگي شخصي به نام امير هستند.

بررسي از سوابق امير نشان داد وي از مجرمان سابقه‌دار پليس است كه به اتهام حمل سلاح گرم غير مجاز و مشاركت در سرقت‌هاي مسلحانه و معاونت در جرم تحت تعقيب كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي است.

با تجميع اطلاعات به دست آمده از پايگاه‌هاي پليس آگاهي در خصوص وهاب، رضا و امير، شناسايي و دستگيري متهمان متواري و ديگر اعضاي گروه زورگيري در دستور كار وي‍‍ژه كارآگاهان پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

شناسايي اعضاي گروه زورگيري

با تحقيقات كارآگاهان پايگاه پنجم به منظور شناسايي اعضاي گروه زورگيري امير فاشيست، كارآگاهان پايگاه پنجم موفق به شناسايي چهار نفر ديگر از اعضاي گروه به اسامي جهانگير، حميد رضا،فرزين و ياسر شدند كه اين افراد چندي پيش به اتهام زورگيري خودرو توسط كارآگاهان پايگاه دوم پليس آگاهي دستگير شده بودند كه با انجام هماهنگي و تعامل انجام شده با رياست پايگاه دوم، متهمان دستگير شده جهت انجام تحقيقات در اختيار پايگاه پنجم قرار گرفتند.

پوريا ديگر عضو اين گروه نيز چندي پيش توسط كارآگاهان پايگاه پنجم پليس آگاهي به جرم سرقت موتورسيكلت دستگير شده است كه در تحقيقات انجام شده ارتباط ميان وي با متهمان پرونده اخير مشخص شد كه در چندين نوبت زورگيري مشاركت و معاونت داشته است.

با تجميع اطلاعات به دست آمده در خصوص سركرده اين گروه كه همچنان متواري بود، كارآگاهان متوجه شدند امير در مخفيگاهي در منطقه جنت آباد مخفي شده است.

با شناسايي دقيق مخفيگاه امير، مراقبت از اين محل به صورت شبانه روزي آغاز و سرانجام با حضور متهم در مخفيگاهش، ضمن انجام هماهنگي قضايي لازم با بازپرس شعبه 10 دادسراي ناحيه جنايي تهران، كارآگاهان پايگاه پنجم در ساعت 10 روز شنبه 25 مهر امسال طي يك عمليات غافلگيرانه با ورود به مخفيگاه متهم در منطقه جنت آباد، موفق به دستگيري وي شدند.

در بازرسي از مخفيگاه سركرده گروه، كارآگاهان موفق به كشف يك دستگاه خودرو سواري هيونداي فاقد قفل و سويچ شدند كه در بررسي خودرو، مشخص شد كه پلاك نصب شده بر روي خودرو، قلابي و متعلق به يك دستگاه خودرو سواري ميتسوبيشي است كه خودرو ميتسوبيشي نيز در خارج از منزل متهم مورد شناسايي كارآگاهان قرار گرفت.

با شناسايي تعدادي از اعضاي گروه كه در عمليات‌هاي مختلف و توسط كارآگاهان چند پايگاه پليس آگاهي دستگير شده بودند، با تعامل و كار مشترك ميان تيم‌هاي كاري پايگاه‌هاي پليس آگاهي‌، شناسايي شگردها و روش‌ها و ديگر اعضاي گروه وارد مرحله جديدي شد.در تحقيقات انجام شده از سركرده گروه و ديگر اعضاي دستگير شده روش‌هاي سرقت و زورگيري اعضاي گروه براي كارآگاهان مشخص شد.

مأموران دريافتند در روش اول امير با همراهي ديگر اعضاي گروه با شناسايي و انتخاب شركت‌هايي در سطح شهر تهران، به روش‌هاي مختلف زمينه ارتباط با اعضاي شركت به وي‍ژه مدير عامل شركت‌ها و در ادامه آن نفوذ به داخل شركت‌ها را فراهم كرده‌اند و پس از گذشت مدت زماني با استفاده از ارتباط ايجاد شده، در ساعات خارج از ساعت كار شركت با ورود به شركت و ضرب و شتم قرار دادن مدير و يا ديگر اعضاي شركت كه با وي قرار ملاقات گذاشته بودند‌، با تهديد چاقو و قمه اقدام به بستن دست و پاي آنها كرده و پس از آن از داخل شركت با طلافروشي‌هاي منطقه تماس گرفته و به بهانه‌هاي مختلف از قبيل خريد سكه به عنوان پاداش براي اعضاي شركت و غيره، سفارش خريد مقادير زيادي طلا را به طلافروشي‌ها داده و صاحبان طلافروشي نيز كه پس از كنترل كردن صحت شماره شركت با گمان اينكه سفارش خوبي به آنها صورت گرفته، به همراه طلاهاي سفارش شده از سوي شركت به آدرس مورد نظر شركت‌ها مراجعه و پس از ورود به داخل شركت‌ها مورد حمله اعضاي گروه زورگيري امير فاشيست قرار گرفته‌اند و پس از مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط سارقان، با بسته شدن دست و پا و دهانشان توسط سارقان به همراه مدير شركت و يا اعضاي شركت كه پيش از آن دست و پا و دهانشان بسته شده است، در داخل شركت محبوس و سارقان پس از سرقت طلاها و پول‌هاي داخل شركت، از محل شركت متواري شده‌اند.

اما مأموران دريافتند در روش دوم سركرده گروه و ديگر اعضاي گروه با شناسايي گروهي از جوانان، با عنوان اين موضوع كه آنها از طريق فروش موادمخدر شيشه مي‌توانند در كوتاه‌ترين زمان ممكن به سرمايه قابل توجهي برسند، جهت راضي كردن اين جوانان به آنها مي‌گفتند كه تهيه مواد و معرفي مشتري را خودشان انجام داده‌اند و صرفاً فروش و تحويل گرفتن پول بر عهده آنها است و به اين طريق اقدام به تطميع اين گروه از جوانان كرده و پس از چندين نوبت تحويل مواد مخدر و فروش مواد توسط اين جوانان، در يك نوبت با تحويل دادن مقدار قابل توجهي موادمخدر شيشه به اين جوانان اغفال شده كه در دفعات گذشته مقاديري پول بدست آورده بودند نقشه خود را عملي مي‌كردند.

فروش مواد مخدر

در اين روش پس از تحويل دادن مقدار قابل توجهي مواد مخدر شيشه از سوي امير به اين جوانان كه به عامل فروش مواد مخدر تبديل شده بودند امير از آنها مي‌خواست تا پس از فروش مواد، پول حاصل از فروش مواد را به وي تحويل دهند و اين در حالي بود كه امير با برنامه‌ريزي از قبل ريخته شده تعدادي از اعضاي گروه خود را در ميانه راه اين جوانان قرار داده و اعضاي گروه نيز با تهديد چاقو و قمه و ضرب و شتم قرار دادن موادفروشان، اقدام به زورگيري پول حاصل از فروش مواد كرده و پس از آن متواري شده‌اند.

عاملان فروش مواد نيز كه اين بار پولي براي تحويل دادن به امير در اختيار نداشتند به امير مراجعه و وي نيز به بهانه مطالبه پول حاصل از فروش مواد در قبال پول مورد مطالبه خود، اقدام به زورگيري اتومبيل اين افراد كرده و آنها را مجبور كرده‌است تا اتومبيل را به نام او سند كنند.

در حال حاضر با تعامل اطلاعاتي انجام شده ميان پايگاه‌هاي پليس آگاهي تهران بزرگ در خصوص اين پرونده، به وي‍ژه پايگاه‌هاي پنجم، هفتم، سوم و دوم پليس آگاهي، اقدامات اطلاعاتي و پليسي جهت شناسايي شركت‌ها و طلافروشي‌هاي سطح شهر تهران كه توسط اعضاي اين گروه مورد سرقت و زورگيري قرار گرفته‌اند در حال پيگيري است.

از كليه صاحبان طلافروشي‌ها و همچنين مديران شركت‌هايي كه به اين روش مورد سرقت و زورگيري قرار گرفته‌اند دعوت شده‌است تا براي طرح شكايت و تشكيل پرونده به شعبه 10 بازپرسي دادسراي جنايي تهران واقع در خيابان انقلاب اسلامي - خيابان 12 فروردين و يا پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه كنند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 28.09.1388
نام کامل: --
نظرات: 768
ارسالات: 270
مسنجر: --

mehras #1

تاریخ ارسال : 26 اسفند 1388 00:21
khodaro shokr


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 1226
ارسالات: 48
مسنجر: --

girldelshekaste #2

تاریخ ارسال : 21 تیر 1390 16:42
ohooooooooook

amir fashist

esmam va3 khodeshun dolos mikonanaaaaa maskharehaa

ham behtar k dasgir shodan


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.02.1390
نام کامل: ALI
نظرات: 1001
ارسالات: 12
مسنجر: --

alishmas #3

تاریخ ارسال : 6 شهریور 1390 23:01
دستشون درد نکن.................. اول علی آخر علی
گروه: عضو سایت
عضویت: 29.06.1390
نام کامل: --
نظرات: 328
ارسالات: 0
مسنجر: --

Omid 60 #4

تاریخ ارسال : 3 مهر 1390 10:09
ممنون
گروه: عضو سایت
عضویت: 4.09.1389
نام کامل: AYLIN
نظرات: 461
ارسالات: 15
مسنجر: --

aylin #5

تاریخ ارسال : 9 مهر 1390 01:54
!!!!!!!!!!!!!!


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.