دستگيري كلاهبرداران املاك در زعفرانيه

دستگيري كلاهبرداران املاك در زعفرانيه اعضاي يك گروه کلاهبرداري كه قصد داشتند با استفاده از اسناد جعلي اقدام به فروش املاك در منطقه زعفرانيه كنند، توسط ماموران پليس آگاهي تهران بزرگ شناسايي و دستگير شدند. به گزارش ايسنا، فردي ك
شناسايي, پايگاه, اسناد, کارآگاهان, تهران, آگاهي, انجام, مدارک, پرونده, دستگير, اطلاعات, زعفرانيه, معرفي, دادسراي, کلاهبرداري, ناحيه, عنوان, ارائه, ميدان, متعلق

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29890
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: WilliamJap
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » دستگيري كلاهبرداران املاك در زعفرانيه
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids5-09-1388, 18:15

دستگيري كلاهبرداران املاك در زعفرانيه
اعضاي يك گروه کلاهبرداري كه قصد داشتند با استفاده از اسناد جعلي اقدام به فروش املاك در منطقه زعفرانيه كنند، توسط ماموران پليس آگاهي تهران بزرگ شناسايي و دستگير شدند.

 

به گزارش ايسنا، فردي كه خود را متقاضي خريد ملكي در منطقه زعفرانيه معرفي كرده بود، در دوم آذر ماه امسال شكايتي را در دادسراي ناحيه 3 تهران تنظيم كرد و به سرپرست دادسراي ناحيه 3 تهران در اين باره عنوان كرد كه چندي پيش از طريق آگهي‌هاي تبليغاتي روزنامه هاي کثيرالانتشار در جريان فروش ملکي با شرايط استثنايي در منطقه زعفرانيه قرار گرفته و طي تماس با شماره درج شده در آگهي ، با فردي که خود را «محمد - خ» و فروشنده ملک معرفي کرده بود، آشنا شد.

وي در ادامه اظهار كرد كه پس از ملاقات با «محمد»، بر سر قيمت ملک به ارزش 5 ميليارد تومان به توافق رسيد و با توافق صورت گرفته بر سر قيمت ملک، قرارداد اوليه‌اي نيز في‌مابين تنظيم و از سوي شاكي هم چکي به عنوان پيش خريد ملک به مبلغ 800 ميليون صادر شد، اما پس از استعلام مدارک ارائه شده از سوي «محمد» شاكي متوجه شد که اصالت اسناد مورد تاييد قرار نگرفته است.

با تشکيل پرونده مقدماتي، به دستور سرپرست دادسراي ناحيه 3 تهران پرونده جهت رسيدگي ويژه در اختيار کارآگاهان پايگاه سوم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت و كارآگاهان مبارزه با جعل و كلاهبرداري پايگاه سوم تحقيقات خود را در اين زمينه آغاز كردند.

در راستاي رسيدگي به اين پرونده، شاکي در پايگاه آگاهي حضور پيدا كرد و بلافاصله اقدامات لازم درباره تعيين اصالت مدارک ملک انجام شد که با قطعي شدن جعلي بودن اسناد ارائه شده از سوي فروشنده ملک، با انجام اقدامات پليسي و بهره گيري از اطلاعات بدست آمده از شاکي پرونده، محل تردد متهم در ميدان ونک مورد شناسايي قرار گرفت و با حضور کارآگاهان پايگاه سوم در محل، متهم ساعت 14 در ميدان ونک بازداشت و به پايگاه سوم پليس منتقل شد.

«محمد -خ» 58 ساله، پس از انتقال به پايگاه پليس آگاهي، بلافاصله به جعلي بودن اوراق و اسناد ملکيت ارائه شده به خريدار ملک اعتراف كرد و با معرفي فرد تحويل دهنده مدارک جعلي ، به کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداري پايگاه سوم گفت كه اسناد و مدارک جعل شده را از شخصي به نام «غلامرضا-ب» دريافت کرده است.

با معرفي ديگر متهم پرونده توسط «محمد» و در بررسي اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتي مجرمان سابقه دار پليس ، مشخص شد که غلامرضا 58 ساله از مجرمان سابقه دار پليس آگاهي است که پيش از اين دو بار به اتهام کلاهبرداري دستگير و روانه زندان شده است.

ماموران پليس با بهره گيري از اطلاعات موجود در سوابق متهم سابقه‌دار، محل هاي تردد وي در ميدان صادقيه را مورد شناسايي قرار دادند و کارآگاهان پايگاه سوم به فوريت در محل‌هاي مورد شناسايي شده حضور پيدا کرده تا اين كه در ساعت 19 پس از شناسايي متهم توسط پليس دستگير و به پايگاه سوم پليس آگاهي منتقل شد.

با انتقال «غلامرضا» به پايگاه سوم ، تحقيقات از متهم آغاز شد و او که از دستگيري خود بسيار غافلگير شده بود پس از آنکه با اطلاعات کامل کارآگاهان از نحوه اقدامات خود و ديگر همدستش مواجه شده بود، بي هيچ مقاومتي لب به اعتراف گشود و با عنوان اين موضوع که از جعلي بودن اسناد اطلاع داشته در اعترافات خود به کارآگاهان گفت كه مدارک توسط شخصي به نام «محمد - ر» تهيه و به او تحويل داده شده است .

با اطلاعات بدست آمده از متهم سوم پرونده و شناسايي مخفيگاه فرد موردنظر، با انجام هماهنگي هاي قضايي لازم با سرپرست دادسراي ناحيه 3 تهران ، در ساعت21 کارآگاهان در آدرس مخفيگاه متهم در خيابان شريعتي حاضر و پس از حصول اطمينان از حضور وي در داخل مخفيگاه ، متهم مورد نظر را در مخفيگاهش دستگير كردند و در بازرسي از محل موردنظر، مهر برجسته متعلق به دفترخانه هاي رسمي ، اوراق نيم برگي و يک برگي وکالت نامه ، اسناد جعل شده متعلق به 3 ملک در نياوران و زعفرانيه و تصاوير شناسنامه هاي جعل شده متعلق به افراد غير را کشف و ضبط كردند.

 سرهنگ عباسعلي محمديان، رييس پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: در بررسي هاي انجام شده در خصوص اسناد سه ملک شناسايي شده در نياوران و زعفرانيه ، ارزش ملک هاي فوق در حدود 15 ميليارد تومان اعلام شده است که اعضاي اين گروه کلاهبرداري، قصد داشتند با استفاده از اسناد ملکي جعلي اقدام به فروش آنها به خريداران كنند که تمامي متهمان شناسايي و دستگير شدند.

رييس پليس آگاهي پايتخت در رابطه با اينكه عمليات شناسايي و دستگيري متهمان اين پرونده در ساعت 8 تا 21 دوم آذرماه رخ داد، افزود: در حال حاضر پيگيري‌هاي لازم در خصوص شناسايي مالباختگان احتمالي که توسط اين افراد مورد کلاهبرداري قرار گرفته‌اند، انجام شده و تحقيقات در اين خصوص آغاز شده است.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.