دزدان، طعمه‌های خود را از آگهی روزنامه‌ها انتخاب می‌كردند

دزدان، طعمه‌های خود را از آگهی روزنامه‌ها انتخاب می‌كردند 2 مرد و يك زن دستگير شده از سوی پليس به اتهام سرقت از منزل طعمه& ;های خود را از بين آگهی دهندگان در روزنامه& ;ها انتخاب می& ;كردند. فارس:در فروردین امسال زنی با مراجعه به شعبه هشتم دادسرای
متهمان, مراجعه, آگاهی, كارآگاهان, تهران, اداره, شماره, خودرو, پرونده, دستگیری, شناسایی, سارقان, لوازم, دادسرای, كردند, مالباخته, افراد, جنایی, اقدام, تحقیقات

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29775
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Lesvics
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » دزدان، طعمه‌های خود را از آگهی روزنامه‌ها انتخاب می‌كردند
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | ania2 | TehranKids11-03-1390, 22:21

دزدان، طعمه‌های خود را از آگهی روزنامه‌ها انتخاب می‌كردند

 

2 مرد و يك زن دستگير شده از سوی پليس به اتهام سرقت از منزل طعمه‌های خود را از بين آگهی دهندگان در روزنامه‌ها انتخاب می‌كردند.

 

فارس:در فروردین امسال زنی با مراجعه به شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران طی شكایتی اعلام كرد: همسرم 2 قلم از لوازم صوتی و تصویری مازاد بر نیاز منزل را جهت فروش به بخش آگاهی یكی از روزنامه‌ها سپرده بود كه روز پنج‌شنبه هفته گذشته آگهی چاپ شد.

ساعت 10 صبح همان روز زنی پس از تماس با شماره منزل ما كه در آگهی قید شده بود، به در خانه مراجعه كرد. من در منزل تنها بودم و چون این خانم هم تنها مراجعه كرده بود او را به داخل راه دادم و به بازدید لوازم آگهی شده پرداخت و از قیمت صحبت كرد و بدون این كه خرید كند از خانه خارج شد.

وی ادامه داد: نیم ساعت بعد وی دوباره به در منزل آمد و این بار گفت با همسرش آمده تا پس از توافق بر سر قیمت، وسایل آگهی شده را با خودروشان منتقل كنند. این زن با یك مرد به داخل آمد و دقایقی پس از این كه مطمئن شدند من كماكان در خانه تنها هستم، در یك لحظه با ضرب و شتم و تهدید به قتل، دست و پای مرا بستند و سپس اقدام به سرقت طلاجات و وجه نقد موجود و لوازم باارزش منزل كرده و از آنجا فرار كردند.

با دستور بازپرس قندی‌زاده و ارجاع این پرونده به اداره پنجم پلیس آگاهی، كارآگاهان مبارزه با سرقت‌های به عنف تحقیقات اولیه خود را جهت شناسایی و دستگیری متهمان از زن شاكی آغاز كردند.

حدود یك هفته بعد زن دیگری با مراجعه به دادسرای جنایی تهران اظهارات مشابهی را در برابر بازپرس شعبه هشتم مطرح كرد. كارآگاهان با بررسی موضوع از طریق شاكی دوم دریافتند كه سارقان پرونده دوم همان متهمان تحت تعقیب قبلی هستند.

در روزهای آینده سومین شاكی كه او نیز زن بود به جمع مالباخته‌های این پرونده اضافه شد امّا وی در لحظات آخر توانسته بود خود را كشان كشان به سمت پنجره رسانده و اعدادی از شماره‌های پلاك یك دستگاه خودرو سواری پژو نقره‌ای را به خاطر بسپارد. این شماره‌های ناقص از پلاك خودرو، كارآگاهان را با انبوهی از خودروهایی كه شماره شان با خودرو متهمان مشابه بوده روبرو كرد.

در هفته‌های بعد تعداد مالباختگان بیشتر شد و كارآگاهان دریافتند سارقان به صورت حساب شده اقدام به این كار می‌كنند. در میان این مالباختگان كه همگی آنها زن و در زمان سرقت تنها در منزل بودند، یك شاكی دیگر توانسته بود شماره پلاك خودرو را به صورت ناقص به ذهن بسپارد كه كارآگاهان توانستند این بار خودرو متهمان و مالك آن را شناسایی كنند.

با تدابیر ویژه‌ای كه جهت دستگیری این افراد اجرا شد مشخص شد متهم اصلی به نام قاسم 35 ساله دارای سابقه سرقت در سال‌های 88 و 89، زندگی مخفیانه‌ای را در پیش گرفته است.

در اوایل خرداد كارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق شدند مخفیگاه قاسم و همدستان وی را در محدوده سبلان شمالی شناسایی كنند.

در تاریخ 8 خرداد امسال خودرو متهمان در محدوده خروجی اتوبان قم رؤیت شد كه با حضور كارآگاهان اداره پنجم خودرو پژو متهمان با سه نفر سرنشین به نام قاسم، مصطفی 30 ساله و لیلا 31 ساله توقیف و با دستگیری متهمان، هر 3 نفر برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

در روز دستگیری آخرین مالباخته به پلیس آگاهی مراجعه كرد كه در كمال تعجب سارقان را در اداره پنجم دید. از این شاكی یك سری از طلاجات جزء اموال مسروقه اعلام شده بود كه از لیلا كشف شده بود.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این پرونده تاكنون بیش از 10 مالباخته داشته كه پس از دستگیری متهمان و با مراجعه به اداره پنجم پلیس آگاهی این افراد را در مواجهه حضوری به عنوان سارقان از منزل خودشان شناسایی كرده‌اند. اما به نظر می‌رسد تعداد سرقت‌های این افراد بیشتر از این باشد.

وی ادامه داد: از شهروندانی كه بدین شیوه از منزل آنان سرقت شده است دعوت می‌شود جهت پیگیری موضوع یا تشكیل پرونده و شناسایی متهمان دستگیر شده به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی یا شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران مراجعه و یا با شماره تلفن 51055505 تماس بگیرند.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 23 تیر 1390 08:56
عجب
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 138
ارسالات: 0
مسنجر: --

mf1365 #2

تاریخ ارسال : 23 تیر 1390 13:11
واقعا عجب

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.