محمدي: قلعه‌نويي نيايد، نمي‌تواند مربيگري كند

محمدي: قلعه‌نويي نيايد، نمي‌تواند مربيگري كند رئيس سازمان ليگ گفت: قانون براي همه است و اگر قلعه& ;نويي به سازمان ليگ نيايد كارت مربيگري& ;اش صادر نخواهد شد.عزيزالله محمدي در گفتگو با فارس، درباره جلسه روز گذشته مجمع سازمان ليگ اظهارا
سازمان, قرارداد, باشگاه, قانون, گذشته, رحمتي, افزود, رعايت, اظهارنامه, تراكتورسازي, ارائه, شكايت, بازيكني, مسائل, بازيكناني, واسطه, اينكه, سپاهان, ميليون, نصرتي

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30014
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: ritavoX
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » محمدي: قلعه‌نويي نيايد، نمي‌تواند مربيگري كند
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids5-05-1390, 16:13

محمدي: قلعه‌نويي نيايد، نمي‌تواند مربيگري كند
رئيس سازمان ليگ گفت: قانون براي همه است و اگر قلعه‌نويي به سازمان ليگ نيايد كارت مربيگري‌اش صادر نخواهد شد.

عزيزالله محمدي در گفتگو با فارس، درباره جلسه روز گذشته مجمع سازمان ليگ اظهارات امير قلعه‌نويي درباره احضار به سازمان ليگ و سقف قراداد صحبت‌هاي زير را مطرح كرد:
 
وي در خصوص جلسه روز گذشته مجمع هيئت رئيسه سازمان ليگ اظهار داشت: در ابتداي جلسه علي كفاشيان صحبت و از عملكرد سازمان ليگ ابراز رضايت كرد. در اين جلسه سازمان ليگ تراز مالي ساليانه خود را ارائه كرد. همچنين عملكرد مالي ارائه شده سازمان ليگ در مجمع تصويب شد. گزارش بازرس سازمان ليگ نيز تحويل داده شد.

محمدي افزود: بحثي در خصوص آماده‌سازي ورزشگاه‌ها طبق آنچه كه AFC تاييد مي‌كند، مطرح شد. با توجه به اينكه 2 سال سخت را براي صدور پروانه باشگاه‌ها در پيش داريم بحث‌هايي در خصوص مسائل اقتصادي باشگاه‌ها شد. بايد همه به هم كمك كنيم تا اين 2 سال رد پشت سر بگذاريم. هنوز 30 درصد ورزشگاه‌ها به آمادگي نرسيده‌اند.

رئيس سازمان ليگ با اشاره به اينكه به رعايت سقف قرارداد تأكيد شد، افزود: طبق نظر اعضاي مجمع قرار شد، نامه‌اي به باشگاه‌ها زده شود و فرم قرارداد بازيكناني كه چه به لحاظ مدركي و چه رعايت نكردن سقف قرارداد ايراد‌هايي دارند، به آنها داده شود تا اصلاح كنند. تعداد بازيكناني كه سقف قرارداد را رعايت نكردند 23 نفر است. خيلي از اين بازيكنان به سازمان ليگ آمده‌اند و فرم اظهارنامه را پر كرده‌‌اند اما تحقيقات ما ادامه دارد.

محمدي در مورد اينكه امير قلعه‌نويي تاكيد كرده براي پر كردن اظهارنامه به سازمان ليگ نمي‌رود، گفت: قلعه‌نويي و مديرعامل تراكتورسازي بايد در سازمان ليگ حضور پيدا كنند و در خصوص مبلغ قرارداد و همچنين نواقص مدارك ارائه شده توضيح دهند و اگر نيايند براي قلعه‌نويي كارت مربيگري صادر نمي‌شود. قانون براي همه است و همه بايد از آن پيروي كنند.

وي افزود: وقتي باران مي‌آيد عده‌اي از كشاورزان خوشحال مي‌شوند و عده‌اي ناراحت. روزي كه ما اين قانون را تصويب كرديم، گفتم امكان دارد بعضي‌ها از اجراي اين قانون ضرر كنند و براي بعضي‌ها مشكل ايجاد كند، اما بايد همه به هم كمك كنيم. چاره‌اي هم نداريم. من باز تاكيد كردم اگر همه مديران موافق برداشتن سقف قرارداد باشند، اين قانون را برمي‌داريم اما خود باشگاه‌ها مي‌دانند تحت چه فشار اقتصادي هستند. باشگاه تراكتورسازي اول از همه بايد بدهي‌هاي سال قبلش را پرداخت كند، هنوز اين باشگاه به همراه پرسپوليس، استقلال و صبا بدهي دارند.

رئيس سازمان ليگ در پاسخ به اين سؤال كه پس از گرفتن اظهارنامه از مربيان احضار شده، سازمان ليگ چه برنامه‌اي دارد، گفت:‌ مديران عامل اين باشگاه‌ها بايد تعهد دهند كه سقف قرارداد رعايت شده اما تحقيقات ما همچنان ادامه دارد. شايد بخواهيم براي مدتي پنهان‌كاري كنيم اما به هرحال مسائل بيرون مي‌آيد.

 قرارداد 777 ميليوني رحمتي براي زمان قبل از قانون سقف قرارداد است

رئيس سازمان ليگ در پاسخ به اين انتقاد كه چرا سازمان ليگ به قرارداد سال گذشته رحمتي كه مي‌داند بالاتر از سقف قرارداد است ايرادي نگرفته، گفت: قرارداد مهدي رحمتي با مبلغ 777 ميليون تومان براي سالي است كه ما هنوز قانون سقف قرارداد را نگذاشته بوديم و رحمتي با سپاهان قرارداد 2 ساله امضا كرده بود. يعني او در سال اولي كه با سپاهان قرارداد بست بر سر مسائل مالي براي دومين سال حضورش در سپاهان هم توافق كرد. اين مسئله شامل علي دايي هم مي‌شود. او هم كه گفته شده 500 ميليون گرفته مربوط به سال اول حضورش در پرسپوليس و زماني است كه اين قانون وجود نداشت.

وي با اشاره به صحبت‌هاي جواد كاظميان گفت: در مورد صحبت‌هاي كاظميان گفته‌ام كه با حرف زدن چيزي درست نمي‌شود. من بارها اعلام كرده‌ام پس از گذاشتن قانون سقف قرارداد در صورتي كه مربي و بازيكني از باشگاهش بابت پرداخت نشدن مطالبات شكايتي داشته باشد بر اساس فرم قرارداد در سازمان ليگ اين شكايت را بررسي مي‌كنيم اما اگر ادعاي بازيكن يا مربي بيشتر از مبلغي باشد كه در فرم سازمان ليگ است هم بازيكن و هم باشگاه جريمه مي‌شوند.

محمدي افزود: به عنوان مثال در استيل‌آذين شايد 7، 8 نفر باشند كه به دليل بالاتر بودن مبلغ قراردادشان نسبت به آنچه كه در سازمان ليگ ثبت شده به سازمان ليگ شكايت نكردند. نصرتي هم چنين مشكلي را با تراكتورسازي داشت و به او توضيح دادم كه مبناي رسيدگي به شكايت، مبلغي است كه در سازمان ليگ ثبت شده و به همين دليل نصرتي از شكايت منصرف شد.

وي در پاسخ به اين سؤال كه مگر امكان دارد بازيكني حاضر‌ شود امسال نسبت به سال‌هاي گذشته پول كمتري بگيرد، گفت: دليل نمي‌شود كه اگر در سال‌هاي گذشته پول بيشتري مي‌گرفتند امسال هم همان مقدار بگيرند. در مورد مهدي رحمتي هم بايد بگويم با او صحبت و او را قانع كرديم.

رئيس سازمان ليگ برتر در خصوص وضعيت بازيكناني كه از طريق واسطه‌ها با باشگاه‌ها قرارداد بسته‌اند،گفت: هر بازيكني كه از طريق واسطه‌ها و دلال‌ها به باشگاهي رفته‌ به هيچ وجه قراردادش در سازمان ليگ ثبت نمي‌شود. ما پرونده دلالان و خبرنگاراني كه با واسطه‌گري به دنبال انتقال بازيكنان بوده‌اند را تكميل مي‌كنيم و اگر مراجع ذي‌صلاح تشخيص دهند اين پرونده را به آنها مي‌دهيم.

گروه: عضو سایت
عضویت: 19.02.1390
نام کامل: ALI
نظرات: 1001
ارسالات: 12
مسنجر: --

alishmas #1

تاریخ ارسال : 6 مرداد 1390 04:34
حرف قشنگ میزنیم اما عمل بلد نیستیم................. اول علی آخر علی
گروه: عضو سایت
عضویت: 2.03.1390
نام کامل: amirali
نظرات: 515
ارسالات: 10
مسنجر: --

amir508 #2

تاریخ ارسال : 6 مرداد 1390 17:57
/////////////////////////
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #3

تاریخ ارسال : 6 مرداد 1390 19:14
عجب
گروه: عضو سایت
عضویت: 2.05.1390
نام کامل: share
نظرات: 74
ارسالات: 2
مسنجر: --

share80 #4

تاریخ ارسال : 7 مرداد 1390 22:51
khob bood


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 4.04.1390
نام کامل: sahar
نظرات: 1335
ارسالات: 7
مسنجر: --

pacific #5

تاریخ ارسال : 13 شهریور 1390 05:49
tnx


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.