مرفاوي سرمربي استقلال مي‌ماند

مرفاوي سرمربي استقلال مي‌ماند عضو هيئت مديره و سرپرست موقت باشگاه استقلال از صمد مرفاوي حمايت کرد و گفت: اين مربي کماکان با قدرت به فعاليت خود در جمع آبي پوشان ادامه خواهد داد و مطمئن هستيم که وي در دور برگشت نتايج قاب
استقلال, باشگاه, مشکلات, خواهد, ادامه, فوتبال, مرفاوي, حمايت, اعتقاد, بازيکنان, نتايج, عنوان, بازگشت, آکادمي, برطرف, افزود, پوشان, سپاهان, اشاره, هستيم

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30013
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Maimi
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » مرفاوي سرمربي استقلال مي‌ماند
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids10-09-1388, 20:44

مرفاوي سرمربي استقلال مي‌ماند
عضو هيئت مديره و سرپرست موقت باشگاه استقلال از صمد مرفاوي حمايت کرد و گفت: اين مربي کماکان با قدرت به فعاليت خود در جمع آبي پوشان ادامه خواهد داد و مطمئن هستيم که وي در دور برگشت نتايج قابل قبولي کسب خواهد کرد.

 

محمدسعيد نفريه در گفتگو با مهر پيرامون شايعه برکناري عبدالصمد مرفاوي به دليل کسب نتايج ضعيف و باخت ‌هاي پي در پي اخير گفت: با اطمينان کامل به شما مي گويم که مرفاوي همچنان سرمربي استقلال خواهد بود و تاپايان فصل با قدرت به کار خود ادامه مي دهد.

وي به حمايت مسئولان باشگاه استقلال از صمد مرفاوي اشاره کرد و گفت: اين چند باخت دليلي بر اخراج مرفاوي نخواهد بود و با حمايت ما قطعا مي تواند تيم استقلال را از اين شرايط بحران کنوني خارج کند.

نفريه در خصوص شايعه انتخاب اميدوار رضايي به عنوان مديرعامل جديد باشگاه استقلال گفت: اين صحبت را من از شما مي شنوم و اصلا چنين چيزي تا به حال مطرح نشده است. آقاي آشتياني پس از بازگشت از مناسک حج همچنان به عنوان مديرعامل به کار خود در باشگاه استقلال ادامه خواهد داد.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال ملاقات روز دوشنبه خود با آبي پوشان در ورزشگاه دستگردي را مفيد خواند و گفت: به اعتقاد من جلسه بسيار خوبي بود. من از بازيکنان خواستم که در نيم فصل دوم با قدرت در ميدان حضور يافته و به هيچ عنوان به داوري و سوت‌هاي که حتي به ضرر استقلال به صدا در مي آيد اعتراض نکنند.

وي همچنين در خصوص مسائل مالي بازيکنان استقلال که چند روزي است مشکلاتي را براي آنها به وجود آورده است، گفت: در طي سه سال اخير ما توانستيم به تعهدات مالي خود بهتر از گذشته عمل کنيم.

سرپرست موقت باشگاه استقلال از مرتفع شدن مشکلات مالي بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه طي روزهاي آتي خبر داد و گفت: بازار موبايل به عنوان حامي مالي تيم فوتبال استقلال تعهداتي به باشگاه ما دارد که پس از بازگشت آقاي آشتياني از سفر حج به اين تعهدات عمل خواهد شد و مسائل و مشکلات مالي باشگاه استقلال برطرف خواهد شد.

نفريه با تاکيد بر اينکه تمايلي به پذيرش پست مديرعاملي باشگاه استقلال ندارد، افزود: خالصانه دعا مي کنم که هيچ وقت مدير عامل نشوم. من اعتقاد دارم مديرعاملي باشگاه استقلال شغل بسيار سختي است و مشکلات زيادي دارد که از اهم آن مشکلات مي توان به بخش مالي اشاره کرد.

وي ادامه داد: بسياري از باشگاه‌هاي ما دولتي بوده و متاسفانه با مشکلات مالي بسياري دست به گريبان هستند. اميدوارم که با خصوصي شدن باشگاه‌ها اين مشکلات نيز زودتر برطرف شود و زمينه پيشرفت ورزش فراهم آيد.

نفريه در خصوص مشکلات آکادمي باشگاه استقلال نيز به خبرنگار مهر گفت: اين مشکل به دو سال گذشته بر مي گردد. در آن زمان قراردادهايي که امضا مي شد در هيئت فوتبال به ثبت نرسيده بود. همين مسئله باعث شد تا با شکايت چند نفر از دوستان آکادمي باشگاه استقلال معلق شود.

وي افزود: کميته انضباطي فدراسيون فوتبال به دنبال تعليق فعاليت‌هاي آکادمي باشگاه استقلال ما را مکلف کرده است که بدهي‌هاي معوقه را پرداخت کنيم. من براي حل اين مشکل يک فقره چک در اختيار کميته انضباطي قرار دادم و منتظر بازگشت مدير عامل باشگاه هستيم تا با حضور ايشان در تهران اين مسئله نيز بصورت کامل برطرف شود.

نفريه در خصوص ديدار استقلال و سپاهان و عملکرد آبي پوشان در دور رفت مسابقات ليگ برتر گفت: ديدار با سپاهان از اين جهت مهم است که ما مي خواهيم موفقيت‌هاي خود را با پيروزي در اين بازي آغاز کنيم و نتايج قابل قبولي در ادامه ليگ برتر کسب کنيم.

سرپرست موقت باشگاه استقلال نيز اعتقاد دارد مشکلات داوري تا حدودي بر روند امتيازگيري تيم فوتبال اين باشگاه تاثير داشته است. وي با اشاره به اين موضوع افزود: مطمئنم که اين اشتباهات عمدي نيست چرا که هر انساني جايز الخطاست و ممکن است مرتکب اشتباه شود.

وي اضافه كرد: بايد بپذيريم که در بخش مديريتي هم تا حدودي مقصر بوده ايم و به اعتقاد من کوتاهي کرديم اما ما در پي آن هستيم تا مشکلات را در نيم فصل دوم مرتفع کرده تا بازيکنان بتوانند با آرامش کامل به کار خود ادامه بدهند. اعتقاد دارم در خصوص اين نتايج بد سهم سرمربي استقلال از همه ما کمتر است.اما اطمينان داشته باشيد که ما از وي حمايت کرده چون ايمان داريم مرفاوي در دور برگشت موفق خواهد بود.

نفريه در مورد امير قلعه نويي و حضور او در تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قلعه نويي از پيشکسوتان و بزرگان استقلال است. وي براي ما قبال احترام است و هميشه ما او را دوست خواهيم داشت او زحمات زيادي براي استقلال کشيده و هيچ کس حق توهين يا بي احترامي به وي را ندارد.

وي در پايان در خصوص هواداران استقلال نيز گفت: بايد به هواداران حق بدهيم. آنها از دورترين نقاط کشور و در سرما و گرما هميشه در کنار تيم استقلال بوده اند پس حق دارند که از باخت هاي پي در پي استقلال ناراحت باشند. آنها بايد صبور باشند و از حمايت تيم خود دست برندارند تا استقلال بتواند در دور برگشت بازيهاي خود را با موفقيت به پايان برساند.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.