رضازاده: وزنه‌برداري را به اوج برمي‌گردانم

رضازاده: وزنه‌برداري را به اوج برمي‌گردانم حسين رضازاده سرپرست فدراسيون وزنه& ;برداري شد و بسرعت نيز مراسم معارفه& ;اش با حضور معاون قهرماني سازمان و دبيركل كميته ملي المپيك در بهارستان هشتم پاسداران ترتيب يافت تا او از بازگرداندن
برداري, فدراسيون, رضازاده, محروميت, قهرماني, ايران, عنوان, گرفته, سازمان, مربيان, مديريت, افزايد, زمينه, خواهم, كميته, مسووليت, رقابت, معرفي, ديروز, كساني

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29995
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: olyamikmova
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » رضازاده: وزنه‌برداري را به اوج برمي‌گردانم
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids30-09-1388, 17:41

رضازاده: وزنه‌برداري را به اوج برمي‌گردانم


حسين رضازاده سرپرست فدراسيون وزنه‌برداري شد و بسرعت نيز مراسم معارفه‌اش با حضور معاون قهرماني سازمان و دبيركل كميته ملي المپيك در بهارستان هشتم پاسداران ترتيب يافت تا او از بازگرداندن اين رشته به زمان اوجش خبر دهد، هر چند او دراين زمينه به استخدام سرمربي طراز اول خارجي نيز مي‌انديشد.

رضازاده كه حالا از حمايت‌هاي بي شائبه علي سعيدلو ، رئيس سازمان تربيت‌بدني نيز برخوردار است، ديروز سرانجام به آرزوي خود براي تكيه زدن به صندلي رياست وزنه‌برداري رسيد تا او كه براي خود در دنياي اين رشته برو و بيايي دارد، حالا پاي نامه‌هاي اداري و سندهاي مالي فدراسيون را نيز امضا كند.

هر چند هر ورزشكاري علا‌وه بر انديشيدن به سكوهاي قهرماني، در دراز مدت به مديريت آن رشته فكر مي‌كند تا بتواند شرايط بهتري براي همقطارانش فراهم كند، اما حسين رضازاده خوش شانس است كه خيلي زود در راس هرم مديريتي فدراسيون وزنه‌برداري قرار گرفته تا در پاسخ به كساني كه معتقد هستند؛ اين مسووليت براي وي زود است، با قيافه‌اي حق به جانب بگويد: عده‌اي چي فكر مي‌كنند، مدام به مسوولان ارشد ورزش خرده مي‌گيرند كه چرا از وجود قهرمانان رشته‌هاي ورزشي در راس فدراسيون‌ها استفاده نمي‌شود و حالا نيز كه عنايت سعيدلو، رئيس ورزش شامل حال من شده، مي‌گويند چرا رضازاده!

وي مي‌افزايد: پاسخ من به اين عده از منتقدان اين است كه هيچ چيزي را براي خود نمي‌خواهم، بلكه هدفم اين است كه وزنه‌برداري را به روزهاي با شكوه و اوجش بازگردانم. در اين راه نيز خود را فارغ از كمك و همراهي قهرمانان، پيشكسوتان و بزرگان اين رشته نمي‌دانم و دست ياري و حمايت به سوي همه آنها دراز مي‌كنم. ضمن آن‌كه اصلا نگران اين نيز نيستم كه چه اتفاقي برايم در آينده مي‌افتد؛ چون با برنامه، اين مسووليت را به عهده گرفته‌ام.

رضازاده كه در پايان مراسم معارفه ديروز خود، با خبرنگار جام‌جم صحبت مي‌كرد، فضاسازي‌هاي ايجاد شده پيرامون خود و ديگر مربيان تيم ملي وزنه‌برداري در زمينه محروميت را از پايه بي‌اساس مي‌داند و مي‌افزايد: اين خبر شايعه‌اي بي‌اساس بود، تمامي كساني كه در اين زمينه از قول آنها مطالبي بيان شده بود؛ اين مطالب را تكذيب كردند و مشخص شد اساسا اين موضوع، توطئه‌اي بود كه دشمنان مي‌خواستند به من، وزنه‌برداري ايران و به نظام اسلامي ضربه بزنند و مطمئنا در صورت تكرار چنين مسائلي، اين قبيل افراد را به مردم معرفي خواهم كرد.

البته سرپرست فدراسيون وزنه‌برداري در شرايطي انتشار خبر محروميت خود را توطئه مي‌خواند كه اين خبر از قول كميته فني فدراسيون وزنه برداري به بيرون درز كرده و روي خروجي خبرگزاري ايسنا قرار گرفته بود.

ضمن آن‌كه 2 روز بعد، اين محروميت به «تعليق‌»تقليل يافت، نكته‌اي كه در گزارش 3 صفحه‌اي بهرام افشارزاده، رئيس وقت فدراسيون به حميد سجادي معاون قهرماني سازمان نيز منعكس شده بود.

با اين حال، رضازاده كه آمده است همه چيز را از نو آغاز كند و از منظري ادامه دهنده راه افشارزاده باشد، ضمن تاكيد بر مبارزه با پديده شوم دوپينگ در وزنه‌برداري، گريزي به محروميت 3 وزنه‌بردار ايران در يك سال اخير مي‌زند و مي‌گويد: وزنه‌برداران ما به دليل مصرف قرص مسكن، نمونه آزمايش دوپينگ‌شان مثبت اعلام شد، مصرف اين قرص در ميان ورزشكاران همه رشته‌ها رايج است و اين‌كه گفته مي‌شود فدراسيون بين‌المللي در اين زمينه، ايران را با محروميت‌هايي مواجه كرده يا مي‌كند، به هيچ وجه صحت ندارد.

رضازاده در عين حال نقبي به دستاوردهاي وزنه برداري ايران در زمان تصدي مديريت تيم‌هاي ملي زده، اضافه مي‌كند: ما در يك سال اخير، براي اولين بار به عنوان قهرماني نوجوانان جهان، سومي جوانان جهان و صاحب مدال‌هاي ارزشمندي در رده بزرگسالان آسيا شديم، اما مردم بايد صبور باشند، چرا كه وزنه‌برداري يك رشته ركوردي است و ارتقاي ركورد وزنه‌برداران، مستلزم گذشت زمان است.

رضازاده با بيان اين‌كه به تفاوت‌هاي دوران قهرماني و مديريت بخوبي آگاه است، تصريح مي‌كند: مطمئن باشيد در مديريت فدراسيون بيشتر و بهتر از زمان وزنه زدن تمركز خواهم كرد و با استفاده از نظرات و ديدگاه‌هاي همه كارشناسان سعي خواهم كرد وزنه برداري ايران را به اوج برگردانم.سرپرست فدراسيون وزنه برداري درباره انتصاب همزمان داراب رياحي به عنوان نايب رئيس و پرويز جلاير به عنوان دبير فدراسيون هم ميگويد: انتصاب اين دو نفر با هماهنگي خودم صورت گرفته و جاي هيچ نگراني در اين خصوص نيست.

در شرايطي كه بهمن زارع، يكي از مربيان تيم ملي در خصوص اتفاقات اخير از هر گونه اظهار نظري خودداري مي‌كند و مي‌گويد كه فعلا گرفتاراست و حرفي براي گفتن ندارد،رضازاده از آغاز اردوي تيم ملي پس از برگزاري رقابت‌هاي قهرماني كشور در 15 دي ماه خبر مي‌دهد و درباره سرنوشت كادرفني اين تيم مي‌افزايد: محروميت زارع و پانزوان 2 تن از مربيان تيم هم كذب است و قصد داريم با بهره‌گيري از ديدگاه اعضاي كميته فني فدراسيون ضمن معرفي مربيان ايراني تيم‌هاي ملي، يك مربي خارجي طراز اول را به عنوان سرمربي تيم ملي بزرگسالان منصوب كنيم.

او با بيان اين‌كه برنامه‌هايش را به صورت كامل به سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني ارائه كرده است، يادآور مي‌شود: حضور پرقدرت در رقابت‌هاي جهاني سال آينده و بازي‌هاي آسيايي گوانگجو از جمله برنامه‌هاي مد نظر من است.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.