جدیدترین گاف های جواد خیابانی

جدیدترین گاف های جواد خیابانی در حین گزارش بازی سپاهان & ; النصر ،بعد از چند ساعت حضور در جلو و پشت دوربین، خیابانی دوباره خودش بود و یکی دیگر از حماسه هایش را خلق کرد. انگار قرار نیست پدیده ای به نام جواد خیابانی
سوکای, سپاهان, پنالتی, خیابانی, النصر, گزارش, البته, دروازه, ابراهیمی, حماسه, اینکه, زیادی, سپاهانی, کرانچار, جواهر, ادامه, داشته, توضیح, معلوم, شاهکارهای

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29888
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Aqahossin
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » جدیدترین گاف های جواد خیابانی
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids16-02-1391, 18:24

جدیدترین گاف های جواد خیابانی
در حین گزارش بازی سپاهان – النصر ،بعد از چند ساعت حضور در جلو و پشت دوربین، خیابانی دوباره خودش بود و یکی دیگر از حماسه هایش را خلق کرد.

انگار قرار نیست پدیده ای به نام جواد خیابانی در سیما فروکش کند و خاطرات ما با او که چند دهه ادامه داشته بازهم تداوم خواهد داشت. خاطراتی که جز چند مورد معدود که با هیجان و افتخار همراه بوده، در بقیه موارد یا موجب خنده و سرگرمی است یا عصبی شدن و جنون!

جواد خیابانی با دردنامه ای که سال گذشته منتشر کرد نشان داد که قرار نیست هیچ تغییری در رویه اش بدهد، زیرا برخلاف اکثریت مردم، او اعتقادی به غیرعادی بودن حرف هایش ندارد و متوجه نمی شود که چرا بسیاری اعتقاد دارند گزارش هایش سوهان روح و اعصاب و توهین به مخاطب است.

برای همین حتی وقتی سعی می کند کمی خود را کنترل کند و با اعتماد به نفس پایین تر و حساب شده تر حرف بزند هم اتفاق خاصی نمی افتد و مدت زیادی طول نمی کشد که به خیابانی همیشگی تبدیل می شود.

جواد روز سه شنبه و در زمان گزارش بازی سپاهان – النصر بعد از چند ساعت حضور در جلو و پشت دوربین، دوباره خودش بود و یکی دیگر از حماسه هایش را خلق کرد. شاهکارهای جواد یکی دوتا نبود و می خواهیم اینجا چند تایی از آنها را مرور کنیم.

یکی از جالب ترنی و عجیب ترین بخش های گزارش جواد مربوط به صحنه پنالتی سپاهان و اخراج دروازه بان النصر بود. جواد این صحنه را که بر اثر اشتباه سوکای پیش آمد اصلا ندید. سوکای در لحظه ای که باید فیرپلی می کرد و در پاسخ کار قشنگ النصری ها که توپ را به بیرون زده بودند آن را به دروازه بان تیم اماراتی می سپرد، ناجوانمردانه قصد حمله داشت که دروازه بان امارات روی او خطا کرد و داور علاوه بر گرفتن پنالتی گلر را هم اخراج کرد.

سپاهانی ها نباید پنالتی را که به ناحق برایشان گرفته می شد گل می کردند و ابراهیمی هم به دستور کرانچار آن را گل نکرد. در حالی که همچنان النصر به خاطر حرکت غلط سوکای یک بازیکن کمتر داشت. اما جواد که کلا متوجه ماجرا نبود برای دقایق زیادی به خواندن شعرهای حماسی برای این کار ابراهیمی پرداخت و اصرار داشت که تیم های عربی باید از ما درس اخلاق و جوانمردی بگیرند.

کسی هم نبود بگوید جواد جان، اشتباه از ما بوده. خطا از ما بوده. کدام جوانمردی؟ او که کلا توی باغ نبود بعد از تماس نوذر رودنیل هم گفت: «آقای رودنیل تماس گرفتن و می گن این پنالتی که داور به خاطر حرکت جوانمردانه سپاهانی ها براشون گرفت، عادلانه نبود!» کسی می فهمد یعنی چی؟

جواد به حرف های خنده دارش ادامه می داد. او بعد از اینکه النصر هم پنالتی اش را از دست داد و کارگردان والتر زنگا را نشان داد یاد خاطراتش کرد و گفت: «حالا زنگا تو ذهنش داره پنالتی ها رو تحلیل می کنه و چون خودش هم دروازه بان بوده، بهتر این کار رو می کنه!» جواد که اطلاعات به روزش محدود است، با بردن نام برشیانو، بازیکن النصر نقبی هم به تیم برشا ایتالیا و روبرتو باجو زد! از آن حرف هایی که فقط خود جواد می تواند بزند.

از تو باغ نبودن خیابانی همین بس که اسم جواهر سوکای، فوروارد سپاهان تا حالا به گوشش نخورده بود و بیشتر نیمه اول او را خاویر(!) سوکای خطاب می کرد، البته اواخر نیمه اول به جواد رساندند که خیلی ضایع کردی، اسم سوکای جواهر است. آن وقت جواد خیلی راحت توضیح داد: «البته نام سوکای را با تلفظ های مختلفی می توان خواند، مثلا جواهر یا جواهیر!» خوب شد نگفت خاویار. در بقیه بازی هم لطف کرد و تقریبا هیچ وقت اسم کوچک سوکای را نگفت تا بینندگان کمتر روی سوتی او زوم کنند.

یکی از شاهکارهای جواد هم این بود که می گفت سپاهان زیاد مایل نیست سرگروه شود چون اگر پرسپولیس تیم دوم گروه بیاید بالا می خورند به هم. غافل از اینکه سپاهان اصلا به تیم دوم گروه D نمی خورد و به تیم دوم گروه A می خورد که تا زمان بازی سپاهان می توانست استقلال باشد.

سوال ما این است که برای گزارشگر معتبر صداوسیما خیلی سخت است که قبل از بازی یک نگاهی به گروه بندی تیم ها و جدول مسابقات بیندازد؟ یعنی این هم توقع زیادی است که او بداند در مرحله اول کدام تیم ها باهم بازی می کنند؟

از جملات جالب خیابانی یکی هم اینکه: «سوکای خودش شوت می زنه و پاس نمی ده. حالا هم داره توضیح می ده که خودم موقعیتم بهتر بود! جعفرپور هم حالا از این ور می زنه. انگار می خواد پاس ندادن سوکای رو جبران کنه در حالی که بهتر بود به سوکای پاس می داد. البته بهتر از سوکای هم می زنه و همون بهتر بود. که پاس نمی داد!» بالاخره چی؟

سپاهان گل می زنه و هواداراش در استادیوم خوشحالی می کنن و جواد یه حماسه دیگه خلق می کنه: «حالا اصفهانی ها خوشحالن، همه ایرانی ها خوشحالن و البته سپاهانی ها هم خوشحالن!» فکر کن که چقدر فرق داره اینا با هم.

یادمان رفت بگوییم که موقع گل دوم سپاهان اصلا جواد نبود و گزارش نمی کرد. از آن وقت هایی که یکهو چند دقیقه معلوم نیست کجا می گذارد می رود. خب انسان است ممکن است کاری داشته باشد.مرزبان و کرانچار دارند شوخی می کنند و می خندند و جواد: «مرزبان اومده از کرانچار اطلاعات بگیره که بعد بره تخلیه کنه!» یه چیزی تو مایه های فرغون.

بازی ادامه دارد. بازیکنان درگیر شده اند و داور کارت زرد نشان می دهد. چند لحظه ای مسابقه متوقف است و همچنان خبری از جواد نیست. وقتی برمی گردد معلوم می شود که با آقای رحیمی، مدیر باشگاه سپاهان داشته تلفنی صحبت می کرده. باور می کنید؟ «آقای رحیمی پشت خط بودن و گفتن به ابراهیمی ۵۰ میلیون جایزه می دیم». جواد وسط گزارش رفته پای تلفن با مدیر باشگاه گپ زده! این اتفاق فقط در کتاب ها و فیلم های تخیلی می تواند بیفتد و البته در صداوسیما خودمان.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 5.09.1390
نام کامل: راضیه
نظرات: 343
ارسالات: 95
مسنجر: --

راضیه #1

تاریخ ارسال : 16 اردیبهشت 1391 19:23
اونروز ديدم فوتبال رو جواده ديكه


--------------------
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 5.01.1391
نام کامل: --
نظرات: 1540
ارسالات: 61
مسنجر: --

sara.a #2

تاریخ ارسال : 16 اردیبهشت 1391 20:01
خييييييييييييييلي باحاله....lol
مرسي...


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.10.1390
نام کامل: بیان
نظرات: 923
ارسالات: 67
مسنجر: --

ban.ban joon #3

تاریخ ارسال : 16 اردیبهشت 1391 22:15
inam ye modeleshe dige lol


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 12.02.1391
نام کامل: hadi
نظرات: 26
ارسالات: 1
مسنجر: 2294957

hadi2294957 #4

تاریخ ارسال : 17 اردیبهشت 1391 01:52
دل جوادو نشکنید جوونه گناه داره
اصلاً شما به بزرگی خودتون ببخشیدش
اصلاً حالا که نمیبخشیدش بهش  بوووووووق بگید 
گروه: عضو سایت
عضویت: 5.05.1390
نام کامل: sara nik
نظرات: 1260
ارسالات: 0
مسنجر: 2147483647

sara nik #5

تاریخ ارسال : 17 اردیبهشت 1391 15:02
اشکال نداره بابا دل یه عده رو شاد میکنه lol
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.03.1390
نام کامل: --
نظرات: 2859
ارسالات: 9
مسنجر: --

ارش #6

تاریخ ارسال : 17 اردیبهشت 1391 18:24
این که کار همیششه
کسانی که عضو نیستند، نمی توانند اینجا را مشاهده کنند.


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 5.02.1391
نام کامل: --
نظرات: 167
ارسالات: 4
مسنجر: --

sarsa #7

تاریخ ارسال : 17 اردیبهشت 1391 19:10
اگه گاف ندن که روزشون شب نمی شه ولی کلا می خندیم lol
گروه: عضو سایت
عضویت: 24.10.1388
نام کامل: --
نظرات: 2723
ارسالات: 715
مسنجر: --

said #8

تاریخ ارسال : 18 اردیبهشت 1391 09:52
ba sarsa movafegham

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.