خواستگار سمج كودك خردسال را ربود

خواستگار سمج كودك خردسال را ربود خواستگار انتقام& ;جو كه براي گرفتن پاسخ مثبت از دختر مورد علاقه& ;اش، برادر 10 ساله وي را ربوده و 15 ساعت به گروگان گرفته بود ، از سوي پليس شهرستان ساوه دستگير شد.سرهنگ رفيعي ، رئيس اداره
مدرسه, خانواده, شهرستان, اداره, كردند, حوالي, متوجه, ادامه, ربوده, جستجوي, تصميم, خواستگار, عنوان, گرفتم, علاقه, تعقيب, دستگير, منتهي, پرونده, ازدواج

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30010
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: DavidFen
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » خواستگار سمج كودك خردسال را ربود
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids14-10-1388, 18:44

خواستگار سمج كودك خردسال را ربود


خواستگار انتقام‌جو كه براي گرفتن پاسخ مثبت از دختر مورد علاقه‌اش، برادر 10 ساله وي را ربوده و 15 ساعت به گروگان گرفته بود ، از سوي پليس شهرستان ساوه دستگير شد.

سرهنگ رفيعي ، رئيس اداره اجتماعي پليس ساوه از دستگيري جوان خواستگاري به اتهام آدم‌ربايي خبر داد و به «جام‌جم» گفت: روز شنبه گذشته مردي با مراجعه به كلانتري 11 شهرستان ساوه، از ربوده شدن پسر 10 ساله‌اش خبر داد.

مرد شاكي در اظهاراتش به پليس گفت: ساعت 7 صبح فرزندم خانه را براي رفتن به مدرسه ترك كرد، اما هنگام ظهر به خانه بازنگشت. وقتي به محل تحصيل او رفتم، مسوولان مدرسه عنوان كردند پسرم اصلا امروز به مدرسه نرفته است.

شاكي اضافه كرد: با مشكوك شدن به اوضاع، به خانه دوست صميمي پسرم رفتم كه او عنوان كرد خودروي سواري مقابل در ورودي مدرسه توقف كرد و مرد جواني پس از صحبت كردن با پسرم، او را با خود برده است.

ردپاي خواستگار در كودك‌ربايي

شاكي گفت: با شنيدن مشخصات مرد جوان، متوجه شدم او، خواستگار دخترم بوده كه پيش از اين پاسخ منفي شنيده بود. گمان مي‌برم او به قصد انتقام‌گيري، فرزندم را ربوده است.

سرهنگ رفيعي ادامه داد: با تشكيل پرونده قضايي در اين ارتباط، كارآگاهان اداره آگاهي شهرستان ساوه جستجوي خود را براي دستگيري مرد آدم‌ربا و آزادي كودك 10 ساله آغاز كردند تا اين‌كه ساعت 22 شامگاه حادثه مرد شاكي به اداره پليس مراجعه و عنوان كرد مرد آدم‌ربا پس از تماس با وي، ادعا كرده كه پسر ربوده شده را در شهرك فجر شهرستان ساوه رها كرده است.

به اين ترتيب، تيم تحقيق با هماهنگي قضايي به محل رها شدن كودك اعزام شدند و آن محل را محاصره كردند كه پس از جستجوي فراوان متوجه شدند پسر 10 ساله حوالي يك ساختمان نيمه‌كاره در شهرك فجر در حال پرسه زدن است و گريه مي‌كند.

ماموران با يافتن كودك، او را تحويل خانواده‌اش دادند و با اين احتمال كه مرد آدم‌ربا در آن محله تردد دارد، جستجوي ويژه‌اي را آغاز كردند و سرانجام پس از 30 دقيقه جستجو متوجه مرد جوان شدند كه حوالي شهرك بسرعت در حال دويدن است. او را تعقيب و در يكي از كوچه‌هاي منتهي به شهرك شناسايي و دستگير كردند.

با انتقال اين مرد به اداره پليس شهرستان ساوه، وي مورد بازجويي قرار گرفت و به ربودن كودك 10 ساله اعتراف كرد.

كودك‌ربايي، بهانه‌اي براي ازدواج

حسن متهم پرونده در اظهاراتش به پليس گفت: يك سال قبل، پس از آشنايي با دختر شاكي، به او علاقه‌مند شدم و تصميم به ازدواج با او گرفتم، اما چند ماه قبل، او و خانواده‌اش به خواستگاري من پاسخ منفي دادند. بعد از آن روز چند بار ديگر دختر مورد علاقه‌ام را ديدم و حتي تلفني با وي صحبت كردم تا او را متقاعد كنم، ولي گفته‌هاي قبلي‌اش را تكرار كرد، تا اين‌كه از او كينه به دل گرفتم و تصميم گرفتم با ربودن برادر 10‌ساله‌اش، او و خانواده‌اش را مجبور كنم با ازدواج ما موافقت كنند، ولي نمي‌دانستم دچار دردسر بزرگ‌تري مي‌شوم.

متهم ادامه داد: روز حادثه پس از تعقيب پسر 10 ساله خانواده به حوالي مدرسه وي رسيدم و به بهانه اين كه به درخواست خواهرش دنبالش آمده‌ام، پسربچه را فريب دادم و با خود به خانه پدري‌ام بردم و در يكي از اتاق‌هاي خانه محبوسش كردم.

وي افزود: هنگام عصر وقتي متوجه شدم خانواده‌ام قصد بازگشت از مهماني را دارند و پليس در تعقيب من است، تصميم به رها كردن كودك گرفتم.

خواستگار آدم‌ربا ادامه داد: آن شب كودك را به حوالي شهركي كه منتهي به خانه‌اش بود، ‌بردم و پس از رها كردن وي، با والدينش تماس گرفتم و فرار كردم اما از سوي پليس دستگير شدم.

بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه بازداشتگاه پليس شد و تحقيقات تكميلي از وي ادامه دارد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.