مجری جدید برنامه «ماه عسل»: 15 شب فرصت می خواهم خودم را ثابت کنم

مجری جدید برنامه «ماه عسل»: 15 شب فرصت می خواهم خودم را ثابت کنم سیدعلی ضیا می& ;گوید احسان علیخانی برای اثبات برنامه & ;ماه عسل& ; زحمت زیادی کشیده است. این شب& ;ها ویژه& ;برنامه افطار & ;ماه عسل& ; با اجرای سیدعلی ضیا از آنتن شبکه سه پخش می& ;شود، ب
برنامه, اجرای, احسان, بیشتر, سازمان, علیخانی, موضوع, زیادی, کسانی, امسال, بسیار, تغییر, مهمان, تفاوت, سیدعلی, البته, دارند, انتخاب, دغدغه, ندارند

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30065
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: cinemawod
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » مجری جدید برنامه «ماه عسل»: 15 شب فرصت می خواهم خودم را ثابت کنم
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids3-05-1391, 18:54

مجری جدید برنامه «ماه عسل»: 15 شب فرصت می خواهم خودم را ثابت کنم

 

سیدعلی ضیا می‌گوید احسان علیخانی برای اثبات برنامه «ماه عسل» زحمت زیادی کشیده است.
 این شب‌ها ویژه‌برنامه افطار «ماه عسل» با اجرای سیدعلی ضیا از آنتن شبکه سه پخش می‌شود، برنامه‌ای که تا پیش از این حضور مجریانی چون فرزاد حسنی، احسان علیخانی، حسن جوهرچی و محسن افشانی را تجربه کرده است.
امسال قرعه اجرای این برنامه به نام سیدعلی ضیا افتاد، مجری که اجرای برنامه‌های موفق چون «نیمروز» را در کارنامه دارد حالا سکان اجرای یکی از برنامه‌های محبوب ماه رمضان در چند سال اخیر را به دست گرفته است. در ادامه گفت‌و‌گوی خبرآنلاین با ضیا را می‌خوانید:

تا یک ماه قبل وقتی هنوز زمزمه‌های حضورتان در برنامه «ماه عسل» بود. کمی در پذیرفتن اجرای برنامه تردید داشتید. دلیلش چه بود؟
البته برای من باعث افتخار است که سازمان صدا‌و‌سیما به من اعتماد کرد و اجرای برنامه «ماه عسل» را به من سپرد. به هر حال وقتی اجرای این برنامه به من پیشنهاد شد پذیرفتن آن سختی‌های خاص خود‌ش را داشت، چرا که «ماه عسل» طی سال‌های متوالی از برنامه‌های پرمخاطب شبکه سه بوده و قطعا همین موضوع کمی کار من را سخت‌تر می‌کرد. پیشنهاد اجرای این برنامه از طرف سازمان صدا‌و‌سیما برای من باعث افتخار است. به نظر من «ماه عسل» برنامه‌ای است که سازمان کاملا با هوشیاری برای آن تصمیم می‌گیرد.

نگران این موضوع نبودید که با مجری سابق این برنامه مقایسه شوید؟
ما مجریان فورواردهای سازمان صدا و سیما هستیم. فوروارد‌ها هیچ وقت دغدغه گل زدن ندارند و تنها نگران این هستند که پاس خوب دریافت کنند. دغدغه‌های من برای اجرای این برنامه بیشتر به خاطر تهیه‌کننده برنامه بود تا اجرا که خدا را شکر برطرف شد و در ‌‌نهایت کاری ارائه شد که قابل دفاع است.

آیا از ابتدا به این موضوع هم فکر کردید که این برنامه در طرح مسائل یا محتوا هم باید تفاوت‌هایی با سال‌های قبل داشته باشد؟
«ماه عسل» امسال در طرح مسائل تفاوت‌هایی با سال‌های قبل دارد. البته خیلی هم اصرار نداشتیم که این تفاوت‌ها خیلی زیاد باشد، چرا که مردم شش یا هفت سال به دیدن یک برنامه با یک روند ثابت عادت می‌کنند. شاید تغییرات بسیار زیاد در برنامه نتیجه عکس داشته باشد و آن‌ها را از دیدن برنامه دلزده کند. زیاد خودمان را درگیر این ماجرا‌ها نکردیم که شبیه سری‌های قبل «ماه عسل» باشیم یا خیر و مطمئن بودیم مردم هم مقایسه نمی‌کنند.

همیشه این موضوع را در صحبت‌هایتان لحاظ می‌کنید که نسبت به مجریانی که سابقه حضورشان از شما بیشتر است ادای احترام می‌کنید. تشکر از احسان علیخانی در برنامه اول «ماه عسل» هم به همین خاطر بود؟
به هر حال احسان علیخانی برای اعتبار برنامه «ماه عسل» زحمت زیادی کشید. من در برنامه اول از احسان یاد کردم و از او تشکر کردم و علاقه‌مند بودم بیشتر درباره او حرف بزنم چرا که همیشه اعتقاد دارم کسانی مثل احسان علیخانی و تمام مجریان نسبت به من سمت استادی دارند. تشکر من از احسان بابت این بود که در چند سال زحمت زیادی برای «ماه عسل» کشید. خواستم ادبم را نسبت به زحمت‌های او نشان دهم.

پاسخی هم از سمت احسان علیخانی داشتید؟
خیر، پاسخی نداشتم

محتوای برنامه «ماه عسل» امسال بر چه مبنای پایه‌گذاری شد؟
به شخصه بیشتر به این فکر کردم که حال روحی مردم را نزدیک افطار به یک سرور و حال خوب نزدیک کنیم و کمتر فضای برنامه را یه سمت اشک و آه ببریم و لبخند را به مردم هدیه کنیم، اما همه چیز دست من نیست. قطعا من خیلی نمی‌توانم در نحوه هدایت برنامه تاثیر گذار باشم. من بیشتر به حس صمیمیت میان برنامه با مخاطب فکر می‌کردم و دوست دارم مردم با این برنامه احساس نزدیکی کنند.

تا چه حد در انتخاب مهمانان برنامه دخیل هستید؟
انتخاب مهمان‌های برنامه بیشتر به عهده تهیه‌کننده است. طی این سال‌ها یاد گرفته‌ام اگر مهمان برنامه خیلی اهل گفت‌و‌گو نبود چطور با او رفتار کنم و شان و شعور حضور مهمان را در برنامه رعایت کنم و سطح برنامه را در حدی نگاه دارم که از حد متوسط بالا‌تر باشد.

در ابتدا قرار بود این برنامه با نام «با اجازه خدا» روی آنتن برود و بعد دوباره به «ماه عسل» تغییر نام داد. دلیل این اتفاق چه بود؟
انتخاب نام برنامه در حوزه اختیار من نیست و این کار به عهده مدیران سازمان صدا‌و‌سیما است. به نظر من این تغییر نام تصمیم بسیار خوبی بود، چرا که نام این برنامه «ماه عسل» بوده و هست و قرار نیست اگر مجری عوض شد نام برنامه هم تغییر کند. این نام برای خود سازمان صدا و سیما است.

واقیعت این است که عده‌ای از مردم تا حدی درباره حضور شما در برنامه «ماه عسل» نقد داشتند. فکر می‌کنید تا چه حد می‌توانید ذهنیت این دسته از افراد را برطرف کنید؟ خدا را شکر می‌کنم که از ابتدای شروع برنامه محبت‌ها و لطف مردم شامل حال من و گروه «ماه عسل» شده است. ما هر روز تعداد بسیار زیادی تماس تلفنی از مردم داریم که بسیاری از آن‌ها نسبت به گروه «ماه عسل» ابراز لطف و محبت می‌کنند و برخی دیگر البته انتقاداتی دارند. من فقط 15 شب فرصت می‌خواهم که خودم را در اجرای این برنامه ثابت کنم.
 
شب اول اجرای «ماه عسل» هم نسبت به کسانی که من را دوست دارند و یا دوست ندارند و یا به مرور از من خوششان می‌آید عرض ارادت کردم و فکر می‌کنم اگر مردم به من در این برنامه فرصت دهند، بتوانم تا حدی نظر کسانی که با اجرای من مخالف هستند را هم جلب کنم.

من کارم را با صداقت انجام می‌دهم و این صداقت را در نوع اجرایم هم لحاظ می‌کنم. اگر از امام حسین (ع) حرف می‌زنم‌‌ همان لحظه واقعا حسم را از امام حسین (ع) می‌گیرم. هیچ وقت در اجرایم ریا نکرده‌ام و سعی می‌کنم صداقتم را به مردم نشان دهم. برنامه «ماه عسل» در شب اول پخش 180 هزار تماس تلفنی و پیامک داشت و این نشان می‌دهد در این میان حتی کسانی که با حضور من مخالف بوده‌اند، این برنامه را دیدند و امیدوارم بتوانم خاطره خوبی از این ماه برای مردم به یادگار بگذارم.

گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #1

تاریخ ارسال : 3 مرداد 1391 22:20
ممنون

گروه: عضو سایت
عضویت: 13.07.1390
نام کامل: --
نظرات: 55
ارسالات: 0
مسنجر: --

razz #2

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 01:26
امیدوارم که موفق باشه مثل احسان
گروه: عضو سایت
عضویت: 20.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 199
ارسالات: 2
مسنجر: --

m23 #3

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 01:36
mer30


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 392
ارسالات: 1
مسنجر: --

live2012 #4

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 10:30
ممنون..........
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.02.1391
نام کامل: عارف
نظرات: 425
ارسالات: 0
مسنجر: --

majic #5

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 12:14
...........................................
,,,,,,,,,,,,,,,
..........................
ممنون
گروه: عضو سایت
عضویت: 29.11.1389
نام کامل: Raheb
نظرات: 276
ارسالات: 0
مسنجر: --

goldilocks #6

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 17:11
  • bravo


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 14.04.1391
نام کامل: --
نظرات: 43
ارسالات: 0
مسنجر: --

setare71 #7

تاریخ ارسال : 4 مرداد 1391 17:25
aliiiiiiiiiiiiiii boud
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.08.1388
نام کامل: بهاره معتمد
نظرات: 237
ارسالات: 1
مسنجر: --

CoOlllgirl #8

تاریخ ارسال : 5 مرداد 1391 11:29
نه احسان یه چیز دیگه بود!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 31.03.1391
نام کامل: rooz
نظرات: 700
ارسالات: 1
مسنجر: --

rooz #9

تاریخ ارسال : 12 مرداد 1391 10:11
شخصیت خوبی داره ولی به احسان عتیخانی نمیرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.