گزارشی از خبرسازهای تلویزیون در رمضان 91

گزارشی از خبرسازهای تلویزیون در رمضان 91 رمضان 91 به نیمه رسید و طبق روال هر سال، سریال& ;ها و ویژه& ;برنامه& ;های افطار تلویزیون بیش از سایر ساختارها خبرساز شدند. امسال هم با گذشت حدود دو هفته از ماه مبارك رمضان، ویژه& ;برنامه&
برنامه, سریال, رمضان, خداحافظ, تلویزیون, همراه, عنوان, علیخانی, وگویی, امسال, افطار, تیتراژ, بینندگان, مواجه, ایسنا, پرستاری, آسمانی, تغییر, موسیقی, برنامه،

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30065
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: cinemawod
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » گزارشی از خبرسازهای تلویزیون در رمضان 91
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids14-05-1391, 18:39

گزارشی از خبرسازهای تلویزیون در رمضان 91
رمضان 91 به نیمه رسید و طبق روال هر سال، سریال‌ها و ویژه‌برنامه‌های افطار تلویزیون بیش از سایر ساختارها خبرساز شدند. امسال هم با گذشت حدود دو هفته از ماه مبارك رمضان، ویژه‌برنامه‌ها و سریال‌های رمضانی با مسایلی از قبیل تغییر در عنوان‌بندی، اشكالات فنی در پخش زنده، تغییر یك ویژه‌برنامه تلویزیونی پس از گذشت یك هفته و ... روبه‌رو شده‌اند.
بر اساس این گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، در روزهایی كه گذشت، سریال شبكه سه سیما با عنوان «خداحافظ بچه» بیش از همه خبرساز بود؛ این سریال پس از پخش تنها دو قسمت با انتقاد از سوی پرستاران مواجه شد و علاوه بر آن، از سوی شبكه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف بر سر تیتراژ سریال «خداحافظ بچه» كه به دلیل مشكل فنی اسامی بازیگران با ترتیب و شكلی نامتعارف روی تلویزیون ظاهر شدند، جنجال صورت گرفت.
سریال «خداحافظ بچه» به كارگردانی منوچهر هادی این شب‌ها روی آنتن شبكه سه سیماست و در حال حاضر هم گروه تولید مشغول تصویربرداری آن هستند.
این سریال با پخش تنها دو ـ سه قسمت با انتقاد رییس كل سازمان نظام پرستاری و همچنین صنف پرستاران مواجه شد. رییس كل سازمان نظام پرستاری در گفت‌وگویی تاكید كرد: «خداحافظ بچه» بدون توجه به معیارها و استانداردهای حرفه‌یی ارتباط با بیماران ساخته شده، حیثیت جامعه پزشكی و پرستاری را زیر سوال برده است و چهره نامناسبی از نظام سلامت كشور را داخل و خارج از كشور به نمایش گذاشته است.
غضنفر میرزابیگی با اشاره به قسمتی از سریال «خداحافظ بچه» كه در بیمارستان گرفته شده بود و فرزند زوج جوان مرده به دنیا آمده بود، خاطرنشان كرد: در صحنه‌ای از این سریال پرستاری برای دادن خبر مرده به دنیا آمدن فرزند زوج در حالتی همراه با شوخی و مسخره به طرف همسر زن آمد و خیلی راحت و در نهایت بی‌خیالی خبر مرگ بچه را به پدرش داد و از صحنه دور شد، صحنه‌ای كه در هیچ كجای دنیا اتفاق نمی‌افتد.
او اضافه كرد: همچنین در بخش دیگری از صحنه سریال «خداحافظ بچه»، همسر زن نابارور برای ملاقات همسرش به بیمارستان می‌آید و پرستار از او علت ملاقات را می‌پرسد و بعد از اظهار فرد، به او می‌گوید ما اینجا بچه مرده زیاد داریم اما چون شما آدم خوبی هستید اجازه می‌دهیم ملاقات كنید در جالی كه چنین برخوردهایی با هیچ استانداردی جور در نمی‌آید و اصلا در حیطه مسؤولیت و اختیارات یك پرستار نیست.
اما ابوالحسنی، نویسنده سریال «خداحافظ بچه در گفت‌وگویی با ایسنا به این انتقادها پاسخ داد؛ او این انتقادها را تكراری دانست و افزود: فقط معتادان و قاچاقچیان هستند كه صنف ندارند وگرنه درباره هر شغل یا صنفی سریال بسازیم درباره‌اش اعتراض می‌شود.
او ادامه داد: من به شدت با اخلاق پزشكی مشكل دارم و به نظرم پزشكان ما در اخلاق پیشرفت نكرده‌اند.
***
به گزارش ایسنا، یكی دیگر از اتفاقاتی كه در سریال‌های ماه رمضان امسال افتاد و هنوز هم هیچكدام از مسؤولان تلویزیون پاسخگوی آن نیستند، حذف صدای حسین خواجه‌امیری (ایرج) از تیتراژ سریال «چمدان» شبكه دو سیما بود. این اولین بار بود كه یك سریال از حضور یك خواننده قدیمی و پیشكسوت در تیتراژ خود استفاده می‌كرد اما پس از گذشت قسمت‌های ابتدایی صدای وی از تیتراژ حذف شد. در حالی صدای ایرج از «چمدان» حذف شد، كه گفته می‌شود آلبوم موسیقی وی با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد در بازار موسیقی كشور موجود است.
كارگردان «چمدان» ـ خسرو ملكان ـ در گفت‌وگویی با ایسنا وقتی با این پرسش مواجه شد كه دلیل حذف صدای ایرج از عنوان‌بندی سریالش چه بود، اینگونه پاسخ داد: من هم مثل شما هیچ نمی‌دانم؛ هر وقت شما متوجه شدید من هم می‌فهمم؛ اصلا مطلع نیستم كه از سوی چه كسی صدای وی حذف شد.
***
در رمضان 91 ویژه برنامه‌های افطار شبكه‌ها هم چندان بی‌حاشیه نبودند و پخش آنها با گاف‌هایی همراه بود كه عكس‌العمل بینندگان و شبكه‌های اجتماعی و سایت‌ها را هم موجب شد.
یكی از این ویژه‌برنامه‌ها، «ماه عسل» شبكه سه بود كه تغییر مجری، این برنامه را از همان بدو تولید و پخش با حاشیه همراه كرد. احسان علیخانی ـ مجری سال‌های گذشته ماه عسل ـ در رمضان 91 برای اجرا انتخاب نشد و علی ضیاء كه پیش از این اجرای برنامه «نیمروز» را در كارنامه‌ی كاری خود داشت، به عنوان جایگزین علیخانی معرفی شد.
رفتن علیخانی از «ماه عسل» با این درخواست از سوی وی همراه بود كه نام «ماه عسل» هم تغییر كند، اما تلویزیون كه در ابتدا از ویژه برنامه افطار شبكه دو با عنوان «با اجازه خدا» یاد می‌كرد، سرانجام به استفاده از نام قبلی تصمیم گرفت و انتقادهای علیخانی و موافقان وی هم راه به جایی نبرد.
علی ضیاء ـ مجری ماه عسل 91 ـ هم در اولین روز اجرایش از مجری سابق این برنامه یاد كرد و خطاب به بینندگان گفت: می‌دانم كه الان جای یكی از دوستان من در این برنامه خالی است و او باید این برنامه را اجرا می‌كرد اما قسمت این بود كه اجرای امسال «ماه عسل» بر عهده‌ی من باشد.
برنامه «ماه عسل» در قسمت‌های اولیه با مشكلاتی از قبیل عدم هماهنگی لازم و قطع صدای مجری و دیده شدن عوامل پشت صحنه در كادر تلویزیون مواجه شد. در یك قسمت از برنامه «ماه عسل» هم در بخش پایانی، مجری به قصد خواندن متن پایانی برنامه، به سمت شیب دكور رفت كه مدیر صحنه ناگهان در كادر حاضر شد و به او اشاره كرد تا به عقب برگردد و همان جای قبلی متن را بخواند؛ جالب است كه این صحنه دو بار تكرار شد و دوبار مدیر صحنه در كادر تلویزیون حاضر شد اما با گذشت پنج الی شش قسمت از این برنامه، اشكالاتی از این دست به حداقل رسید.
تهیه كننده «ماه عسل» امسال هم در گفت‌وگویی كه با ایسنا داشت، درباره اجرای علی ضیا و جایگزین شدن وی به جای احسان علیخانی گفت: علی ضیاء را باید با چهار سال پیش احسان علیخانی مقایسه كرد نه با الانش. با این حال توقعی كه از ضیاء داشتم برآورده شده است، ولی باید كامل‌تر شود.
برنامه ماه عسل با اتفاقات خنده‌داری هم همراه بود كه نظر بینندگان را به خود جلب كرد؛ هفته گذشته میهمانان یكی از قسمت‌های برنامه «ماه عسل» را خانم‌هایی شامل می‌شدند كه ناخدای كشتی،‌ خلبان و آتش‌نشان بودند. در بخش پایانی برنامه مجری از میهمانان خواست تا آرزوهایشان را بگویند. یكی از میهمانان كه ناخدای كشتی بود، آرزویش را اینگونه عنوان كرد: من زندگی پرتلاطمی داشتم، آرزو می‌كنم مرگ آرامی داشته باشم؛ بلافاصله بعد از این جمله مهمان، مجری برنامه گفت: انشاء‌الله!
این خانم در ادامه، یكی دیگر از آرزوهای دیگر خود را اینگونه بیان كرد: هر چند كه همه‌ی مردم مشكلات روحی دارند، اما یكی از آرزوهایم این است كه مردم غم و غصه و مشكلات روحی كمتری داشته باشند.
وی سپس مجری برنامه را خطاب قرار داد و گفت: هر چند كه همه‌ی مردم با این مشكل مواجه هستند؛ حتی خود شما هم؛ در حالی كه لبخند به لب دارید مشكل روحی دارید!
این حرف كه با عذرخواهی مهمان همراه بود واكنش ضیاء را به همراه داشت؛ به نحوی كه مجری «ماه عسل» تا پایان برنامه مدام به بینندگان می‌گفت من كه مشكل روانی دارم! من كه روحم مشكل دارد!
در رمضان امسال ترانه رضا صادقی ـ خواننده موسیقی پاپ ـ در تیتراژ برنامه «ماه عسل» پخش نشد، تا او این قطعه با نام با اجازه خدا را در فضای مجازی به دوستدارانش تقدیم کند.
این قطعه پس از دو اصلاحیه قرار بود از روز دوم در این برنامه پخش شود، ولی با وجود اعمال اصلاحیه‌ها تهیه‌کنندگان برنامه قطعه دیگری را جایگزین کردند تا صادقی در اقدامی اعتراضی این قطعه را که به قول خودش برای سر سفره افطار همه هموطنان‌اش ساخته بود، به آن‌ها تقدیم کند.
***
بنا بر این گزارش، یكی دیگر از ویژه برنامه‌هایی كه با مشكلات در پخش روبه‌رو شد، ویژه برنامه افطار شبكه دو سیما ـ سیمرغ ـ بود.
این برنامه یكشنبه ـ اول مرداد ماه ـ در دومین روز اجرایش به یك باره و بدون خداحافظی مجری قطع شد و بلافاصله اخبار 20 و 30 به روی آنتن رفت. در این برنامه تصویر سیدجواد هاشمی، مجری برنامه سیمرغ در حالی كه رو به دوربین در حال صحبت كردن با بینندگان بود، بدون اینكه فرصت خداحافظی داشته باشد ناگهان قطع شد.
یكی دیگر از نكات این برنامه، این بود كه پس از گذشت یك هفته از پخش آن، شبكه دو تصمیم به بازنگری كلی و اعمال تغییراتی جهت ارتقای آن گرفت.
مدیر گروه معارف شبكه دو سیما در گفت‌وگویی كه با خبرنگار ایسنا داشت، در این زمینه خاطرنشان كرد: بنا به دلایلی این برنامه از ابتدا خوب شروع نشد اما حالا هم اشكالی ندارد و خدا را شكر كم كم در حال بهتر شدن است. ضعف‌هایی در برنامه حاكم بود كه با كمك گرفتن از دوستان رفع می شود.
***
یكی دیگر از اتفاقات نادر در برنامه‌های ماه رمضان امسال، حضور همزمان یك مهمان در فاصله‌ی چند روز در دو برنامه تلویزیونی بود. این اتفاق در دو برنامه «ماه عسل» شبكه سه و برنامه «آبی آسمانی» شبكه تهران رخ داد و موجب مجادله‌ی لفظی سازندگان این دو برنامه شد.
به نوشته یكی از رسانه‌های مكتوب، ماجرا از آنجا آغاز شده كه گروه سازنده‌ی «آبی آسمانی‌» پیش از فرا رسیدن ماه رمضان با دعوت از شهرزاد شمس ـ نخستین بانوی خلبان هواپیمای مسافربری ایرانی ـ برنامه خود را به شكل تولیدی ضبط كردند و پس از مدتی به آن‌ها خبر می‌رسد كه قرار است همان شخص در برنامه زنده «ماه عسل» هم حضور پیدا كند. گروه تولید «آبی آسمانی» از ماه عسلی‌ها می‌خواهند دعوت از او را منتفی كنند اما تهیه‌كننده ماه عسل این درخواست را نپذیرفته و برنامه را با حضور شهرزاد شمس به روی آنتن می‌برد و همین اتفاق سوژه آبی آسمانی‌ها را بیات می‌كند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #1

تاریخ ارسال : 14 مرداد 1391 21:25
مرسي..............گروه: عضو سایت
عضویت: 16.03.1391
نام کامل: آب و اتش
نظرات: 800
ارسالات: 0
مسنجر: --

آب و آتش #2

تاریخ ارسال : 15 مرداد 1391 07:57
ممنون


گروه: عضو سایت
عضویت: 13.02.1391
نام کامل: عارف
نظرات: 425
ارسالات: 0
مسنجر: --

majic #3

تاریخ ارسال : 16 مرداد 1391 11:43
واقعا که؟؟؟؟ angry

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.