تجاوز به دختران جوان توسط دو مرد شیطان صفت

تجاوز به دختران جوان توسط دو مرد شیطان صفت رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات جنایت سیاه دو پسر شیطان صفت که با طرح دوستی دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می دادند را تشریح کرد و گفت : خانواده ها باید نظارت کافی بر روی روابط فر
پرونده, کامران, شناسایی, کارآگاهان, خودرو, شانزدهم, اداره, آگاهی, ماشین, متهمان, تصاویر, عنوان, مجرمان, ارتکاب, همراه, خانواده, جرایم, راننده, اقدام, دوستی

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29993
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CarRorce
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » تجاوز به دختران جوان توسط دو مرد شیطان صفت
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | momo124 | TehranKids1-06-1391, 17:27

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات جنایت سیاه دو پسر شیطان صفت که با طرح دوستی دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می دادند را تشریح کرد و گفت : خانواده ها باید نظارت کافی بر روی روابط فرزندان خود را داشته باشند.

 سوم دی ماه سال گذشته زن جوانی به همراه مادرش با مراجعه به کلانتری 158 کیانشهر به مأموران گفت : توسط دو سرنشین یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای مورد آزار و اذیت و همچنین سرقت طلا و جواهرات همراه خود قرار گرفته ام  .

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، شاکی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : یکم دی ماهدر مسیر رفتن به سمت مدرسه بودم که یک دستگاه خودرو ماکسیما سفید رنگ ، با دو سرنشین جوان ، در مقابل پای من توقف کرد .

 یکی
از سرنشینان آن با طرح این موضوع که قصد آشنایی با مرا دارد ، خواهش کرد تا شماره تلفن همراهش را دریافت کنم . پس از رد و بدل شدن شماره های تماس ، در حدود ساعت 20 و 30 دقیقه همان روز این جوان که در اولین برخورد خود را سیاوش معرفی کرده بود ، با معرفی خود به نام کامران ، با من برای فردای آن روز قرار ملاقات گذاشت .

ساعت 18 و 30 دقیقه فردای آن روز ، در خیابان نیروی هوایی ، کامران به همراه همان جوانی که روز گذشته راننده ماکسیما بود ، با یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای با شیشه های دودی و یک نشان خارجی نایک بر روی شیشه عقب خودرو بر سر قرار حاضر شد . کامران ، راننده پژو 405 را به نام امیر و به عنوان پسرعمه خود معرفی کرد .

 در زمان حرکت ماشین و در حالیکه کامران در صندلی عقب ماشین در کنار من نشسته بود ، امیر به سمت تهرانپارس و از آنجا به سمت لشگرک تغییر مسیر داد . در حالی که می خواستم از راننده پژو درخواست کنم تا به سمت شهر باز گردد ، ناگهان کامران ضمن ضرب و شتم به سمت من حمله ور شد و قصد داشت تا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که در برابر او مقاومت کردم .


وی افزود : ناگهان ماشین در حاشیه جاده که کاملا خاکی بود توقف کرد و امیر نیز به کمک کامران آمد و ... به هیچ عنوان قادر به توضیح آن لحظات نیستم و همه چیز شبیه یک کابوس بود . در حالیکه ماشین دوباره شروع به حرکت کرده و این بار کامران به عنوان راننده در پشت فرمان ماشین نشسته بود ، امیر طلا و جواهراتم شامل یک جفت گوشواره ، یک رشته زنجیر و پلاک ، یک رشته دستبند و همچنین گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد و مرا در منطقه کیانشهر از ماشین پیاده و هر دو نفر به سرعت از محل متواری شدند .

پس از پیاده شدن از ماشین ، زمانیکه قصد یادداشت شماره پلاک خودرو پژو 405 را داشتم متوجه شدم که آن دو نفر با طرح و نقشه مرا سوار ماشین کرده اند چرا که شماره پلاک ماشین قابل شناسایی نبود و روی آن پوشانده شده بود . کامران جوانی میانه اندام و حدودا 25 ساله و امیر نیز حدودا 30 ساله ، چاق ، قد متوسط و سری نیمه تاس داشت .


در ادامه و با توجه به اظهارات شاکی پرونده ، کارآگاهان اقدام به چهره نگاری تصاویر دو سرنشین خودرو پژو 405 کردند و تصاویر اولیه آنها در اختیار کارآگاهان قرار گرفت .

با توجه به شیوه و شگرد متهمان در سرقت طلا و جواهرات دختر جوان ، کارآگاهان با نظر گرفتن این فرضیه که متهمان به احتمال فراوان از مجرمان سابقه دار در زمینه زورگیری هستند به بررسی دقیق بانک اطلاعات مجرمان به ویژه در زمینه زورگیری و سرقت های به عنف پرداخته و در تطبیق تصاویر متهمان با تصاویر به دست آمده از چهره نگاری ، موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار به نام "محمد . ق" 27 ساله در زمینه سرقت به عنف و زورگیری شدند .

محمد . ق یکی از مجرمان سابقه داری است که پیش از این و به همراه دو نفر دیگر ، در سال 1389 به اتهام زورگیری و حمل سلاح سرد توسط کلانتری 118 ستارخان دستگیر و جهت انجام تحقیقات و شناسایی جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود .

با شناسایی "محمد . ق"، تصاویر وی بلافاصله توسط شاکی مورد شناسایی قرار گرفت . شاکی پرونده پس از شناسایی دقیق "محمد . ق"به کارآگاهان گفت : این شخص همان راننده خودروهای ماکسیما و پژو 405 است و کامران او را به نام امیر و پسرعمه خود معرفی کرده بود.

با شناسایی محمد . ق به عنوان یکی از متهمان پرونده ، کارآگاهان اداره شانزدهم موفق به شناسایی محل سکونت وی در خیابان آهنگ شدند . در تحقیقات نامحسوس پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که محمد . ق به تازگی اقدام به تغییر خودرو پژو 405 کرده و پس از فروش خودرو 405 نقره ای ، یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ خریداری و در حال حاضر در اختیار دارد که خودرو جدید نیز به مانند خودرو پژو 405 دارای شیشه های دودی است .

با توجه به نتایج بدست آمده از تحقیقات پلیسی و احتمال ارتکاب جرایم مشابه دیگر این بار با استفاده از خودرو پرشیا سفید رنگ در شرایطی که مخفیگاه متهم به صورت نامحسوس تحت مراقبت قرار داشت ، کارآگاهان به بررسی شکایت های مشابه در خصوص آزار و اذیت و سرقت های به عنف پرداخته و در بررسی های خود موفق به شناسایی زن جوانی شدند که توسط دو سرنشین یک پرشیا سفید رنگ مورد آزار و اذیت و سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته بود .

با دعوت از شاکی پرونده اخیر ، این زن جوان بلافاصله تصویر محمد . ق را به عنوان راننده پرشیا سفید رنگ مورد شناسایی قرار داد و زمانیکه تصاویر چهره نگاری شده کامران نیز در برابرش قرار گرفت ، کامران نیز به عنوان همدست محمد مورد شناسایی قرار گرفت و صراحتا اعلام کرد : این دو نفر ، با تهدید چاقو و گاز اشک آور مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت طلا و جواهرات و گوشی تلفن همراه ، مرا در جاده تلو رها و متواری شدند . در جاده تلو و به کمک یک زن و شوهر جوان توانستم خود را به کلانتری برسانم .

تجاوز به <a href="http://tehrankids.com/index.php?do=cat&category=women" title="بخش زنان">دختر</a>ان جوان توسط دو مرد شیطان صفت

 

 

 

سرانجام ساعت هفت صبح 24 مرداد ، کارآگاهان اداره شانزدهم "محمد . ق"را در زمان خروج از مخفیگاهش و در حین سوار شدن به خودرو پرشیا سفید رنگ دستگیر و به اداره شانزدهم منتقل کردند .

همزمان با انتقال متهم به اداره شانزدهم ، از شکات پرونده نیز جهت مواجهه حضوری دعوت به عمل آمده و در شرایطی که متهم در اظهارات اولیه خود منکر هرگونه ارتکاب جرمی شده بود ، با حضور شکات پرونده و مواجهه حضوری با آنها به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به زورگیری های همراه با آزار و اذیت شکات پرونده ، هویت دقیق همدست خود به نام "کامران . الف" 24 ساله معرفی کرد .

"محمد . ق"در ادامه تحقیقات ، در خصوص مخفیگاه کامران به کارآگاهان گفت :کامران بلامکان است و شب ها در خانه تعدادی از دوستان خود استراحت می کند .

با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از محمد . ق و شیوه و شگردهای پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی دقیق مخفیگاه متهم شدند. ساعت 9 صبح همان روز و زمانیکه کارآگاهان اداره شانزدهم پس از اخذ دستور قضایی قصد ورود به مخفیگاه متهم را داشتند ، کامران که متوجه حضور آنها در محل شده بود ، قصد داشت تا از طریق پنجره مشرف به خیابان از محل متواری شود که قبل از هرگونه اقدام برای فرار ، توسط کارآگاهان دستگیر شد .

با دستگیری و انتقال کامران به اداره شانزدهم ، با وجود مواجهه حضوری با شکات پرونده وی همچنان مدعی بیگناهی شد تا آنکه پس از اطلاع از اعترافات صریح محمد . ق و مواجهه حضوری با همدست خود ، به ناچار لب به اعتراف گشود و به فریب دختران جوان ، آزار و اذیت و همچنین سرقت های به عنف از آنها اعتراف کرد و صراحتا اعتراف کرد که به همراه محمد و پس از طرح دوستی و آشنایی با دختران جوان و جلب اعتماد آنها ، اقدام به ارتکاب دیگر جرایم خود کرده است .

هشدار جدی پلیس

سرهنگ عباسعلی محمدیان در ادامه اعلام این خبر با اشاره به سوء استفاده مجرمان بویژه مجرمان سابقه دار از رفتارهای پرخطر برخی جوانان و نوجوان در ارتکاب جرایمشان گفت : یکی از اهداف پلیس آگاهی از اطلاع رسانی عملکرد یگان های خود ، ارائه هشدارهای لازم به اعضای خانواده ها در خصوص مراقبت از اعضای جوان خانواده و همچنین پرهیز این افراد از انجام برخی رفتارهای پرخطر اجتماعی است که در بسیاری از موارد مجرمان و افراد فرصت طلب با سوء استفاده از همین رفتارهای پرخطر به ظاهر کم اهمیت و بی توجهی افراد به هشدارها و اطلاع رسانی های انجام شده از سوی پلیس ، اقدام به ارتکاب جرایم خود می کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد : متاسفانه هراز چند گاهی پرونده ای با موضوع «روابط خیابانی» و «دوستی های اینترنتی» در پلیس آگاهی تشکیل می شود که در اغلب آنها شهروندان دچار خسارت هایی شده اند. جوانان و نوجوانان نباید به اشخاص غریبه اعتماد کنند و در ذهن خود دوستی های خیابانی و اینترنتی را مبنا و زمینه ای محکم برای تشکیل خانواده بدانند.

اگر جوانی واقعاً قصد ازدواج دارد و به دنبال تشکیل خانواده است، پنهان کاری بی معناست. اگر هرگونه رابطه و تداوم آن زیر نظر خانواده ها و با کسب مشاوره از افراد ذی صلاح انجام شود، به حتم تبعات ناخوشاید آن برطرف خواهد شد.

خانواده ها باید بدانند که نداشتن کنترل و نظارت بر رفت و آمد و دوستی های فرزندانشان می تواند عواقب سوئی را برای آنها رقم بزند و یک عمر تلاش آن عزیزان را بر باد دهد.نبود ارتباط عاطفی با فرزندان و نداشتن صمیمیت لازم بین اعضای خانواده،باعث پنهانکاری فرزندان و در نهایت ضربه دیدن جوانان و به ویژه دختران می شود.

وی افزود : در ادامه با اعلام خبر انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان پرونده نیز گفت : با توجه به شیوه و شگرد متهمان در ارتکاب جرایم خود و احتمال ارتکاب دیگر جرایم ارتکابی ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان از سوی مقام قضایی صادر شده است  .

این مقام انتظامی با تأکید بر این موضوع که هویت شکات مراجعه کننده به پلیس آگاهی در تمامی پرونده های در حال رسیدگی و به صورت به ویژه در پرونده هایی با موضوعات پرونده اخیر کاملا محرمانه می باشد ، عنوان داشت : از سایر شکات احتمالی این پرونده دعوت می شود تا در صورت شناسایی متهمان ، بدون داشتن هرگونه نگرانی و ضمن اعتماد کامل به مجموعه پلیس آگاهی به اداره شانزدهم مراجعه و نسبت به طرح شکایت خود از متهمان پرونده اقدام کنند.


گروه: عضو سایت
عضویت: 6.06.1390
نام کامل: --
نظرات: 476
ارسالات: 7
مسنجر: --

دردسر #1

تاریخ ارسال : 1 شهریور 1391 18:24
هِـــي وايِ من...


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.09.1390
نام کامل: --
نظرات: 962
ارسالات: 8
مسنجر: --

taranome #2

تاریخ ارسال : 2 شهریور 1391 08:35

چه وحشتناک

گروه: عضو سایت
عضویت: 28.05.1391
نام کامل: --
نظرات: 25
ارسالات: 0
مسنجر: --

mojtabaghasempour #3

تاریخ ارسال : 2 شهریور 1391 09:33
خدا عاقبت همرو ختم به خیر کنه
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #4

تاریخ ارسال : 3 شهریور 1391 01:05
.......................گروه: عضو سایت
عضویت: 22.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 176
ارسالات: 0
مسنجر: --

yasiiiiiiiiii #5

تاریخ ارسال : 3 شهریور 1391 18:24
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....jane yasi?kheili vahshatnakeeee...ya khodaaaaaabelay no


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 898
ارسالات: 11
مسنجر: --

pary2012 #6

تاریخ ارسال : 3 شهریور 1391 22:17
اگر انسان با تمام وجود خدارا قبول داشته باشد و پروردگار یکتا را شاهد اعمال و رفتار خود بداند هرگز مرتکب چنین گناهی نمی شود. هر کس خدارا انکار و شیطان را یاری نماید به چنین حیوان درنده خویی تبدیل می شود. پرورگارا ! به ما رحم کن و مارا ببخش- خدایا مارا به حال خود رها مگردان . آمین یا رب العالمین
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.03.1391
نام کامل: آب و اتش
نظرات: 800
ارسالات: 0
مسنجر: --

آب و آتش #7

تاریخ ارسال : 4 شهریور 1391 14:36
...............


گروه: عضو سایت
عضویت: 4.06.1391
نام کامل: --
نظرات: 18
ارسالات: 0
مسنجر: --

mahsa1991 #8

تاریخ ارسال : 6 شهریور 1391 12:57
واقعا وحشت ناک بوده
گروه: عضو سایت
عضویت: 13.05.1391
نام کامل: nima
نظرات: 106
ارسالات: 15
مسنجر: --

m.nima15 #9

تاریخ ارسال : 8 شهریور 1391 21:05
هقشونه تا برن بمیرن

من امشب از ترس خوابم نمی بره:(
crying
گروه: عضو سایت
عضویت: 31.03.1391
نام کامل: rooz
نظرات: 700
ارسالات: 1
مسنجر: --

rooz #10

تاریخ ارسال : 12 شهریور 1391 10:40
baeziya adam nistan heywonan?
گروه: عضو سایت
عضویت: 11.06.1391
نام کامل: --
نظرات: 13
ارسالات: 0
مسنجر: --

sreza #11

تاریخ ارسال : 12 شهریور 1391 19:42
بهر حال انسان درگیر نتیجه اعمال خودش میشه.
گروه: عضو سایت
عضویت: 12.02.1391
نام کامل: اسمم به چه دردت میخوره ؟
نظرات: 19
ارسالات: 0
مسنجر: --

king64 #12

تاریخ ارسال : 22 شهریور 1391 04:30
واااا
 عجب wassat sad


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 3.06.1391
نام کامل: گلبرگ
نظرات: 47
ارسالات: 3
مسنجر: --

گلبرگ007 #13

تاریخ ارسال : 25 شهریور 1391 06:00
دمتون گرم


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.