دیگر دختر خوشحال تلویزیون نیستم؛ ست‌کردن رنگ خودکار و روسری از ما گذشته!

دیگر دختر خوشحال تلویزیون نیستم؛ ست‌کردن رنگ خودکار و روسری از ما گذشته! آزاده نامداری که به تازگی سری جدید برنامه& ; & ;خانمی که شما باشی& ;& ; را اجرا می& ;کند، معتقد است: اساسا کاراکتر رئالی دارد و آکتوری در خونش نیست. تا به حال وسوسه نشدم، بازیگر شوم این م
برنامه, خانمی, اینکه, نامداری, درباره, هستند, بازیگری, اشاره, داشتم, اطلاعات, بازیگر, احساس, تغییر, توانم, بیشتر, عنوان, داشته, دغدغه, مشکلات, مسائل

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29344
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Alvinbrien
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » دیگر دختر خوشحال تلویزیون نیستم؛ ست‌کردن رنگ خودکار و روسری از ما گذشته!
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids21-07-1392, 17:49

دیگر <a href="http://tehrankids.com/index.php?do=cat&category=women" title="بخش زنان">دختر</a> خوشحال تلویزیون نیستم؛ ست‌کردن رنگ خودکار و روسری از ما گذشته!


 آزاده نامداری که به تازگی سری جدید برنامه‌ «خانمی که شما باشی‌» را اجرا می‌کند، معتقد است: اساسا کاراکتر رئالی دارد و آکتوری در خونش نیست.

تا به حال وسوسه نشدم، بازیگر شوم
این مجری تلویزیون درباره‌ی تمایلش به حیطه‌ی بازیگری می‌گوید: علیرغم پیشنهادهای زیادی که برای بازیگری به من شده است اما تا به حال وسوسه نشدم که بازیگر هم باشم؛ چرا که فکر می‌کنم بازیگری را بلد نیستم، اما هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست!

وی با اشاره به حرفه اجرا و بازیگری در کنار هم اینگونه مطرح کرد: شخصا تمایلی به کار بازیگری ندارم؛ چرا که فکر می‌کنم آکتوری در خونم نیست، مگر اینکه روزی بگویم کار بازی چیزهای دیگری به من اضافه می‌کند، ولی اساسا بلد نیستم بازیگر خوبی باشم.

او گفت: به نظرم فرزاد حسنی هم بازیگر خوبی است و هم می‌تواند در کنار بازی اجرای خوبی نیز داشته باشد.

کار اجرا را بیشتر از برنامه‌سازی دوست دارم
نامداری که به گفته‌ی خودش دو سال است علاوه بر اجرا، به برنامه‌سازی نیز روی آورده است، با اشاره به فعالیت‌های کاری‌اش طی این سال‌ها توضیح داد: من هفت سال تمام فقط مجری بودم و برنامه‌ساز نبودم‌. در حال حاضر حدود دو سال است که علاوه بر اجرا، کار برنامه‌سازی هم انجام می‌دهم و وجود یکسری مشکلات برای من که پیش از این فقط کارم اجرا بود، طبیعی است. لازم است بگویم هنوز که هنوز است کار اجرا را بیشتر از برنامه‌سازی دوست دارم و اگر بخواهم برنامه‌سازی کنم ترجیح می‌دهم برنامه‌ای بسازم و خودم هم آن‌ را اجرا کنم.

یک مجری باید دغدغه رسانه داشته باشد
این مجری تلویزیون درباره‌ی اینکه داشتن اطلاعات کافی برای مجری درخصوص مباحث مطرح شده، چقدر می‌تواند در نحوه‌ی اجرا تاثیرگذار باشد؟ اینگونه پاسخ داد: به نظرم این مساله خیلی مهم است. بسیاری از مجریان قبل از شروع برنامه از طریق اینترنت موضوعات را می‌خوانند و اطلاعات کافی به دست می‌آورند اما من اطلاعات به این شکل را اطلاعات نمی‌دانم؛ به عنوان مثال زمانی که به ما می‌گویند مهمان امروز برنامه علیرضا خمسه است، اگر ما از طریق اینترنت راجع به این هنرمند مطالبی را جستجو کنیم و به ذهنمان بسپاریم قطعا لو می‌رود، بنابراین بهتر است به عنوان یک مجری‌، دغدغه رسانه داشته باشیم و همیشه کتاب و روزنامه بخوانیم، فیلم ببینیم و در محیط‌های هنری باشیم تا این مسائل ناخواسته در ذهنمان شکل بگیرد.

وی با اشاره به برنامه «خانمی که شما باشی» یادآور شد: سری اول این برنامه نوروز 91 به روی آنتن رفت، در سری دوم که پخش آن به تازگی شروع شده است در کل ما قالب آن را تغییر دادیم. سری اول «خانمی که شما باشی» یک برنامه گفت‌وگو محور (talk show) بود که خانم‌هایی از طیف‌های مختلف در برنامه حاضر می‌شدند و با هم درباره زندگی‌شان گفت‌وگو می‌کردند اما در سری دوم قالب برنامه ما از گفت‌وگو محور بودن به مستند تغییر پیدا کرد.

در «خانمی که شما باشی» اصل مطلب خانم‌ها هستند
او ادامه داد: نکته اساسی برنامه «خانمی که شما باشی» همیشه این است که دغدغه اصلی ما خانم‌ها بودند و هستند اما این مساله چیزی فراتر از نگاه احقاق حق زنان و تساوی است و اصلا ماجرا این مسائل نیست. دیدگاه «خانمی که شما باشی» درباره این است که ما به دنیا از دریچه‌ خانم‌ها نگاه می‌کنیم، در واقع اصل مطلب در این برنامه خانم‌ها هستند.

نامداری درباره‌ی عنوان برنامه «خانمی که شما باشی» نیز توضیحاتی ارائه داد و گفت: انتخاب نام برنامه با خودم بود. سال‌ها پیش شعری از حامد عسگری خوانده بودم که اسم برنامه یکی از مصرع‌های شعر او بود و از آن سال‌ها در ذهنم مانده بود. به دلیل اینکه شخصا خیلی شعر دوست دارم تصمیم گرفتم اسم برنامه را «خانمی که شما باشی» بگذارم البته دو سال پیش می‌خواستم اسم برنامه را «لیلی» بگذارم ولی به دلیل اینکه لیلی فقط یک وجهه از زنان را به تصویر می‌کشد احساس کردم کلمه خانم محترم از لیلی بهتر است.

احساس خوبی دارم از اینکه در شبکه دو کار می‌کنم
تهیه‌کننده و مجری برنامه «خانمی که شما باشی» در بخشی دیگر از گفت‌وگوی خود درباره‌ی وجود مشکلات در حوزه‌ی اجرا و برنامه‌سازی گفت: یکسری مشکلات هستند که مسائل داخل تلویزیونی هستند و قابل گفتن هم نیستند و در همه جا به وجود می‌آیند؛ ضمن اینکه من جای خیلی خوبی کار می‌کنم و از این بابت خوشحالم چرا که وقتی وارد ساختمان شبکه دو می‌شوم، آنقدر احساس خوبی دارم که هم چیز درست است و کارمان جایی گیر نمی‌کند.

وی افزود: اخیرا چندین تن از مدیران شبکه دو طی تماس‌های تلفنی به خاطر برنامه «خانمی که شما باشی» از من تشکر کردند در حالی که اصلا وظیفه این کار را نداشتند و در موقعیت مدیریت می‌توانند اصلا به زبان نیاورند که برنامه مرا دیده‌اند و از نظرشان خوب بود‌، اما فضا در این شبکه به قدری دوستانه و صمیمانه است که حس خوبی دارم از اینکه در این شبکه کار می‌کنم.

هنوز مرا با «تازه‌ها» می‌شناسند
نامداری در بخشی دیگر با اشاره به اجرایش در برنامه «تازه‌ها» که چند سال گذشته از شبکه یک پخش می‌شد، بیان کرد: در آن زمان که برنامه «تازه‌ها» از شبکه یک پخش می‌شود سیمای خانواده تایم خوبی نداشت و از نظر خیلی‌ها سر ظهر تایم مرده‌ای بود اما من در همان تایم مرده خیلی خوش شانس بودم؛ چرا که برنامه خیلی دیده شد و اکنون پس از گذشت سال‌ها هنوز مرا به نام خانمی که «تازه‌ها» را اجرا می‌کرد می‌شناسند.
آزاده نامداری

وی دلایل موفقیتش در برنامه «تازه‌ها» را حضور مجریانی چون شجاعی مهر‌، رضایی و قهرمانی دانست و افزود: در آن زمان شعله قهرمانی‌، الهه رضایی‌، هرمز شجاعی مهر هر یک برای خودشان در اجرا کسی بودند؛ ضمن اینکه خانم بهبودی هم کمک زیادی به من می‌کرد و من در آن زمان پنج سال فرصت داشتم که به اجرای آنها نگاه کنم. «تازه‌ها» برایم اتفاق خوبی بود و من آن سال‌ها آرزوی دیدن این عزیزان را داشتم. من پنج سال یک برنامه 25 دقیقه‌ای را روی آنتن نگه داشتم و یک بار تهیه‌کننده به من نگفت تکراری شده‌ام کماینکه بعد از من، چهار مجری به تازه‌ها آمدند و اجرا کردند و هیچ کدام بیشتر از یک ماه دوام نیاوردند.

دیگر نمی‌توانم رُل یک دختر شاداب و خوشحال را بازی کنم
نامداری تصریح کرد: الان دیگر نمی‌توانم «تازه‌ها» را اجرا کنم چرا که فکر می‌کنم دیگر فضای خبر خواندن گذشته است؛ ضمن اینکه شخصیت خودم هم آرام‌تر شده و دنیایم تغییر کرده است. در آن زمان که «تازه‌ها» را اجرا می‌کردم یک دختر شاداب و خوشحال بودم که هر روز به این فکر می‌کردم که رنگ روسری‌ام را با خودکارم همرنگ کنم اما در حال حاضر دیگر آن کاراکتر را ندارم و نمی‌توانم رُلش را هم بازی کنم.

در «خانمی که شما باشی» دوست داشتم همه چیز اُرجینال باشد
نامداری در پایان با اشاره به کلیت برنامه «خانمی که شما باشی» گفت: خیلی سعی کردم در این برنامه به دنبال شو دادن و نمایش دادن نباشم و دوست داشتم همه چیز اُرجینال و اصیل باشد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.