عشق يعني اين

عشق يعني اين زن چند بار وارد داروخانه شد وباز پشيمان از در بيرون رفت.فروشنده دارو که از ابتدا قيافه زن برايش آشنا جلوه مي کرد متوجه ورود و خروج چند باره زن شده بود و چشم به حرکات زن دوخته بود. زن که ان
داروخانه, داروها, گرفته, متوجه, مسموميت, بيمارستان, نگاهي, انگار, بيرون, کنجکاويش, توانست, گذاشت, گرفتم, مريضي, نکرده, همسايه, تشخيص, تومان, شرمنده, معاينه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30086
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: thehids
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » عشق يعني اين
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids30-05-1389, 18:13

<a href="http://tehrankids.com/index.php?do=cat&category=poem" title="اشعار و مطالب عاشقانه">عشق</a> يعني اين


زن چند بار وارد داروخانه شد وباز پشيمان از در بيرون رفت.فروشنده دارو که از ابتدا قيافه زن برايش آشنا جلوه مي کرد متوجه ورود و خروج چند باره زن شده بود و چشم به حرکات زن دوخته بود. زن که انگار چاره ديگري نداشت سرش را بالا آورد و با استيصال زير لب گفت: خدايا آبرومو سپردم دست خودت.

وقتي وارد داروخانه شد داروخانه چي انگار که منتظرش باشد مشتري هاي ديگرش را رها کرد و به سمت زن آمد. زن با چادر رو گرفته خود که از فرط خجالت آن را کيپ تر گرفته بود به مرد اجازه نمي داد که سن و سالش را حدس بزند اما فروشنده داروخانه از صداي گرفته زن حدس زد حول و حوش 40- 50 ساله باشد.

سر پايين و چشمها به زمين دوخته شده و صداي آرام و گرفته زن باعث شد که مرد سرش را جلو بياورد و گوشهايش را تيز کند.

آقا ببخشيد من سه چهار ساعت پيش از شما يک سري دارو گرفتم که حالا مي خواهم پسشون بدم و سپس کيسه دارويي که چند قلم قرص و شربت داخل آن بود را روي پيشخوان گذاشت و منتظر جواب مرد شد.

داروخانه چي که نمي توانست کنجکاويش را پنهان کند گفت: چرا حاج خانم .الحمدلله کسالت بر طرف شده؟

زن نيم نگاهي به مرد انداخت و سعي کرد بغض فشرده شده در گلويش را قورت دهد: نه،اما لطفا داروها را از من پس بگيريد.

مرد که تا کنون به چنين موردي برخورد نکرده بود، گفت: حاج خانم شرمنده ،دارو را نمي شه پس داد . کمک ديگه‌اي احتياج داريد در خدمتم.

دارو فروش که يک چشمش به انبوه مشتريان ايستاده در صف بود و چشم ديگرش به زن، نيم نگاهي به کيسه داروها کرد و گفت:اگر اين داروها را با بيمه تهيه کرده باشيد قيمتي ندارد .نهايتا 1500 تومان مي شود.

ماجرا که براي مرد جالب شده بود قيد مشتريانش را زد و باز پرسيد: مسموميت بچه تان بر طرف شد؟ اگه درست يادم باشه صبح با يه دختر بچه کوچيک اينجا آمديد.

زن که از يک طرف از دست کنجکاوي هاي مرد کلافه شده بود و از طرف ديگر واقعا در مذيقه قرار داشت ترجيح داد رک و پوست کنده ماجرا را براي مرد تعريف کند تا هم خيال او را راحت کند و هم خود را از اين استرس رنج آور برهاند.پس براي شروع تک سرفه اي کرد و گفت:صبح که از خواب بيدار شدم متوجه شدم زهرا تب کرده، فکر کردم از همين سرما خوردگيهاي معموليه که هر چند وقت يکبار مي‌گيره.وقتي داشتم پاشويه اش مي کردم متوجه شدم که معده اش آشوبه و حالت تهوع داره. تا وقتي به درمانگاه ببرمش چند بار آب زرده معده بالا آورد و ضعف شديد داشت. دکتر وقتي معاينه اش کرد گفت احتمالا مسموميت غذايي پيدا کرده و با مصرف اين داروها تا غروب خوب ميشه. با 2000 تومان داخل کيفم اين داروها را تهيه کردم و يک مقدار ماست گرفتم تا با کته و ماست شکم بچه ام را سير کنم.

اما هنوز به خانه نرسيده بودم که پسر همسايه مان که دکتراست کودک مريض را بر روي دستم ديد و از سر دلسوزي وسط همان کوچه بار ديگر او را معاينه کرد و چند تا سوال از من پرسيد. وقتي متوجه شد که پزشک در مانگاه بيماري او را مسموميت تشخيص داده و وقتي داروهايش را ديد به شدت عصباني شد و به من گفت نيازي نيست که داروها را به زهرا بدهم چون باعث مريضي دخترم نه غذاي فاسد که ميکروب خطرناکي است که از طريق هوا وارد لايه هاي مغذيش شده و اگر او را زود به بيمارستان نرسانم خداي نکرده دچار فلج مغزي مي شود.

مرد گفت: مننژيت

زن که انگار اسم آشنايي را شنيده باشد سريع گفت: آره همين کلمه را گفت. حالا بايد اين بچه يتيم را به بيمارستان برسانم و گرنه نمي دونم چه بلايي به سرش مي آد. تا اينجاش هم خدا کمک کرد که پسر همسايه مان زهرا را ديد و تشخيص درست مريضي اش را داد حالا هم شما کمک کنيد اين داروهاي دست نخورده را پس بگيريد تا من بتوانم با پولش بچه ام را به بيمارستان ببرم. ما بقي اش هم خدا بزرگه.

مرد داروخانه چي هيچ نگفت و از اينکه با کنجکاويش باعث عذاب زن شده بود شرمنده شد. از پيش زن رفت و پس از مدتي با دسته اي اسکناس بازگشت و گفت: دکتر داروخانه به من سپردند که به شما بگويم اگر براي درمان زهرا باز هم نياز به کمک داشتيد روي ما حساب کنيد.

زن که اينبار اشک‌هايش را از سر شوق نمي توانست کنترل کند نگاهي قدر شناسانه به مرد کرد و از داروخانه بيرون رفت و مرد داروخانه چي زن را ديد که وقتي پايش را از آخرين پله داروخانه بر زمين گذاشت سرش را به سوي آسمان برد و نفس تنگ حبس شده در سينه اش را به يکباره بيرون داد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.