سرباز فراري از دختران كلاهبرداري مي‌كرد

سرباز فراري از دختران كلاهبرداري مي‌كرد سرباز فراري كه با جعل عنوان پسر سفير يكي از كشورها ، 2 دختر تهراني را به بهانه ازدواج فريب داده و از آنها كلاهبرداري كرده بود، دستگير شد.به گزارش & ;جام& ;جم& ;، مرداد ماه امسال دختر جواني
تهران, خانواده, فراري, كلاهبرداري, ادامه, تومان, علاقه, كلاهبردار, ميليون, زندگي, عنوان, ازدواج, بهانه, شكايت, ماموران, رايانه, يافتن, سرباز, دوستي, سرانجام

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29891
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Luis-Rangelv
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » سرباز فراري از دختران كلاهبرداري مي‌كرد
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids19-08-1388, 18:26

سرباز فراري از <a href="http://tehrankids.com/index.php?do=cat&category=women" title="بخش زنان">دختر</a>ان كلاهبرداري مي‌كرد
سرباز فراري كه با جعل عنوان پسر سفير يكي از كشورها ، 2 دختر تهراني را به بهانه ازدواج فريب داده و از آنها كلاهبرداري كرده بود، دستگير شد.

به گزارش «جام‌جم»، مرداد ماه امسال دختر جواني به شعبه ششم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 5 تهران مراجعه و از مرد كلاهبرداري شكايت كرد.

دختر جوان در اظهاراتش به بازپرس يونسي گفت: چند ماه قبل، همراه اعضاي خانواده‌ام به سفري زيارتي رفته بوديم كه با مرد جواني به نام مهران آشنا شدم. او خود را پسر سفير يكي از كشورها معرفي و عنوان كرد؛ مادرش وكيل است و در يكي از محله‌هاي شمالي تهران زندگي مي‌كند و او به دليل تجارت با سرمايه مالي پدرش، دائم به شهرهاي مختلف سفر مي‌كند و هر از گاهي براي ديدن خانواده‌اش به تهران مي‌آيد.

وي افزود: پس از شنيدن حرف‌هاي اين مرد، فريب او را خوردم و به گمان اين كه گفته‌هاي وي صحت دارد، به دوستي‌ام با وي ادامه دادم.

ازدواج دروغين ميليون‌ها تومان آب خورد

شاكي ادامه داد: پس از گذشت يك ماه از ارتباط دوستي‌امان، پسر قلابي سفير، به من پيشنهاد ازدواج داد و بيان كرد ماجراي علاقه‌اش نسبت به مرا با خانواده‌اش در ميان گذاشته و آنها رضايت خود را اعلام كرده‌اند و اگر من و خانواده‌ام راضي به اين وصلت باشيم، به خواستگاري‌ام خواهد آمد و مقدمات زندگي مرا در يكي از كشورهاي اروپايي فراهم مي‌كند و پدرش يك خانه ويلايي و يك ‌آپارتمان به عنوان كادوي عروسي به من هديه خواهد كرد.

شاكي اضافه كرد: يك هفته بعد، مرد مورد علاقه‌ام با من تماس گرفت و به بهانه اين كه خودرويش تصادف كرده است، از من خواست مبلغي به او قرض دهم تا او پس از بازگشت از يكي از شهرستان‌هاي غرب كشور، بدهي‌اش را بپردازد و چند روز بعد به خواستگاري‌ام بيايد. به خاطر علاقه‌اي كه به وي داشتم، بيش از 4 ميليون تومان از دوستان و اعضاي خانواده‌ام قرض كردم و طلاهايم را هم به ارزش يك ميليون تومان فروختم و با بقيه پول‌ها به شماره حساب بانكي وي واريز كردم، اما2 روز پس از آن، او ناپديد شد و جستجوهايم براي يافتن وي بي‌نتيجه ماند.

تصاوير رايانه‌اي راز گشود

پس از شكايت دختر جوان، پرونده‌اي تشكيل و به پليس آگاهي تهران ارسال شد و ماموران با اطلاعاتي كه از وي به دست آوردند، به چهره‌نگاري رايانه‌اي از مرد كلاهبردار پرداختند و جستجو براي يافتن وي ادامه يافت تا اين كه دختر ديگري به مركز پليس مراجعه و شكايت مشابهي ارائه كرد.

ماموران در بررسي پرونده‌هاي قضايي اين دو شاكي متوجه شدند هر دو به يك شيوه مورد كلاهبرداري قرار گرفته‌اند و تصاوير رايانه‌اي از مرد شياد با هم مطابقت دارد.

كلاهبردار فراري، سرباز فراري بود

با به دست آمدن اين اطلاعات، پاتوق‌هاي احتمالي اين مرد كلاهبردار فراري زير نظر گرفته شد تا سرانجام ماموران متوجه شدند متهم فراري هيچ‌گونه ارتباطي با سفير كشوري كه بيان مي‌كرد ندارد و با خانواده‌اش در يكي از محله‌هاي تهران زندگي مي‌كنند.

ماموران دريافتند هويت واقعي اين كلاهبردار سعيد است كه از 2 سال قبل بدفعات از محل خدمت سربازي خود در يكي از كلانتري‌هاي تهران فرار كرده و به همين دليل تحت تعقيب است. با مشخص شدن اين موضوع، ماموران محل‌هاي تردد متهم فراري را زير نظر گرفتند و سرانجام هفته پيش موفق به دستگيري وي شدند.با انتقال اين متهم به مركز پليس، او مورد بازجويي قرار گرفت و به كلاهبرداري از 2 دختر جوان اعتراف كرد.

اعتراف

مرد كلاهبردار در اظهاراتش به پليس گفت: به خاطر اين كه از خدمت سربازي فرار كرده و بيكار بودم، به دنبال راهي براي پولدار شدن بودم. بنابراين با خودروي پدرم و خودروهاي اجاره‌اي در محله‌هاي مختلف تهران و يك بار هم در مشهد تردد و دختران جوان را شناسايي مي‌كردم و پس از فريب آنها و ارتباط دوستي، خود را پسر سفيرهاي خارجي معرفي و اعتماد آنها را جلب مي‌كردم و پس از يك ماه وانمود مي‌كردم كه به آنها علاقه دارم و پس از ازدواج با آنها، براي ادامه زندگي به كشورهاي اروپايي سفر مي‌كنيم، اما پيش از اجراي اين سناريوي دروغين، به بهانه اين كه خودرويم احتياج به تعمير دارد يا تصادف كرده‌ام، از آنها ميليون‌ها تومان كلاهبرداري مي‌كردم و متواري مي‌شدم.

بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني از سوي بازپرس يونسي، رئيس شعبه ششم دادسراي ناحيه 5 تهران روانه زندان شد تا تحقيقات تكميلي از وي انجام شود.

گروه: عضو سایت
عضویت: 22.01.1390
نام کامل: میمنت
نظرات: 36
ارسالات: 2
مسنجر: 111111

raheleh2 #1

تاریخ ارسال : 7 تیر 1390 21:41
چقد ر زشششششششششششت


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.