تصاوير حادثه کرج هدفمند بود

تصاوير حادثه کرج هدفمند بود فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه تصاوير حادثه کرج به شکل هدفمند منتشر شده گفت: برخي سعي داشتند وانمود کنند اين حادثه پس از حادثه سعادت آباد اتفاق افتاده و ماموران پليس در اين حادثه کوتا
ماموران, انتظامي, حادثه, نيروي, ميانگين, اشاره, مانند, حوادث, ترافيک, تهران, رسانه, تصاوير, برخورد, فرمانده, گذشته, دوچرخه, شوداحمدي, اتفاق, استوي, توانسته

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29890
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: WilliamJap
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » تصاوير حادثه کرج هدفمند بود
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids15-09-1389, 16:55

فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه تصاوير حادثه کرج به شکل هدفمند منتشر شده گفت: برخي سعي داشتند وانمود کنند اين حادثه پس از حادثه سعادت آباد اتفاق افتاده و ماموران پليس در اين حادثه کوتاهي کرده اند.

به گزارش مهر، سردار اسماعيل احمدي مقدم صبح امروز دوشنبه در حاشيه چهارمين المپياد تيراندازي سراسري نيروي انتظامي با اشاره به حادثه کرج گفت: تصاوير منتشر شده از اين حادثه مربوط به يک سال قبل بود اما به نحوي اين تصاوير دستکاري شده بود تا وانمود شود که اين حادثه اخيرا اتفاق افتاده است.

وي ادامه داد: خبرنگاري که در اين موضوع براي اولين بار با فرمانده انتظامي کرج تماس گرفت، به گونه اي ادعا کرد که انگار اين حادثه روز گذشته در کرج رخ داده که اين يک کار غير حرفه اي است.

احمدي مقدم گفت: زماني که پليس در اين حادثه حضور يافت فرد بر اساس ضربات چاقوي همسرش در منزلش به قتل رسيده بود.

وي گفت: ماموران پليس در صحنه هاي متعددي حاضر مي شدند بر همين اساس نمي توان به آنان گفت که يک اقدام و عکس العمل کليشه اي را در تمامي صحنه ها داشته باشند بلکه خود ماموران بايد بر اساس شرايط تصميم بگيرند.

فرمانده نيروي انتظامي گفت: نيروي انتظامي عاري از عيب و ايراد نيست اما مهم اين است که در پي رفع معايب بر مي آيد به نحوي که اکنون عنلکرد هر ساله نيروي انتظامي بهتر از سال گذشته مي شود.

احمدي مقدم با اشاره به پليس دوچرخه سوار گفت: اين پليس در مشهد و تبريز راه اندازي شده است زيرا در مکانهايي مانند اطراف حرم مطهر وسايل نقليه موتوري و يا خودرويي نمي توانند تردد کنند و اين پليس براي اينگونه مکانها در نظر گرفته شده است.

وي اظهار داشت: پليس دوچرخه سوار براي گشت طراحي شده نه براي تعقيب متهمان، بر همين اساس در صورت مشاهده مجرمان اين پليس بايد دوچرخه را گذاشته وبه دنبال متهمان برود.

وي با اشاره به ميانگين حضور ماموران در صحنه حوادث گفت: در حال حاضر در مرکز 110 سيستم هاي هوشمندي وجود دارد که ميانگين حضور ماموران در صحنه حوادث را کنترل مي کند. اگر در بررسي ها مشخص شد که مامور و يا دستگاهي در انجام وظيفه خود و حضور در صحنه جرم کوتاهي کرده با آنان برخورد مي شود.

فرمانده نيروي انتظامي عنوان کرد همچنين اگر در بررسي ها مشخص شود که ميانگين رکوردهاي حضور ماموران در حال به هم خوردن است بازرسان ويژه اي به آن نقاط ارسال کرده تا وضعيت کنترل شود.

احمدي مقدم ترافيک را يکي از مهمترين دلايل افزايش ميانگين حضور ماموران در صحنه حوادث عنوان کرد و گفت: ترافيک بين واحد انتظامي و محل حادثه تاخير ايجاد مي کند اما در حال حاضر در تهران توانسته ايم با راه اندازي ايستگاه هاي پليس موتورسوار و پياده رو از ترافيک نيز عبور کنيم.

وي گفت: در حال حاضر ميانگين حضور ماموران 10 تا 12 دقيقه است که فرمانده نيروي انتظامي تهران بزرگ ادعا دارد اين زمان در تهران زير 7 دقيقه است.

فرمانده نيروي انتظامي تصريح کرد: طرح زوج و فرد توانسته ترافيک تهران را کاهش داده و ميانگين زمان حضور ماموران را کاهش دهد اما با اين حال اگر ماموري در مدت تعيين شده در صحنه نباشد و توجيه قابل قبولي نيز براي تاخير خود نداشته باشد توبيخ مي شود.

احمدي مقدم افزود: برخي تصور مي کنند که ماموران پليس 110 بايد در تمامي حوادث در اسرع وقت در سر صحنه حضور يابند اما در حوادثي مانند سرقت که مثلا شب گذشته رخ داده و صبح به پليس گزارش شده حضور سريع ماموران اولويت ندارد. اما در مواردي مانند درگيري مامور بايد به سرعت در صحنه حاضر شود.

وي گفت: وظيفه اصلي پليس رصد رسانه ها و تبليغات درج شده در آنان نيست. زيرا دستگاه هاي ديگر متولي اين امر هستند. اما هر زمان که از پليس درخواست شود پليس آمادگي ورود به اين عرصه را دارد.

احمدي مقدم گفت: رسانه ها خود بايد بدانند که نمي توانند هر تبليغي را از جاهاي نامعتبر بپذيرند اما پليس نيز در سالهاي اخير تلاش کرده سرنخ هايي را شناسايي کرده و با خاطيان برخورد کند.

وي گفت: در حال حاضر در پليس آگاهي گروهي براي رصد رسانه اي داريم تا با رصد رسانه ها با متخلفان برخورد کنند.

فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به ايام ماه محرم گفت: بايد تمام تلاش خود را انجام دهيم تا مراسم سوگواري امام حسين (ع) با شکوه هر چه بيشتر برگزار شود اما از هيئتهاي مذهبي درخواست مي کنيم تا از استفاده از تصاوير وهن آلود خودداري کنند.

وي گفت: استفاده از برخي از آلات موسيقي مثل طبل و شيپور اشکالي ندارد اما برخي ادوات ديگر مانند ارگ اين مراسم را از حالت عرف خود خارج مي کند.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 20 مرداد 1390 18:26
عجب
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #2

تاریخ ارسال : 8 شهریور 1390 11:08
جالبه!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.03.1390
نام کامل: sh69
نظرات: 277
ارسالات: 0
مسنجر: --

sh69 #3

تاریخ ارسال : 7 مهر 1391 21:06


--------------------
به سلامتی من ک به هیچکس نامردی نکردم
به جاش همه بهم نامردی کردن...

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.