مرد خسيس ميوه‌ها را مي شمرد

مرد خسيس ميوه‌ها را مي شمرد زني در دادگاه خانواده گفت: شوهرم خسيس است، با او در يك شركت هرمي آشنا شدم و حالا مي& ;خواهم جدا شوم، او هر روز تخم مرغ و ميوه& ;هاي داخل يخچال را مي& ;شمارد.به گزارش فارس، زني 25 ساله با م
شوهرم, عموزادي, اينكه, خانواده, مهريه, خواهم, اشاره, مقابل, دادگاه, ازدواج, زندگي, ايراد, وسايل, همسرم, بسيار, هميشه, افزود, اصرار, توانم, رفتار

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29888
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Aqahossin
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » مرد خسيس ميوه‌ها را مي شمرد
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | voroojak | TehranKids11-12-1389, 18:31

مرد خسيس ميوه‌ها را مي شمرد
زني در دادگاه خانواده گفت: شوهرم خسيس است، با او در يك شركت هرمي آشنا شدم و حالا مي‌خواهم جدا شوم، او هر روز تخم مرغ و ميوه‌هاي داخل يخچال را مي‌شمارد.

به گزارش فارس، زني 25 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونك) درخواست جدايي خود را به قاضي حسن عموزادي رئيس شعبه 268 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه كرد.

اين زن جوان در حضور قاضي عموزادي با بيان اينكه 4 سال و نيم از زندگي مشترك‌مان مي‌گذرد، گفت: شوهرم حدود 6 ماه است كه خانه را ترك كرده و به منزل مادرش رفته است.

وي با اشاره به اينكه مهريه 514 سكه بهار آزادي‌ام را مي‌خواهم ، افزود: از ابتدا شوهرم را دوست نداشتم و به اصرار دايي‌ام با شوهرم ازدواج كردم.

اين زن در مقابل قاضي عموزادي در خصوص نحوه آشنايي خود با شوهرش بيان كرد: شوهرم در شركت هرمي كه من و دايي‌ام نيز در آن مشغول بوديم، كار مي‌كرد؛ ما به مرور با يكديگر آشنا شده و با اصرار دايي‌ام با يكديگر ازدواج كرديم.

وي با بيان اينكه شوهرم به من خرجي نمي‌دهد و به دليل مسائل كوچك از من ايراد مي‌گيرد، گفت: درست است كه شوهرم معتاد نيست و از نظر جسمي سالم است ولي او از رفتار‌هاي من بسيار ايراد مي‌گيرد و من ديگر تحمل زندگي با او را ندارم.

زن در حضور قاضي عموزادي بيان كرد: شوهرم بسيار بي‌فكر است و بهترين كارش ايراد گرفتن است؛ با اين تفاسير من بايد به سر كار بروم تا خرجم را در بياورم ولي شوهرم اجازه كار بيرون از منزل را به من نمي‌دهد. مادرم بعد از فوت پدرم بر اثر بيماري كليوي، ازدواج كرده است و فقط يك خواهر مجرد دارم كه بعد از طلاق با او زندگي‌ خواهم كرد.

زن جوان در مقابل قاضي عموزادي با بيان اينكه هر گاه دعوا مي‌كنيم، شوهرم به شكلي مرا كتك مي‌زند كه جايش باقي نماند تا نتوانم به دادگاه رفته و شكايت كنم.

وي با اشاره به اينكه خانواده شوهرم هميشه به جاي او تصميم مي‌گيرند و شوهرم دائماً در خانه آنها به سر مي‌برد، گفت: او هميشه براي كم يا زياد شدن مواد غذايي در خانه دعوا راه مي‌اندازد و همه وسايل را كنترل مي‌كند.

زن با بيان اينكه شوهرم حساب همه وسايل خانه و پول‌هايش را دارد ، اضافه كرد: اگر او مقداري پول بابت كرايه تاكسي به من بدهد، بعد از بازگشت به خانه، آن مقدار پول را دقيقاً حساب مي‌كند و باقي آن را از من درخواست مي‌كند حتي اگر مقدار پول باقي‌مانده 25 تومان باشد؛ من ديگر تحمل اين وضع را ندارم و خواهان جدايي هستم.

وي در حضور قاضي عموزادي بيان كرد: شوهرم حتي تخم مرغ و ميوه‌هاي خانه را مي‌شمارد تا چيزي كم نشود، در واقع او بسيار خسيس است و من فقط مي‌خواهم از او جدا شوم.

مرد 29 ساله كه راننده آژانس است و ديپلم دارد، در مقابل قاضي عموزادي حاضر شد و با بيان اينكه همسرم را طلاق نمي‌دهم، گفت: همسرم دچار توهم بوده و اين حرف‌هايش بدون مدرك است و در صورت ارائه مداركي در اين خصوص، حرف‌هايش را قبول مي‌كنم.

زن بار ديگر در برابر قاضي عموزادي بيان كرد: شوهرم نمي‌خواهد من با كسي رفت و آمد داشته باشم اما خودش مانند «خاله زنك‌ها» پشت سر همه حرف در مي‌آورد و همه اقوام و آشنايان از اين رفتار او شاكي هستند.

وي با بيان اينكه من در خانه به هيچ چيز نمي‌توانم دست بزنم گويي شوهرم رئيس خانه و صاحب وسايل آن است، گفت: اگر وسيله‌اي سر جايش نباشد، او دعوا به راه انداخته و مرا «تنبل و شلخته» خطاب مي‌كند.

مرد در برابر قاضي عموزادي رئيس شعبه 268 اين مجتمع قضايي خانواده گفت: مهريه همسرم عندالمطالبه است و من تا حد توانم آن را مي‌پردازم.

وي با اشاره به اينكه حقوق من 303 هزار تومان در ماه است و حتي به پرداخت مبلغ يك سكه هم نمي‌رسد، افزود: من در حد توان و به صورت قسطي مهريه زنم را مي‌پردازم اما او را طلاق نمي‌دهم.

قاضي عموزادي بعد از شنيدن اظهارات طرفين (زن و مرد)، حكم پرداخت مهريه زن را صادر كرد اما حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و زن و شوهر را به مصالحه دعوت كرد.

گروه: عضو سایت
عضویت: 13.04.1390
نام کامل: JIMI
نظرات: 1741
ارسالات: 0
مسنجر: --

JIMI #1

تاریخ ارسال : 15 مرداد 1390 21:58
ajab duset daram
گروه: عضو سایت
عضویت: 22.02.1390
نام کامل: sahar
نظرات: 60
ارسالات: 0
مسنجر: --

sahar67 #2

تاریخ ارسال : 17 مرداد 1390 14:43
بره بمیره..مردک خسیس...قاضی هم با این قضاوتش....!
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #3

تاریخ ارسال : 28 شهریور 1390 11:51
جالبه!!!


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.