تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش هق& ;هق گریه& ;های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی که قربانی چند انسان& ;& ;نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می& ;داد. سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می& ;داد سنگینی غمی
کردند, ماموران, متهمان, تحقیقات, آگاهی, دستگیری, گزارش, اظهارات, همراه, منطقه, تحقیق, تبهکاران, داشتند, متواری, پرونده, گرفته, اطراف, اقدام, دستگیر, بودند،

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29993
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: CarRorce
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» خبرها » تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش
دانلود بازی با لینک مستقیم

خبرها | نیکو جون | TehranKids25-12-1389, 09:07

هق‌هق گریه‌های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی که قربانی چند انسان‌‌نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می‌داد.


سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می‌داد سنگینی غمی بسان کوه‌ها را بر شانه‌های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می‌کنند.


به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ‌شده‌ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می‌کرد. زن جوان جرات نگاه‌کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می‌کرد.


به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می‌زد، با دستبندی که به دستشان قفل‌شده بود بخوبی می‌دانستند که از انسان بودن تنها ‌نام آن را به همراه دارند....


● شروع یک ماجرای تلخ


در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.


مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می‌رفتیم در حوالی بهشت‌زهرا‌(س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می‌کردند، دیدیم.


با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به‌صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.


به دنبال این شکایت، پرونده‌ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.


پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.


مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت‌زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.


● تحقیقات ویژه


به دنبال این اظهارات تکان‌دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره‌گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل‌های اطراف بهشت‌زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.


با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام‌های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.


● ردپا


با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام‌های قادر و عصمت را دستگیر کردند.


با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده‌اند.


ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.


با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت‌آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.


● اعتراف به چندین جرم مشابه


گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان‌صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.


این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف‌نظر کرده‌اند.


در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته‌اند.


متهمان درباره سرقت‌ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل‌های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می‌کردند و هنگامی که راننده توقف می‌کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می‌بردند.


گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.


● تهدید به قتل


آخرین خبرها از این پرونده تکان‌دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش‌سوزی منزلشان خواهد کرد.


با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

گروه: عضو سایت
عضویت: 7.11.1389
نام کامل: --
نظرات: 127
ارسالات: 15
مسنجر: --

لاله بجان #1

تاریخ ارسال : 25 اسفند 1389 10:23
شما ها چرا اتقدر مطالب قدیمی می گید . هیچ نگید بهتره
گروه: عضو سایت
عضویت: 6.10.1389
نام کامل: neda
نظرات: 67
ارسالات: 7
مسنجر: --

baroon #2

تاریخ ارسال : 25 اسفند 1389 10:24
وااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه وحشتناک :-(


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.12.1389
نام کامل: آرمین
نظرات: 1
ارسالات: 3
مسنجر: --

ArminP #3

تاریخ ارسال : 25 اسفند 1389 11:20
داغونم کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.04.1389
نام کامل: poya
نظرات: 478
ارسالات: 76
مسنجر: --

poya #4

تاریخ ارسال : 26 اسفند 1389 16:10
fu them

ina adam nistan , heivoon ham nistan
گروه: عضو سایت
عضویت: 30.11.1389
نام کامل: Tara
نظرات: 753
ارسالات: 25
مسنجر: --

sweet love #5

تاریخ ارسال : 15 فروردین 1390 22:20
arzeshe ina az heyvo0nam kamtare


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.01.1390
نام کامل: --
نظرات: 9
ارسالات: 16
مسنجر: --

luffy #6

تاریخ ارسال : 8 اردیبهشت 1390 23:05
يكي از بزركترين مشكلات مملكت ما حضور اتباع غير قانوني افغانيه كه هيچ گونه نظارتي برروي اين افراد كه عمدتا از سطح فرهنگ بشدت پاييني برخوردارند وجود نداره.بنظر من دولت بايد بسرعت تصميم جدي درجهت خالي كردن كشور از افغانيها بگيره


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.12.1389
نام کامل: ایسان
نظرات: 227
ارسالات: 2
مسنجر: --

aysal.dream #7

تاریخ ارسال : 20 خرداد 1390 20:28
luffy 100 dar 100 bat movafeqam


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 8.03.1390
نام کامل: a-s
نظرات: 157
ارسالات: 4
مسنجر: --

samim #8

تاریخ ارسال : 24 تیر 1390 14:14
آدم اینقدر عقده ای !!!!!!!!!!!؟
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #9

تاریخ ارسال : 8 مرداد 1390 15:04
حیوووووووونا
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.05.1390
نام کامل: Mahsa
نظرات: 504
ارسالات: 36
مسنجر: --

beautiful girl #10

تاریخ ارسال : 25 مرداد 1390 00:49
نمیدونم چی بگم. فقط اینو میتونم بگم که بعضی از آدما از هیچ کس و هیچ چیز شرم ندارن؛ حتی از خدا که شاهد همه چیزه.....
مرسی نیکو جون، از این به بعد بیشتر حواسمو جمع میکنم.


--------------------
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #11

تاریخ ارسال : 26 مرداد 1390 12:15
بیچاره شوهره چه زجری کشیده !!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.05.1390
نام کامل: --
نظرات: 32
ارسالات: 0
مسنجر: --

roobah #12

تاریخ ارسال : 2 شهریور 1390 09:01
hichi nemishe goft
گروه: عضو سایت
عضویت: 30.05.1390
نام کامل: آرام
نظرات: 822
ارسالات: 6
مسنجر: --

غم #13

تاریخ ارسال : 5 شهریور 1390 13:53
از قدیم گفتن دلسوزی .... خودسوزی
گروه: عضو سایت
عضویت: 16.04.1390
نام کامل: --
نظرات: 2303
ارسالات: 100
مسنجر: --

amin.a #14

تاریخ ارسال : 7 شهریور 1390 08:44
....

....
گروه: عضو سایت
عضویت: 2.03.1390
نام کامل: amirali
نظرات: 515
ارسالات: 10
مسنجر: --

amir508 #15

تاریخ ارسال : 22 شهریور 1390 07:47
وووووووووو
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 1226
ارسالات: 48
مسنجر: --

girldelshekaste #16

تاریخ ارسال : 31 شهریور 1390 00:18
tnx


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 19.11.1389
نام کامل: NILOFAR
نظرات: 17
ارسالات: 2
مسنجر: 516

tranom #17

تاریخ ارسال : 31 شهریور 1390 11:08
فکر کنم با این شرایط باید خودمونو تو خونه زندانی کنیم بهتره اما تو خونه هم می تونن بیان وااااااااااااااااااای
گروه: عضو سایت
عضویت: 31.06.1390
نام کامل: n.f
نظرات: 13
ارسالات: 0
مسنجر: --

nn #18

تاریخ ارسال : 25 مهر 1390 10:25
واقعا شرم آوره
از هرچي افغانيه بدم مياد.
بيچاره شوهره واقعا چي كشيده
اصلا قابل توصيف نيست.خدا لعنتشون كنه
am
گروه: عضو سایت
عضویت: 22.11.1389
نام کامل: reza mahdaviniya
نظرات: 1071
ارسالات: 63
مسنجر: --

rezamahdavi #19

تاریخ ارسال : 28 مهر 1390 03:01
kesafataaaaaaaaaaaaaaa


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 2.03.1390
نام کامل: amirali
نظرات: 515
ارسالات: 10
مسنجر: --

amir508 #20

تاریخ ارسال : 2 آبان 1390 11:29
وووووووووووووووووووووووووووو
گروه: عضو سایت
عضویت: 11.09.1390
نام کامل: احمد بلوریان
نظرات: 185
ارسالات: 4
مسنجر: --

ahmadscorpion #21

تاریخ ارسال : 11 آذر 1390 14:28

اگه بخوای بهشون بگی انسان از انسان بودن خودت شرمنده میشی

 اگه بخوای بهشون بگی حیوان تو اون دنیا مقابل حیوونا شرمنده میشی که چرا این کثافتارو به اونا نسبت دادی

همون آشغال کثافتم که بهشون بگی زیادشونه--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 8.08.1390
نام کامل: --
نظرات: 524
ارسالات: 0
مسنجر: --

khozestaniyam #22

تاریخ ارسال : 30 آذر 1390 13:31
تف به افغانی کثیف
گروه: عضو سایت
عضویت: 27.11.1390
نام کامل: ارشد
نظرات: 15
ارسالات: 0
مسنجر: --

ارشد #23

تاریخ ارسال : 16 اسفند 1390 22:34
khoda lanat eshon kone
گروه: عضو سایت
عضویت: 31.03.1391
نام کامل: rooz
نظرات: 700
ارسالات: 1
مسنجر: --

rooz #24

تاریخ ارسال : 7 تیر 1391 09:25
waghean keeeee
گروه: عضو سایت
عضویت: 15.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 898
ارسالات: 11
مسنجر: --

pary2012 #25

تاریخ ارسال : 6 مرداد 1391 17:52
برای قربانیان این حادثه متاسفم. ولی کمی آگاهی و اطلاع رسانی درست از سوی نیروی انتظامی و پلیس از طریق رسانه های ملی چه رادیو و تلویزیون / به مردم میتوان ازبروز چنین حوادثی جلوگیری نمود. به جای تبیلیغات چیپس وپفک و... با به نمایش گذاشتن فیلم های کوتاه و میان برنامه های مفید . سطح آگاهی مردم را بالا برد که هرگز شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم. به امید آن روز

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.