اینگونه بپوشید تا در بهار خوش تیپ شوید

اینگونه بپوشید تا در بهار خوش تیپ شوید از قضا فصل بهار بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس& ;هایی است كه هرگز آن را تجربه نكرده& ;اید. فصل بهار، این فرصت را به شما می& ;دهد كه انواع رنگ& ;ها را به مجموعه رنگ لباس& ;هایتان
پوشیدن, استفاده, پارچه, شلوار, بهاره, هایتان, هستند, جوراب, باشید, بپوشید, باشند, البته, آفتابی, توانند, بیایند, كاپشن, نارنجی, بهترین, دیگری, بگذارید

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29006
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: DennisGew
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» اصول و نحوه پوشش » اینگونه بپوشید تا در بهار خوش تیپ شوید
دانلود بازی با لینک مستقیم

اینگونه بپوشید تا در بهار خوش تیپ شوید
از قضا فصل بهار بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس‌هایی است كه هرگز آن را تجربه نكرده‌اید. فصل بهار، این فرصت را به شما می‌دهد كه انواع رنگ‌ها را به مجموعه رنگ لباس‌هایتان اضافه كنید و با فصل هماهنگ شوید. برای خوش‌تیپ شدن شما در فصل بهار، پیشنهادهایی داریم كه بد نیست آنها را هم گوشه ذهن‌تان داشته باشید تا این بهار خوش‌تیپ‌تر از پارسال باشید.

این چند تكه را برای فصل بهار امسال تهیه كنید تا تیپ‌تان كامل شود: 
1 - در فصل بهار كم‌كم آدم‌ها رو می‌آورند به پوشیدن صندل. معمولا بهتر است صندل را با جوراب نپوشید،  اما اگر هم محیط اقتضا نمی‌كند بدون جوراب در آنجا حاضر شوید بهتر است كفش‌های كتانی و اسپرت دیگر را برای این فصل انتخاب كنید. بهار فصل خوبی برای پوشیدن كفش‌های رنگ روشن مثل انواع كفش‌های ورزشی و اسپرت است. این فرصت را از دست ندهید.

2 - یك شال خنك بهاره برای خانم‌ها ( البته خانم‌هایی كه از مقنعه استفاده می‌كنند می‌توانند شال را به عنوان مكمل پوشش‌شان استفاده كنند )، چند تی‌شرت ساده به رنگ‌های مختلف، شلوار كتان روشن، عینك آفتابی استاندارد و كلاه آفتابی بهاره.

3 - زمستانی‌ها را اخراج كنید
_ اولین نكته‌ای كه باید در نظر بگیرید این است كه مناسب فصل لباس پوشیدن، از اصول اولیه خوش‌تیپی است. یعنی اگر یك ماه از آغاز بهار گذشته و شما هنوز چكمه پاشنه كوتاه‌تان را می‌پوشید یا اگر هنوز كاپشن و پلیور تن‌تان می‌كنید، باید از صف خوش‌تیپ‌ها خارج شوید. خوش‌تیپی حكم می‌كند كه لباس‌های زمستانی را كنار بگذارید و لباس‌های بهاره بر تن كنید. قبول داریم كه هنوز گاهی شب‌ها سرد است و باران‌های بهاری هم گاه و بیگاه  فرو می‌ریزد، اما این به معنی آن نیست كه هنوز باید چكمه و كاپشن پوشید! معمولا لباس‌های بهاره و پاییزه، آستین بلند هستند و كاپشن‌های بهاره هم گروه خاص لباس‌های این فصل هستند. بنابراین قبل از هر چیز از لباس‌های زمستانی‌تان دل بكنید و آنها را برای سال بعد در كمد بگذارید.

_ نكته دوم برای پوشاك در بهار توجه به جنس پارچه است. این نكته به مورد قبلی هم بر می‌گردد یعنی با توجه به آن كمتر امكان دارد لباس فصل دیگری را بپوشید. معمولا پارچه لباس‌های فصل سرد پشمی است و كلفت‌تر اما لباس‌های فصل‌های خنك‌تر از جنس الیاف طبیعی و نخی است و تار و پودشان نازك‌تر است. به این ترتیب یادتان باشد كه در فصل بهار باید لباس‌هایی انتخاب كنید كه جنس پارچه‌شان مناسب فصل باشد.
 
_ در دل این نكته، نكته دیگری هم نهفته است و آن هم این‌كه هرگز یك لباس با پارچه خنك را با لباسی با پارچه گرم ست نكنید. مثلا شلوار مخمل گرم با پیراهن نازك‌ تابستانی تركیب مناسبی نیست. برای این‌كه ناخودآگاه به اشتباه نیفتید یك راه این است كه حتما لباس‌های زمستانه و بهاره را از هم جدا كنید و در كمدهای جدا بگذارید تا مبادا یك روز از فرط عجله پیراهن پشمی را با شلوار كتان نازك بپوشید!
 
4 - نه تنگ نه گشاد
لباس به اندازه تن خودتان بپوشید. سایز‌ نبودن لباس یكی از نشانه‌های بدتیپی است. حتی اگر از سایز خودتان مطمئن هستید، باز هم شلوارهایتان را پیش از خرید یك بار پرو كنید. سایز لباس‌ها با مارك‌های متفاوت  ،مختلف است.

_ همیشه این قوانین را نیز به خاطر داشته باشید :
1 )شلوارهای ارتشی و پارچه‌ای باید تا بالای پاشنه كفش شما بیایند. شلوارهای جین می‌توانند تا انتهای پاشنه كفش نیز كشیده شود.
2 )زمانی كه راه می‌روید شلوار شما نباید آنقدر كوتاه باشد كه جوراب‌هایتان از زیر آن معلوم شود. زمانی كه می‌نشینید شلوار شما نباید بیش از چند سانت به بالای جوراب‌تان رود.
3 ) بهار فصل تی‌شرت هم هست و بهترین گزینه برای روزهای آفتابی به حساب می‌آید. فقط دقت كنید كه اگر تی‌شرت‌تان خیلی بلند است نباید آن را داخل شلوار خود كنید. تی‌شرت باید كمی پایین‌تر از دور كمر شما قرار بگیرد. هر چیزی كه از این مقدار پایین‌تر باشد بلند است و اگر بالاتر بایستد برایتان كوتاه است.
 
5 - فصل‌نو تیپ نو
تنوع باید یكی از ویژگی‌های تیپ شما در فصل بهار باشد. اگر تابه حال در لباس پوشیدن‌تان خیلی دنبال تنوع نبوده‌اید، امسال این فرصت را از دست ندهید. مثلا اگر فكر می‌كنید فقط یك ‌رنگ و مدل تی‌شرت به شما می‌آید و دست از تی‌شرت یا یك رنگ خاص برنمی‌دارید یا فكر می‌كنید اگر تیپ اسپرت بزنید اطرافیان كه عمری شما را با تیپ رسمی دیده‌اند به شما با تعجب نگاه خواهند كرد، از این فكر دست بردارید و قالب‌های قدیمی را بشكنید. مدل‌ها و رنگ‌های دیگر را تجربه كنید؛ شاید بیشتر به شما بیایند. اگر همیشه از یك مغازه خرید می‌كنید، شجاعت به خرج دهید و این بار برای خرید لباس به فروشگاه‌های دیگر سری بزنید. به طرز لباس پوشیدن روز در خیابان، محل كار، مجلات یا تلویزیون دقت كنید و

6 - ایده‌های جدیدی برای لباس پوشیدن بگیرید.
در عین حال، به پوشیدن رنگ‌هایی كه بهتان نمی‌آید اصرار نداشته باشید. رنگ سال بنفش است؟ مشكی است؟ زرد است؟ اصرار دارید حتی اگر این رنگ‌ها به پوست‌تان نمی‌آیند آنها را بپوشید؟ بهترین رنگ لباس رنگی است كه با رنگ پوست شما مكمل باشد.
اگر شما لباسی به رنگی كه با پوست‌تان هماهنگی ندارد بپوشید، ممكن است چین و چروك‌ها و خط و خطوط چهره‌تان بیشتر به چشم بیایند یا رنگ پوست‌تان را زرد و مرده نشان دهند. لباس‌هایتان را در رنگ‌هایی انتخاب كنید كه در آن با طروات و سالم به نظر برسید. طراوت حرف اول را در فصل بهار می‌زند.
 
7 - رنگی ‌شوید
بهار فصل رنگ‌هاست و پوشیدن لباس‌های رنگی در این فصل حال و هوای خود و اطرافیان‌تان را واقعا عوض می‌كند. در این فصل پوشیدن رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و... بهتر از هر فصل دیگری است. در عین حال بهتر است تا حد امكان از پوشیدن لباس‌هایی با رنگ سرد و خنثی خودداری كنید تا دچار كسالت نشوید. استفاده از رنگ‌های زیاد باعث می‌شود كه توجه دیگران نسبت به شما جلب شود، البته نه توجهی كه زننده باشد. بنابراین سعی كنید در لباس‌هایتان بیش از  سه رنگ استفاده نكنید و تا آنجا كه می‌توانید پوشش خود را ساده نگه دارید.

برای استفاده بهتر از رنگ‌ها، سعی كنید از مكمل‌های رنگی استفاده كنید، یعنی رنگ‌هایی كه متضاد یكدیگر هستند تكمیل‌كننده هم نیز باشند (مثلا بنفش و زرد یا آبی و نارنجی ). رنگ‌هایی كه به هم نزدیك هستند به نام رنگ‌های هم‌خانواده شناخته می‌شوند (مثل زرد و نارنجی ). زمانی كه می‌خواهید لباس بپوشید باید سعی كنید كه از رنگ‌های متضاد یا رنگ‌های هم‌خانواده استفاده كنید. یادتان باشد اگر لباس‌هایتان روشن هستند باید كفش‌هایتان نیز روشن باشد ولی اگر لباس‌های تیره تن می‌كنید كفش شما نیز باید تیره باشد.

برای ست كردن رنگ و طرح پارچه بایــد از لباس‌هایـی استفاده كنید كه بیش از  ۳‌ طرح نداشته باشد. بهتر است لباس شما دارای یك یا دو طرح متنوع تك رنگ باشد. البته پیشنهاد ما این است كه از لباس‌هایی استفاده كنید كه تنها دارای یك طرح معین باشند (مثلا دارای گل‌های ساده سفیدرنگ باشند یا پشت آنها مارك كوچكی باشد.)‌
فصل بهار برای خانم‌ها فصل خوبی است چون می‌توانند با تهیه چند شال به رنگ‌های شاد (كه قیمت چندانی هم ندارد) تنوع زیادی در لباس پوشیدن‌شان به وجود بیاورند

گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #1

تاریخ ارسال : 6 تیر 1392 15:30
مرسي..............


اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.