خطاهایی که شما را بد تیپ می کند

خطاهایی که شما را بد تیپ می کند در مبحث زیبایی، مد و پوشاک، کارهای بسیاری است که با انجام دادنشان می& ;توان زیباتر به نظر رسید اما در این نوشتار، راههایی بیان شده که با انجام ندادنشان زیباتر خواهید شد. با نگاه اول به موار
استفاده, دارای, باشند, توانید, زمانی, جوراب, اصلاح, هایتان, همیشه, خواهید, شلوار, شلوارهای, پوشیدن, البته, نباید, باشید, داشته, پارچه, دیگری, علاوه

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29006
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: DennisGew
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» اصول و نحوه پوشش » خطاهایی که شما را بد تیپ می کند
دانلود بازی با لینک مستقیم

خطاهایی که شما را بد تیپ می کند


در مبحث زیبایی، مد و پوشاک، کارهای بسیاری است که با انجام دادنشان می‌توان زیباتر به نظر رسید اما در این نوشتار، راههایی بیان شده که با انجام ندادنشان زیباتر خواهید شد.
با نگاه اول به موارد ذیل شاید فهرست بلند بالایی را پیش رویتان ببینید اما با این دید به آن نگاه کنید: به ازای هر یک موردی که به خاطر میسپارید، خود را از اینکه قربانی مدهای ناامید کننده شوید، دورتر نگه میدارید :

اگر می خواهید همیشه خوش تیپ باشید این نکات را فراموش نکنید.

رنگ بیش از حد
استفاده از رنگ‌های زیاد باعث می‌شود که توجه دیگران به شما جلب شود البته نه توجهی که منجر به تعریف و تمجید شود! سعی کنید در لباس‌هایتان بیش از ۳ رنگ استفاده نکنید و تا آنجا که می‌توانید پوشش خود را ساده نگه دارید.

از مکمل‌های رنگی استفاده کنید
رنگهایی که متضاد یکدیگر هستند تکمیل کننده هم نیز باشند ( مثلا بنفش و زرد یا آبی و نارنجی ) رنگ‌هایی که به هم نزدیک می‌باشند به نام رنگ‌های « هم خانواده » شناخته می‌شوند. ( مثل زرد و نارنجی ) زمانی که می‌خواهید لباس بپوشید باید سعی کنید که از رنگ‌های متضاد و یا رنگ‌های هم خانواده استفاده کنید.
اگر لباس‌هایتان روشن هستند باید کفش‌هایتان نیز روشن باشند ولی اگر لباس‌های تیره بر تن می‌کنید کفش شما نیز باید تیره باشد.

طرح بیش از اندازه
برای ست کردن رنگ و طرح پارچه باید از لباس‌هایی استفاده کنید که بیش از ۳ طرح نداشته باشند.  بهتر است لباس شما دارای یک یا دو طرح متنوع تک رنگ باشد. البته پیشنهاد ما این است که از لباس‌هایی استفاده کنید که تنها دارای یک طرح معین می‌باشند ( مثلا دارای گل‌های ساده سفید رنگ باشند و یا در پشت آن‌ها مارک کوچکی باشد ) و همیشه‌‌ همان را بر تن کنید.

لباس‌های لکه دار
بهتر است از لباس‌های لکه دار پیش از اینکه روی آب را به خود ببینند در زیر سایر لباس‌ها استفاده کنید. هر روز زمانی را به این کار اختصاص دهید که لباس‌های خود را برای وجود لکه وارسی کنید. به علاوه زمانی که آن‌ها را شستید باز هم نگاه دوباره‌ای داشته باشید تا مبادا لکه‌ای از چشم شما دور نمانده باشد.

لباس فصل دیگری را پوشیدن
اگر در جایی زندگی می‌کنید که دارای آب و هوای گرم است، خوش شانس هستید. لباس‌های شما باید مختص یک فصل (بهار/تابستان) باشد. اما اگر مانند بسیاری از افراد در جایی زندگی می‌کنید که دارای آب و هوای متنوعی است باید در کمد لباس‌های خود جایی را برای ذخیره لباس‌هایی که به درد فصل حاضر نمی‌خورند باز کنید. همان طور که از قدیم گفته‌اند «از دل برود هر آنچه از دیده برفت.» هر چه که آن پیراهن‌های لینن را از کت‌های پشمی دور‌تر نگه دارید خیلی کمتر اتفاق می‌افتد که آن‌ها را به طور اتفاقی با هم ست کنید.

شلوارهای خیلی بلند یا خیلی کوتاه
همیشه این قوانین را به خاطر داشته باشید: شلوارهای ارتشی و پارچه‌ای باید تا بالای پاشنه کفش شما بیایند. شلوارهای جین می‌توانند تا انتهای پاشنه کفش نیز کشیده شوند. قد هر شلواری که بیش از این اندازه باشد برای شما بلند است. زمانی که راه می‌روید شلوار شما نباید آنقدر کوتاه باشد که جوراب‌هایتان از زیر آن معلوم شود. زمانی که می‌نشینید شلوار شما نباید بیش از چند سانت به بالای جورابتان برود.
 
شلوارهایی که بالا می‌ایستند
اگر کمر باریکی دارید ( پاهای بلند اما کمر کوچک ) از شلوارهای جین و ارتشی استفاده کنید که جیب آن در جلو قرار داشته باشد و نه در طرفین. یک حقه دیگری که در اینجا می‌توانید به کار ببرید این است که شلواری خریداری کنید که بزرگ‌تر از سایز شما باشد. این کار باعث می‌شود که اندام شما پر‌تر جلوه کند، همچنین قد شلوار نیز بلند‌تر شده و پاهای شما را ناقص جلوه نمی‌دهد.
 
تی‌شرت‌هایی که خیلی بلند یا کوتاه یا شلوغند
اگر تی‌شرت شما خیلی بلند است نباید آن را هیچ‌گاه داخل شلوار خود کنید. مارکی را پیدا کنید که سایز‌هایش متناسب با اندام شما باشد. از تی شرت‌های تک رنگ استفاده کنید و از پوشیدن لباس‌های پر زرق و برق، دارای لگو و کلمات ناپسند به شدت پرهیز کنید. تی شرت‌های ساده خیلی راحت‌تر با پلیور و ژاکتهای مختلف ست می‌شوند.
 
لباس‌های چروک
چاره کار شما بسیار ساده است: باید یک اتو و میز آن را خریداری کنید. اگر در حال مسافرت هستید می‌توانید روی محل چروکیدگی کمی آب بپاشید و سپس سشوار را روی آن بگیرید و با دست محل مورد نظر را صاف کنید. با این کار لباس شما از چروکیدگی در می‌آید. علاوه بر این من آقایونی را دیدیم که این کار را به راحتی در دستشویی‌های عمومی با دست خشک کن‌ها انجام می‌دهند! شاید کار خوبی نباشد اما جواب می‌دهد.
 
صندل با جوراب
مبتدی‌ها بهتر است اصلا فکر جوراب پوشیدن را همراه با صندل از سر بیرون کنند اما اگر پوشیدن جوراب اجباری است پیشنهاد می‌کنیم از جوراب‌هایی استفاده کنید که اندازه آن‌ها فقط تا قوزک پا است و آن‌ها را با اسنیکرهای نخی یا کفش‌های پارچه‌ای ست کنید.
 
زمان اصلاح صورت نقطه‌ای را جا بگذارید
ماندن قسمتهای اصلاح نشده روی صورت مردها جزو آن خطاهایی است که علاوه بر بیدقتی، سبب توجه و نیشخند دیگران میشود. اگر صورتتان را اصلاح میکنید، یک آینه دستی تهیه کنید تا صورت خود را حین اصلاح از نزدیک‌تر ببینید و اگر جایی اصلاح نکرده باقی مانده آن را راحت‌تر پیدا کنید.
 
موهای وسط ابرو
یکبار در هفته موهای وسط ابروهای خود را بردارید یا آن‌ها را شیو کنید. البته می‌توانید به سراغ لیزر بروید تا برای همیشه از شر آن‌ها خلاص شوید. با یک یا دو جلسه می‌توانید تمام آن‌ها را از بین ببرید.
بر این فهرست، موارد دیگری نیز میتوان افزود، اما این خطاها، اگرچه ظاهرا کوچکند، با در نظر گرفتنشان حداقل چهره و پوششی مطلوب خواهید داشت.

گروه: عضو سایت
عضویت: 14.06.1392
نام کامل: دلسا
نظرات: 21
ارسالات: 0
مسنجر: --

dalsa #1

تاریخ ارسال : 24 اسفند 1392 13:14
ajab..........tnx

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.