600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه

600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه با توجه به افزايش روزافزون خطرات حاصل از آلودگي تلفن& ;هاي همراه و به خصوص گوشي& ;هاي هوشمند، شركت هاي امنيتي به تهيه و انتشار گزارش هاي تحليلي در اين زمينه علاقه زيادي نشان مي دهند. شركت
همراه, برنامه, اطلاعات, استفاده, كاربران, امنيتي, فناوري, خدمات, هوشمند, طراحي, سيستم, رايانه, ويروس, هستند, زمينه, سوءاستفاده, توانند, مانند, امروزه, هكرها

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29888
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Aqahossin
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» مطالب علمی » 600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه
دانلود بازی با لینک مستقیم

مطالب علمی | fench | TehranKids7-08-1391, 12:51

600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه
با توجه به افزايش روزافزون خطرات حاصل از آلودگي تلفن‌هاي همراه و به خصوص گوشي‌هاي هوشمند، شركت هاي امنيتي به تهيه و انتشار گزارش هاي تحليلي در اين زمينه علاقه زيادي نشان مي دهند.
شركت امنيتي پاندا در تازه ترين گزارش خود به بررسي انواع ويروس هاي تلفن همراه و تحليل فني و كارشناسي آنها و همچنين پيش‌بيني در مورد آينده اين پديده پرداخته است.
همچنين در اين گزارش توصيه هايي براي حفظ امنيت كاربران گوشي هاي همراه ارائه شده است.

آينده نگران‌كننده براي بازار تلفن همراه
كارشناسان شركت پاندا بر اين باور هستند كه آينده بازار تلفن همراه از نظر امنيتي ناپايدار و نگران كننده است و آلودگي‌هاي زيادي گوشي هاي هوشمند را تهديد مي كنند. گوشي ها در همه جا مورد استفاده هستند، حاوي حجم زيادي از اطلاعات شخصي و كاري بوده و در همه محيط هاي آنلاين قابل بهره برداري هستند.

در حالي كه مجاري ارتباطي يك رايانه شخصي محدود به چند نوع پروتكل شبكه اي خاص است، براي حمله به يك گوشي مي توان از روش هايي همچون ارسال پيامك، بلوتوث، نفوذ به شبكه هاي واي – فاي، آلوده كردن مرورگر وب، طراحي برنامه هاي حاوي كدهاي مخرب مخفي و در نهايت ارسال ايميل هاي آلوده استفاده كرد.

همچنين گوشي يك وسيله كاملا شخصي است و همين آن را ناايمن تر مي كند. رايانه موجود در منزل از سوی همه اعضاي خانواده مورد استفاده قرار مي گيرد، اما هر عضو خانواده يك گوشي دارد كه به طور اختصاصي از آن بهره مي گيرد. محدوديت هاي فني و به خصوص عمر كم باتري گوشي ها باعث مي شود كه اجراي برنامه هاي پيچيده و مهمي مانند ضدويروس ها بر روي گوشي ها با دشواري ممكن باشد.
600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه


600 برنامه مخرب مخصوص تلفن‌هاي همراه
اگر چه در حال حاضر به ازاي 60 ميليون برنامه مخرب براي آلوده كردن رايانه هاي شخصي تنها 600 برنامه مخرب براي نفوذ به گوشي ها طراحي شده، اما وضعيت هميشه بدين گونه نخواهد ماند و تعداد اين برنامه ها هم رشد چشمگيري خواهد داشت.

در سپتامبر سال 2010 اولين ويروسي كه قادر به فريب همزمان سيستم هاي شناسايي هويت بر روي گوشي ها و رايانه هاي شخصي بود هم شناسايي شد. اين ويروس مي توانست هم از طريق گوشي و هم از طريق رايانه به درون سيستم هاي امنيتي بانكي آنلاين نفوذ كند. در يك سال اخير تعداد اين نوع بدافزارها پيوسته در حال افزايش بوده است.

در اكثر گوشي ها تنها تمهيد امنيتي در نظرگرفته شده يك كلمه عبور است و روش هاي ديگر شناسايي هويت مانند شناسايي كاربر از طريق چهره يا اثر انگشت و صوت و ... وجود ندارد و لذا برنامه هاي مخرب راحت تر مي توانند اطلاعات را به سرقت ببرند.

در چنين شرايطي رمزگذاري اطلاعات براي جلوگيري از دسترسي هكرها به اطلاعات سرقت شده يا مفقود شده يكي از بهترين راه حل هاست. شركت ها و سازمان ها هم بايد اين نوع راه حل ها را جدي بگيرند و بدانند مرز بين سياست گذاري هاي امنيتي حرفه اي و كاربري شخصي از گوشي ها بسيار باريك است.

البته امنيت گوشي هاي هوشمند بايد از جنبه هاي ديگري نيز مورد توجه قرار بگيرند كه از جمله آنها مي توان به هسته اصلي سيستم عامل يا كرنل، نحوه به كارگيري برنامه ها و نرم افزارهاي شخصي و همين طور شيوه توسعه پلاتفورم ها اشاره كرد.

دخالت اشخاص ثالث در طراحي برنامه براي گوشي ها اگر چه زمينه را براي خلاقيت هاي شخصي و رفع نيازهاي سيري ناپذير كاربران فراهم مي كند، اما مي تواند به همان نسبت هم خطرناك باشد. زيرا هكرها و ويروس نويسان مي توانند از اين شيوه براي طراحي برنامه هاي مخرب با ظاهر موجه سوءاستفاده كنند. اين شيوه به خصوص در مورد سيستم عامل اندرويد گوگل بارها و بارها به كار گرفته شده و اهمال اين شركت در اين زمينه نيز مشكلات را بيشتر كرده است.
اما استفاده از تلفن همراه در برخي زمينه هاي كاري و شخصي خطر سوءاستفاده و نفوذ به سيستم هاي كاربران را بيشتر مي كند. لذا بايد اين حوزه ها مورد توجه جدي تر قرار بگيرند كه در ادامه به برخي از آنها اشاره مي كنيم.

پرداخت‌هاي همراه
امروزه استفاده از تلفن همراه براي پرداخت سريع هزينه استفاده از خدمات گوناگون يا انجام خريد روز به روز در حال افزايش است. ابداع فناوري بي سيم NFC يا (NEAR FIELD COMMUNICATION) و گنجاندن تراشه هاي NFC در گوشي هاي همراه خريد از اين طريق را ساده تر و سريعتر كرده است.

 اين فناوري ارتباطي بي سيم انتقال اطلاعات ميان دو وسيله در فاصله 5 تا 10 سانتيمتري را به سادگي ممكن مي كند. NFC براي پرداخت سريع، انتقال اطلاعات و ... قابل استفاده است. مزاياي كاربرد اين فناوري همگام سازي سريع اطلاعات و ديتا و مصرف بسيار اندك انرژي است. فناوري ياد شده همچنين مي تواند با فناوري RFID رقابت كند.

شركت نوكيا پيش از اين از تراشه هاي NFC در مدل C7 گوشي خود استفاده كرده و برنامه هايي براي استفاده از اين فناوري در گوشي هاي اندرويد هم وجود دارد. بر طبق اخبار منتشر شده فناوري ياد شده در گوشي آيفون 6 هم به كار گرفته خواهد شد. با اين حساب ايمن سازي اين فناوري اهميت زيادي دارد.

بانكداري همراه
امروزه كم نيستند بانك هايي كه برنامه هايي براي ارائه خدمات از طريق گوشي همراه طراحي كرده و به كاربران امكان مي دهند با نصب اين برنامه ها به انواع خدمات دسترسي داشته باشند. برخي از اين برنامه ها مبتني بر مرورگر بوده و برخي هم مستقل هستند. بدافزارها مي توانند از اين طريق هم به رايانه هاي كاربران نفوذ كنند و اطلاعات حساس را به سرقت ببرند.

فناوري GPS
GPS كه امروزه در اكثر گوشي هاي هوشمند وجود دارد اگر چه كاربردهاي مفيدي دارد و ردگيري كاربر و انتقال اطلاعات مكاني مربوط به وي را ممكن مي كند، اما مهاجمان مي توانند با نفوذ به وب سرورهاي حاوي اطلاعات مكاني كاربران و سرقت آنها سوءاستفاده هاي خطرناكي به عمل آورند.

شبكه هاي واي – فاي
كاربران تلفن هاي همراه هوشمند امروزه به طور مكرر به شبكه هاي بي سيم واي – فاي متصل مي شوند تا از اين طريق به اطلاعات و خدمات لازم و مورد نياز دسترسي پيدا كنند. اما بسياري از اين شبكه ها داراي حفره هاي امنيتي هستند و هكرها و جنايتكاران آنلاين مي توانند با طراحي كرم هاي مخرب تمامي دستگاه هاي متصل به يك شبكه واي – فاي را اسكن كرده و آسيب پذيري هاي آنها را كشف كنند. سپس بر مبناي اين آسيب پذيري ها دست به طراحي بدافزار و ويروس بزنند. حداقل ضرر اين ويروس ها سرقت اطلاعات شخصي كاربران براي بررسي و سوءاستفاده هاي بعدي است.

تكنيك هاي مهندسي اجتماعي
يكي ديگر از شيوه هاي حمله به كاربران گوشي هاي همراه نفوذ به فهرست تماس هاي كاربر و تلاش براي فريب اين افراد از طريق تكنيك هاي مهندسي اجتماعي است. به عنوان مثال هكرها از قول كاربر يك گوشي پيامي براي دريافت كمك مالي را براي فرد قرباني ارسال مي كنند و با توجه به شناخت افراد از يكديگر احتمال موفقيت چنين حملاتي بسيار زياد است.

شركت پاندا در انتهاي گزارش مفصل خود از ناآگاهي بسياري از كاربران گوشي هاي همراه و بي دقتي هاي آنها اظهار نگراني كرده و تاكيد کرده كه همه بايد بدانيم يك گوشي همراه هوشمند فقط يك گوشي نيست و نبايد مانند يك تلفن ساده با آن برخورد كرد.

گوشي هاي هوشمند بر خلاف نسل قبلي تلفن هاي همراه به راحتي قابل سوءاستفاده هستند و براي مقابله با اين نوع مشكلات بايد از روش هايي مانند روش هاي زير بهره گرفت.

اين روش‌ها شامل فعال كردن كلمه عبور يا پين كد بر روي گوشي، تنظيم گوشي براي قفل شدن خودكار در صورت عدم استفاده از آن بعد از حداكثر يك دقيقه، بررسي ماهيت و محتواي برنامه يا خدمات جديد قبل از نصب و به كارگيري و نصب برنامه هايي كه از سوي منابع معتبر عرضه شده اند، توجه به اجازه هاي امنيتي درخواست شده از سوي هر برنامه و خدمات نصب شده، به روزرساني مداوم نرم افزارها و سيستم عامل هاي گوشي، غيرفعال كردن بلوتوث، INFRARED و WI-FI و فعال كردن تنظيمات مخفي بودن و اتصال با كلمه عبور در صورت روشن بودن دائمي بلوتوث گوشي است.

از ديگر توصيه‌ها در اين زمينه مي‌توان به تهيه نسخه پشتيبان از فايل هاي مهم به طور دائم، رمزگذاري هميشگي اطلاعات حساس، استفاده از نرم افزارهاي رمزگذاري تماس ها و پيامك ها، عدم ذخيره سازي اطلاعات حساس بر روي گوشي ها در صورت امكان، پاكسازي كامل گوشي هوشمند از اطلاعات قبل از فروش يا به دور انداختن آن، اطلاع رساني سريع به اپراتور طرف قرارداد در صورت سرقت يا گم شدن گوشي و ارائه شماره IMEI براي بلوكه كردن آن به دفاتر خدمات همراه، بررسي دقيق لينك ها و محتواي قابل بارگذاري در ايميل ها قبل از كليك بر روي آنها، عدم باز كردن ضمائم مشكوك ارسالي همراه با پيامك ها شامل انواع لينك، عدم استفاده از شبكه هاي واي – فاي و بي سيم ناايمن، رعايت سياست گذاري هاي امنيتي محل كار در صورت استفاده از گوشي براي پيشبرد امور شغلي اشاره كرد.

گروه: عضو سایت
عضویت: 24.04.1390
نام کامل: mahsa
نظرات: 545
ارسالات: 1
مسنجر: --

jijar #1

تاریخ ارسال : 7 آبان 1391 15:15
tnx...................
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.05.1391
نام کامل: الهام
نظرات: 406
ارسالات: 4
مسنجر: --

pising #2

تاریخ ارسال : 8 آبان 1391 12:02

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
یییی request request request --------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #3

تاریخ ارسال : 9 آبان 1391 09:36
ممنون................

گروه: عضو سایت
عضویت: 8.10.1388
نام کامل: solmaz tanha
نظرات: 130
ارسالات: 10
مسنجر: --

solmaz_limo #4

تاریخ ارسال : 21 آبان 1391 11:57

merci aziz estefade kardim--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.