آيا خانمها حسودند ؟!

آيا خانمها حسودند ؟! اگر تا کنون حس حسادت نسبت به چيزي داشتيد، يا به عبارتي اگر واقعاً يک چنين حسي کرده باشيد، آنوقت دقيقاً متوجه مي& ;شويد که منظور من چيست. قلبتان آنقدر تند مي& ;زند که گويي مي& ;خواهد از سينه
حسادت, انتخاب, توانند, باشيد, زماني, داشته, ديگران, توانيد, بيماري, توانايي, تواند, زمانيکه, احتمال, اعتماد, هستند, نتيجه, داريد, حقيقت, تاثير, خواهيد

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 30008
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: tashha
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» بخش زنان » آيا خانمها حسودند ؟!
دانلود بازی با لینک مستقیم

بخش زنان | voroojak | TehranKids12-08-1388, 22:19

آيا خانمها حسودند ؟!

 

 

 

 

 

 

 

 

 اگر تا کنون حس حسادت نسبت به چيزي داشتيد، يا به عبارتي اگر واقعاً يک چنين حسي کرده باشيد، آنوقت دقيقاً متوجه مي‌شويد که منظور من چيست. قلبتان آنقدر تند مي‌زند که گويي مي‌خواهد از سينه تان جدا شود. نفستان در سينه حبس ميشود و ترس تمام وجودتان را فرا مي‌گيرد. حسادت نه تنها مي‌تواند عزت نفس را در وجود شما بکشد، بلکه اجازه نمي دهد بدن شما به صورت نرمال واکنش نشان داده و عملکرد روزانه طبيعي خود را دنبال کند. حسادت مي‌تواند روابط را از هم بپاشاند و خانواده‌ها را نابود کند.

براي بيشتر خانم‌ها حسادت به صورت يک حس هميشگي در مي‌آيد و به مرور زمان تبديل به يک بيماري مزمن مي‌شود. زمانيکه اين حس به آنها حمله مي‌کند، هيچ گونه کنترل و قدرتي بر روي آن ندارند.

سايت اينترنتي اعتماد به نفس براي خانم‌ها (selfesteem4women.com) تحقيقات متعددي را بر روي 50,000 زن انجام داده که در اين ميان نيمي از آنها با قاطعيت تمام اظهار داشته اند که حس حسادت در آنها وجود دارد. به هر حال اگر يک خانم باشيد به احتمال 50-50 قادر هستيد که اين حس را در وجود خود نابود کنيد.

يکي از موارد جالب در مورد حسادت اين است که مقوله حسادت هر روزه در حال رايج‌تر شدن مي‌باشد، اما حتي اگر مانند بيماري به نظر برسد، بايد توجه داشت که يک بيماري به حساب نمي‌آيد. شما مانند بيماري نمي‌توانيد آنرا از کس ديگري بگيريد و از ديگران به شما سرايت نمي کند. اما چرا در حال حاضر حسادت شايع‌تر از گذشته است؟

خانم‌ها به خصوص در جوامع غربي اخيراً تغييرات و تحولات اجتماعي قابل توجهي را در حال تجربه کردن هستند. خانم‌ها در حال حاضر موقعيت‌هاي زيادي را براي پيشرفت و ترقي در برابر خود دارند که در طول تاريخ بي‌نظير بوده است. در يک کلام مي‌توان گفت که خانم‌ها به طور کلي انتخاب‌هاي بي‌سابقه‌اي را در زندگي پيش روي خود مي‌بينند.

حتي خانم‌هايي که از دنياي جنسي به دور هستند باز هم اين حق را دارند که شريکي رمانتيک مطابق با آنچه خودشان مي‌خواهند انتخاب کنند. آنها مي‌توانند انتخاب کنند که با چه کسي و براي چه مدت زماني ارتباط برقرار کنند. آنها مي‌توانند انتخاب کنند که مادر شوند و يا کار کنند، و حتي مي‌توانند هر دوي اين موارد را در کنار هم داشته باشند؛ اما چرا برخي از خانم‌ها توانايي بزرگداشت چنين موقعيت مناسبي که در پيش رويشان قرار گرفته است را ندارند؟ چرا به جاي اينکه احساس قدرت کنند باز هم برخي از آنها تصور مي‌کنند که ناامن هستند، در دام گرفتار مي‌شوند و مي‌ترسند؟ دليلش اين است که وقتي قدرت انتخاب کردن به ميان مي‌آيد، ميزان انتخاب‌ها زياد مي‌شود و در اين حالت خانم‌ها قدرت انتخاب کردنشان را از دست مي‌دهند.

اين حقيقت ساده مي‌تواند به شما کمک کند تا در دور تسلسل حسادت گرفتار نشويد؛ اما شما بايد اين قدرت را در وجود خود افزايش دهيد. در عين حال بايد به اين نکته توجه داشته باشيد که تنها با خواندن لغات و کلمات به نتيجه‌ي دلخواه نمي‌رسيد.

در اين ميان شما نياز به شجاعت نيز داريد. خانم‌هايي که نمي توانند خودشان را با مبحث "از دست دادن" تطبيق دهند، معمولاً در رديف انسان‌هاي حسود قرار مي‌گيرند. حسادت زماني در وجود شما ايجاد مي‌شود که خودتان را در موقعيتي ببينيد که در حال از دست دادن چيزي هستيد که برايتان ارزشمند بوده است و يا چيزي را که مال شما بوده از شما بگيرند.

اما زماني که حس حسادت به شما دست مي‌دهد، چه اتفاقي مي‌افتد؟ احساسات شما سبب بروز چه نوع رفتاري در شما مي‌شوند؟ شما ديگر دوست داشتني نخواهيد بود، بيش از اندازه و به صورت غير منطقي متوقع مي‌شويد، توانايي اعتماد کردن به ديگران را از دست مي‌دهيد، و در حقيقت مي‌توان گفت که هر چيزي که مي‌خواهيد باشيد درست در نقطه‌ي عکس آن قرار مي‌گيريد و تبديل به شخصي مي‌شويد که اصلاً دلتان نمي‌خواهد باشيد. رفتارتان تاثير عکسي بر روي اطرافيان مي‌گذارد و زمانيکه کاري را انجام مي‌دهيد تا به نتيجه‌ي خاصي برسيد، دقيقاً به نقطه عکس آن نتيجه مي‌رسيد. حسادت سبب مي‌شود تمام چيزهايي را که قصد داريد از آنها محافظت کنيد، از دست بدهيد.

از سوي ديگر خانم‌هايي که مي‌توانند قبول کنند که هميشه احتمال از دست دادن وجود دارد، مي‌توانند خيلي راحت‌تر بر مشکلات خود غلبه کرده و از توانايي‌ها و داشته‌هاي خود به بهترين نحو استفاده کنند. به جاي اينکه ناراحت اين امر باشند که ممکن است زماني شغل، دوست و يا چيز ديگري را از دست دهند، تمام حواس خود را بر روي اين مطلب متمرکز مي‌کنند که از لحظه‌هايي که در آن شغل هستند و يا از زماني که با آن فرد بخصوص هستند، بيشترين لذت را ببرند. اين نوع نگرش، خانم‌هاي حسود را از خانم‌هاي غير حسود جدا مي‌کند. اين نگرش جالبي است و به راحتي مي‌تواند نظر ديگران را به شما جلب کند.

از اين گذشته زمانيکه ديگران چنين خصيصه‌ي اخلاقي جذابي را در وجود شما کشف کنند، ديگر به راحتي از شما جدا نخواهند شد.

گام بعدي براي خانم‌هاي حسود . . . .

بايد بپذيريد که شما هم انسان هستيد و قبول کنيد که نمي‌توانيد کل دنيا را مجاب کنيد که مطابق ميلتان عمل کند. با اين وجود بايد توجه داشته باشيد که:

. حق انتخاب داريد

. مي‌توانيد بر روي ديگران تاثير گذار واقع شويد (اما نه اينکه بخواهيد آنها را کنترل کنيد.)

. اگر هشيارانه انتخاب کنيد و تاثير مثبت بگذاريد، احتمال ايجاد حس اعتماد به نفس، امنيت و ارزش به بالاترن ميزان خود افزايش پيدا مي‌کند.

شما به عنوان يک زن، توانايي‌هايتان خيلي بالاتر از آن چيزي است که فکرش را مي‌کنيد. هر لحظه اين حقيقت را در ذهن خود مرور کنيد و آنرا با خود تکرار نماييد. اگر مي‌خواهيد اين مطلب همواره در ذهنتان باشد مي‌توانيد بر روي يک تکه کاغذ بنوسيد "من از عهده‌ي همه کارها بر مي‌آيم" يا مي‌توانيد آنرا با رژ لب بر روي آينه‌اي که هر روز خودتان را در آن نگاه مي‌کنيد، بنويسيد!

مسئوليت کامل اين حس را به عهده بگيريد. هيچ کس مسبب آن نيست، جز خود شما؛ و اگر قرار است تنها يک نکته از اين مقاله در ذهنتان باقي بماند اين مطلب را به خاطر بسپاريد: اگر اجازه دهيد حسادت بر شما غلبه کند، هميشه چيزي را که در تلاش براي محافظت از آن هستيد، از دست خواهيد داد.
هيچ شکي وجود ندارد – حسادت امري پوچ و بي‌اساس است.

گروه: عضو سایت
عضویت: 20.11.1388
نام کامل: --
نظرات: 116
ارسالات: 3
مسنجر: --

iman20 #1

تاریخ ارسال : 26 اسفند 1388 20:14
shak nakonid ke hasooodan


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 25.11.1388
نام کامل: الهام
نظرات: 1366
ارسالات: 338
مسنجر: --

elham jon #2

تاریخ ارسال : 8 تیر 1389 20:30
آره حسودیم


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 23.02.1390
نام کامل: --
نظرات: 1226
ارسالات: 48
مسنجر: --

girldelshekaste #3

تاریخ ارسال : 23 تیر 1390 17:04

na man k hasoood nistam

ama kheilia bem hhesadat mikonan

he he he


--------------------
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #4

تاریخ ارسال : 27 مرداد 1390 08:52
momo124
گروه: عضو سایت
عضویت: 14.10.1389
نام کامل: --
نظرات: 1297
ارسالات: 3
مسنجر: --

fanfan #5

تاریخ ارسال : 6 مهر 1390 22:40
..
کم نه !!
گروه: عضو سایت
عضویت: 29.06.1390
نام کامل: --
نظرات: 328
ارسالات: 0
مسنجر: --

Omid 60 #6

تاریخ ارسال : 27 مهر 1390 21:23
ممنون
کسانی که عضو نیستند، نمی توانند اینجا را مشاهده کنند.
گروه: عضو سایت
عضویت: 8.03.1391
نام کامل: --
نظرات: 226
ارسالات: 2
مسنجر: --

یاس سفید #7

تاریخ ارسال : 23 خرداد 1391 22:21
به جرات میتونم بگم حسود نیستم وبرای همه ارزوی موفقیت می کنم

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.