رنگ مو و موی شما(2)

رنگ مو و موی شما(2) مِش ، دکلره و های لایت کردن موها نسبت به رنگ کردن معمولی موها آسیب بیشتری به آنها وارد کرده و لذا ضرر بیشتری دارند. در صورت تمایل به رنگ کردن موهایتان بایستی با یک آرایشگر ماهر در مورد ن
استفاده, موهای, دایمی, طبیعی, بیشتری, شامپو, شستشوی, موقتی, ندارد, اکسیدان, شیمیایی, حاصله, مصنوعی, موهایتان, اینجا, بایستی, هستند, باشند, طولانی, معمولی

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29733
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Elledicky
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» آرایش و زیبایی » رنگ مو و موی شما(2)
دانلود بازی با لینک مستقیم

رنگ مو و موی شما(2)

 

مِش ، دکلره و های لایت کردن موها نسبت به رنگ کردن معمولی موها آسیب بیشتری به آنها وارد کرده و لذا ضرر بیشتری دارند. در صورت تمایل به رنگ کردن موهایتان بایستی با یک زیبایی">آرایشگر ماهر در مورد نوع رنگی که بیشتر به چهره شما می آید مشورت کرده و بهتر است رنگ کردن مو فقط توسط  افراد حرفه ای و ماهرانجام شود (ولی یادتان باشد هر كسی كه در زیبایی">آرایشگاه كار می كند لزوماً ماهر یا حرفه ای نیست).

رنگ كردن موها در منزل كار اشتباهی است .اصل کلی در مورد رنگ کردن مو این است که همیشه در گروه رنگ موی  خود باقی مانده و حداکثر 3 سایه از رنگ طبیعی موی خودمان دورشویم. بطور کلی تیره کردن مو نسبت به روشن کردن آن کمتر به مو آسیب وارد می کند.

اولین رنگ موی شیمیایی در سال 1907 میلادی توسط آقای اوگن شولرفرانسوی با کشف ماده « پارا فنیلن دی آمین » ابداع گردید. بیشتر رنگ موهای شیمیایی دارای این ماده به علاوه مواد رنگ بَر و سفیدکننده مانند آمونیاک و پِراکسید هستند. رنگ موی شیمیایی بر دو نوع است:

الف) رنگ موی موقتی: رنگ موی موقتی بصورت شامپو و اسپری بوده و احتیاج به اكسیدان ندارد یعنی ماده رنگی وارد بطن مو نمی شود. شستشوی موها با این شامپو  باعث رنگ شدن سطح ساقه مو شده (رنگ موی گیاهی نیزبه همین ترتیب مو را رنگ می کند) و پس از آن رنگ حاصله با 2-1 بار شستشوی معمولی از بین می رود. این رنگ موها كمترین اثر مضر را بر موها داشته ولی به دلیل گرانی و ناپایداری اثرشان كمتر توسط خانم ها استفاده می شوند. حالت اسپری رنگ موی موقتی دارای پایداری بیشتری نسبت به فرم شامپو می باشد. این رنگ مو احتیاجی به تست پوستی ندارد.

ب) رنگ موی نیمه دایمی: در اینجا ماده رنگی وارد لایه بیرونی مو می شود ولی برخلاف رنگ موی دایمی هیچگونه تغییری در حالت طبیعی مو به وجود نمی آورد. این رنگ مو با تعداد شستشوی بیشتری (نسبت به رنگ موی موقتی) از بین رفته، حاوی مواد آلی می باشد و نیازی به اکسیدان ندارد. رنگ موی نیمه دایمی فقط می تواند موها را تیره تر کرده و لذا قادر به روشن کردن رنگ موی اصلی نمی باشد.

ج) رنگ موی دایمی: در اینجا از مواد رنگ کننده همراه با اکسیدان استفاده شده تا رنگ بطور کامل در ساختمان تارمو نفوذ کرده و لذا رنگ حاصله بطور دائمی جایگزین رنگ طبیعی مو می شود. به همین دلیل رنگ موی دایمی بیشترین آسیب را به موها وارد می كند (بخصوص با استفاده طولانی مدت). در صورت استفاده از رنگ موهای دایمی بهتر است فاصله زمانی بین استعمال آن هرچقدرممكن است طولانی ترباشد.

رنگ موهایی که برای روشن کردن و بلوندکردن مورد استفاده می شوند به دلیل استفاده زیاد از اکسیدان در آنها آسیب بیشتری را به پوست و مو وارد می نمایند. به طور کلی بهتر است در استفاده از رنگ مو جانب احتیاط را رعایت کنیم. مالیدن رنگ مو بر روی پوست سر کار اشتباهی است.

همه رنگ موهای مصنوعی از سه رنگ زرد، آبی و قرمز درست شده اند که رنگ زرد بیشترین و رنگ آبی کمترین میزان نفوذپذیری به ساختمان مو را دارا می باشند و با این حساب بازگشت رنگ در موهای رنگ شده اکثراً به سمت ته رنگ نارنجی است.

نظر به اینکه موها دراثر رنگ کردن مقداری وِز و آسیب پذیر می شوند لذا برای شستشوی آنها بایستی از شامپوی مخصوص موهای رنگ شده کمک گرفته و برای خشک کردن مو  به هیچ عنوان از حوله خشن و سشوار استفاده نکنید. موهایتان را زمانی که خیس است شانه نزده و از شانه های دندانه درشت استفاده نمایید.

برای دوام رنگ مو و جلوگیری از بی رنگ شدن آن از نور آفتاب پرهیز کنید. از رنگ موهای دایمی هیچ گاه نباید برای رنگ کردن ابرو و مژه استفاده کرد. قبل از رنگ کردن موها تا 24 ساعت آنها را شامپو نزنید زیرا چربی طبیعی مو به عمل جذب رنگ بر روی مو کمک کرده و باعث سهولت در امر رنگ کردن مو می شود.

رنگ های طبیعی چون فقط با پوشانیدن سطح مو رنگ آن را تغییرمی دهند عوارض جانبی كمتری داشته و لذا بهتر از رنگ های مصنوعی هستند. حنا معروفترین رنگ موی گیاهی است. بابونه، روناس، ریشه ریواس، وسمه، گل همیشه بهار، عنبر، گردو و زعفران از دیگر رنگ موهای طبیعی می باشند.

گروه: عضو سایت
عضویت: 7.09.1390
نام کامل: ssssssssss
نظرات: 289
ارسالات: 12
مسنجر: --

gartal #1

تاریخ ارسال : 6 دی 1390 08:52
pink???????????????????

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.