توصيه هايي براي تثبيت آرايش روي صورت !

توصيه هايي براي تثبيت آرايش روي صورت ! بابي براون آرايشگر معروف در زمينه تثبيت آرايش صورت در گرما و رطوبت زياد برخي و در مجالس،توصيه هايي براي شما دارد. او ميگويد آرايشي که تثبيت نميشود تاثير نامطلوبي بر آرايش صورت و زيبايي چهره
استفاده, آرايش, بزنيد, مناسب, توانيد, هستند, کننده, مرطوب, تابستان, معمولا, دارند, انتخاب, بسيار, آرايشي, آفتاب, تابستاني, زيبايي, پوستتان, تثبيت, پودري

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29224
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: EllUnfobe
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا



» آرایش و زیبایی » توصيه هايي براي تثبيت آرايش روي صورت !
دانلود بازی با لینک مستقیم

توصيه هايي براي تثبيت آرايش روي صورت !

 

 

 

 

 

 

 

بابي براون آرايشگر معروف در زمينه تثبيت آرايش صورت در گرما و رطوبت زياد برخي و در مجالس،توصيه هايي براي شما دارد. او ميگويد آرايشي که تثبيت نميشود تاثير نامطلوبي بر آرايش صورت و زيبايي چهره شما مي گذارد. در اين شرايط، گويي آرايش بر صورت سنگيني مي‌کند و گاهي همه نقوش آرايشي روي صورت در ميان روز آب مي شوند و پايين مي ريزند. اهميت ندادن به بهم ريختگي آرايش کار پسنديده اي نيست ؛ براي رفتن به سر کار يا شرکت در مراسمي خاص مثل جشن ازدواج، داشتن ظاهري آراسته و آرايشي مناسب و حفظ آن ضروري است. براي حفظ طراوت صورت آرايش شده در هواي خيلي گرم، مي‌توانيد ضمن استفاده از لوازم آرايش ضدآب و ضد گرما از نکات و راهنمايي هايي که در ذيل بدانها اشاره شده است نيز استفاده کنيد.  

 

در مورد آرايش صورت

Sunless tanner کرم ضد آفتابي است که من از آن خيلي راضي هستم چون با اطمينان هم? صورت را مي پوشاند و محافظ بسيار خوبي در برابر آفتاب داغ تابستان است. اين کرم را يکبار در هفته روي پوست صورت خود که بي آرايش و پاک شده با شيرپاک کن است، بماليد.براي آنکه خطوط مرزي روي صورتتان به جاي نماند، بايد کرم را تا کنار گوشها و روي گردن نيز بزنيد. ميان سه رنگ روشن، متوسط و تير? اين کرم، رنگي را انتخاب کنيد که با پوستتان هماهنگ است. به عنوان مثال، اگر معمولا" از کرم برنز تيره استفاده مي کنيد، رنگ تير? اين محصول را انتخاب کنيد.

 

کرم مرطوب کنند? رنگي

از کرمهايي که کمترين رنگ را دارند استفاده کنيد. کرمهاي مرطوب کننده با رنگهاي روشن بهترين انتخاب براي پوشش صورت است. از کرمي استفاده کنيد که SPF ( فاکتور محافظت در برابر آفتاب) آن از 15 به بالا باشد و رنگ کرم مرطوب کننده را نزديکترين رنگ به رنگ پوستتان انتخاب کنيد. يکي از کرم هاي مرطوب کننده مناسب که حاوي مواد ضد آفتاب نيز هست.

 

کرم پودر خشک

 
اين کرم براي پوست هاي ناصافي که نياز به پوشاننده هاي سنگين تري دارند مناسب است. کرم پودر خشک براي تابستان که معمولا" پوست کمي چرب تر مي شود، مناسب است. در بسياري از مواقع اين کرم پودر بر کرم پودر چرب و مايع ارجحيت دارد – حمل اين کرم پور راحت است چون نمي ريزد و شما مي توانيد آن را در کيف آرايش، همراه خوتان داشته باشيد__ همچنين در ساخت اين کرم پودر، از مواد مات و بدون جلايي استفاده شده است که چربي مازاد پوست را جذب مي کند. بروشور اين کرم را بخوانيد و مطمئن شويد کرم تابستاني آن سيليکا داشته باشد. سيليکا ماد? معدني است که چربي پوست را جذب مي کند.

پنکک مات

پنکک مات براي تابستان بسيار مناسب است چون برق ناشي از چربي پوست را مي گيرد. از اين پنکک مي توانيد فقط روي نقاط چرب پوست استفاده کنيد مثل پيشاني، بيني و چانه.

 

کاغذ خشک کن

اين کاغذهاي خشک کن يکبار مصرف هستند و چربي هاي اضافي روي پوست را بر مي دارند. شما مي توانيد هر چند بار که نياز پيدا کرديد از اين کاغذها استفاده کنيد چون ضرري براي پوست ندارند.

 

در مورد چشمها، گونه ها و لب ها

استفاده از پنکک، به عنوان آستر آرايش چشم

قبل از آرايش چشم، روي پلکهاي خود پودر پنکک بزنيد تا آرايش روي آن تثبيت شود. با اين کار چربي پوست گرفته مي شود و پوست آماده مي شود تا سايه روي آن زده شود. سعي کنيد به جاي سايه هاي کرمي از سايه هاي پودري استفاده کنيد؛ چون سايه هاي کرمي معمولا" حاوي کرم هاي نرم کننده هستند و دوام زيادي ندارند.

 

خط چشم هاي ژله اي و مايع

اين خط چشم ها ضدآب هستند و روي پوست پخش نمي شوند. مي توان گفت مثل چسب روي پوست مي چسبند و به ويژه براي روزهاي گرم تابستان بسيار مناسب هستند. در هواي مرطوب و گرم، اين نوع خط چشم جايگزين بسيار مناسبي براي مداد چشم است که معمولا" چرب است و با رطوبت و گرمي هوا روي پوست پخش مي شود.

 

رژ گونه

اگر پوست خيلي چربي داريد، از رژ گون? خشک استفاده کنيد و اگر پوست خشک يا معمولي داريد، از رژگون? پودري استفاده کنيد. از رژگونه هاي کرمي، که حاوي کرم نرم کننده هستند و در گرماي هوا سرازير و پخش مي شوند استفاده نکنيد.

 

خط لب

هر رژ لبي با هر ويژگي و مارکي در صورتي روي لب پايدار خواهد ماند که قبل از آن روي لبها، خط لب کشيده شود. خط لب مرزي را روي لب مشخص مي کند که رنگ رژلب از آن بيرون نمي زند و پخش و پاک نمي شود. سعي کنيد از خط لب همرنگ با رنگ طبيعي لبهايتان استفاده کنيد. حتما" خط لب را قبل از رژ لب بزنيد به اين ترتيب که خطي دور لبها بکشيد و سپس روي لبها را نيز کمي خط لب بکشيد و بعد رژ لب يا برق لب بزنيد.

 

از رنگهاي تابستاني استفاده کنيد

براي آرايش چشمها از سايه هايي که رنگ هاي تابستاني را تداعي مي کنند استفاده کنيد، مثل سبز نعنايي، آبي آسماني يا صورتي روشن. از همان سايه اي که روي پلکها زده ايد يک لايه از ريشه تا نوک مژه ها بزنيد و بعد دو لايه ريمل روي آن بزنيد.

روي پوستتان را با پودر براق و درخشان با تن شامپاني يا برنز، هاي لايت زيبايي بزنيد. روي گونه ها را نيز از همين رنگ رژ گونه بزنيد تا رنگ پوست شما يکنواخت و هماهنگ گردد.

استفاده از برق لب هاي که رنگ سرد دارند مثل برق لب صورتي، هلويي يا قرمز-صورتي درخشش و زيبايي رژ لب را روي لبها، دوچندان مي کند. همچنين مي توانيد با استفاده از يک سوآب کمي رنگ روغني شفاف روي رژ لب خود بزنيد .اثر اين رنگ هاي روغني روي لب مثل اثر برق لب است.

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 13 شهریور 1390 17:48
عجب
گروه: تأمين محتوی
عضویت: 3.05.1390
نام کامل: آرزو
نظرات: 2246
ارسالات: 258
مسنجر: --

arezoo 68 #2

تاریخ ارسال : 29 شهریور 1390 11:40
جالبه!!!


--------------------
گروه: عضو سایت
عضویت: 14.01.1391
نام کامل: sindokht
نظرات: 750
ارسالات: 0
مسنجر: --

sindokht_2005 #3

تاریخ ارسال : 15 خرداد 1391 20:50
mer30

mer30


--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.