توصيه‌هايي براي آرايش مو توسط خودتان !

توصيه‌هايي براي آرايش مو توسط خودتان ! هنگامي که در منزل هستيد موهاي& ;تان را به چه سبکي درست کنيد که به شما بيايد و بدون کوچکترين هزينه اي خودتان موهاي& ;تان را در منزل به زيباترين نحوه ي ممکن درست کنيد ؟ اگر دوست داريد که مو
موهاي, استفاده, توصيه, داشته, دهنده, باشيد, دارنده, شامپوهاي, حساسيت, بسياري, گياهي, حساسيتي, ايجاد, هنگامي, اتوهاي, سوختن, هستند, نيايد, واکنش, بيشتري

TehranKids

هم اکنون برای عضویت در این سایت اقدام کنید

فال روزانه، تعبیر خواب متفاوت، استخاره از قرآن کریم، بازی های آنلاین با ثبت امتیاز و ارسال پیامک رایگان به اعضای سایت تنها بخشی از امکانات اولین و بزرگترین پورتال فارسی زبان دنیا است
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت
حرف دل

منوی کاربری

خدمات ویژه سایت

جدول اعضای برتر

رتبهنام کاربریامتیاز
1amin.a10127
2ahadsharifii5112
3arezoo 684912
4momo1244516
5ali se7en4368
6maral293826
7said3357
8puma23355
9ESPLINGER3286
10Ali713195
11jimboo3110
12sara nik3019
13pacific2765
14hamidy2707
15ارش2687
16JOHNSON2619
17rezamahdavi2526
18lav2447
19soheilbikas42392
20ayat2259

مدیر سایت

YahooID
تلفن تماس: 09121863217
mehrantalaee@gmail.com

کسب درآمد

آگهی استخدام

استخدام به تعدادی کارگر ساده و صندوقدار
خانم یا آقا جهت کار در فروشگاه بزرگ در محدوده سعادت آباد (تهران) نیازمندیم
شماره فکس: 88809936

جستجوی اعضا


نام کاربری:

استان:

 سن:

تا

جنسیت:

مرد زن


آمار سایت

آمار مطالب اين ماه: 0
کل: 26825
کل نظرات: 125984
آمار کاربران کل: 29886
بن شدگان: 213
جديدترين عضو: Lesicot
کاربران حاضر هيچ يک

پیامک های شما

جهت درج پیام در این بخش به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۷۰۷ پیامک بزنید
چارلی چاپلین ب دخترش :
هیچ چیزوهیچ کس رادراین جهان نمی توان یافت ک شایسته ی آن باشدک دختری،ناخن پای خودرابخاطرآن عریان کند.برهنگی ،بیماری عصرماست.ب گمان من ،تن توبایدمال کسی باشدکه روحش رابرای توعریان کرده است

گاهی بخاطرم،ماندن را تحمل کن، رفتن از دست همه برمی آید...!بهارتنها

غريبه:
هی عنکبوت غم،بتن بهرمن تار غصه،که پروانه ی دل من قصدپرواز ندارد! سارا

خداوندا کفر نمیگویم ،پریشانم !چه میخواهی تو از جانم؟مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی.خداوندا اگر روزی بشر گردی،ز حال ما باخبر گردی پشیمان میشوی از قصه خلقت،از این بودن از این بدعت.نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است!چه زجری میکشد آن کس که انسان

غريبه:
دلم گرم خداوندیست ، که بادستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد.چه بخشنده خدای عاشقی دارم. که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم! دلم گرمست ومیدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا را آرزو دارم!

نه چتر داشتی، نه روزنامه، نه چمدان... عاشقت شدم،، ازکجا میفهمیدم مسافری؟

هربار که کودکانه دست کسی را گرفتم گم شدم،ترس من از گم شدن نیست از گرفتن دست کسی است که بی بهانه رهایم میکند...

غريبه:

خدایا! در انجماد نگاههای این مردم، دلم برای جهنمت تنگ شده است...

آنقدر به مردم زمین بی اعتمادم که میترسم وقتی از خوشحالی به هوا میپرم،زمین را از زیر پایم بکشند...

دلم با هر تپش با هر شکستن داره میفهمه/به هر اندازه خوبه عشق،همون اندازه بیرحمه...

بازى حکم، یادم داد... وقتی "تک" باشی، حتی از "شاه" هم سرتری...

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

غريبه:
ابر بارنده به دریا می گفت من نبارم تو کجا دریایی،در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو خود از مائی

بریم

موشی درخانه صاحب مزرعه تله موش دید،به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد،همه گفتند: تله موش مشکل توست به ماربطی ندارد،ماری در تله افتاد وزن مزرعه دار راگزیداز مرغ برایش سوپ درست کردند،گوسفندرا برای عیادت کنندگان سر بریدندگاورابرای مراسم ترحیم کشتند ودراین مدت موش ازسوراخ دیوار نگاه میکردو به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکرمیکرد! تک بهارآزاد

سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه توصف تلفن ایستاد که 3 دقیقه با عشقش حرف بزنه
 ولی چیزی جز این نشنید: 
"مشترک موردنظر درحال مکالمه میباشد..."

غريبه:
اشکهای تلخی که بر ‌گورها میچکند،حرفهایی هستند که روزگاری باید بر زبان می امدند...‏amin.a

غريبه:
از رها کردن نترس،هیچکس نمی تواند چیزی را که مال توست را از تو بگیرد،و تمام دنیا نمی توانند چیزی را که مال تو نیست را برایت حفظ کنند‎..‎‏.

غريبه:
پروردگارا، آرامش را همچون دانه های برف، آرام وبیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران ....‏amin.a

غريبه:
ادم های ساده...ساده هم عاشق می شوند،ساده صبوری می کنند،ساده عشق می ورزند...اما سخت دل می کنند و انوقت که دل می کنند جان میدهند...‏amin.a

غريبه:
همیشه به یادت هستم،اماشاهدى ندارم به جز کلاغ بام خانه مان که اوهم حقیقت رابه تکه پنیرى مى فروشد.‏amin.a

غريبه:
وقتی نمیتوانی فریاد بزنی ناله نکن،خاموش باش،قرنها نالیدن به کجا انجامید؟تو محکومی به زندگی کردن،تا شاهد مرگ ارزوهای خود باشی!تا شقایق هست زندگی باید کرد...‏amin.a

غريبه:
هر چقدر به خودت برسی به ما نمیرسی !!!!!!!!‏amin.a

غريبه:
هر وقت تونستی به کسی ارامش ببخشی،بدان عاشق شدی،وگرنه عشقی که ارامش معشوق را بگیرد،خودخواهیست...‏amin.a

غريبه:
خنده هایم را در هفت سالگیم جا گذاشتم نمی گویم دیگر نخندیدم نه....دروغ است اما دیگر به پاکی ان روزها نخندیدم.‏amin.a

غريبه:
منو که میذارین تو قبر، بزنین رو شونم و بگین : هی رفیق،سخت گذشت ولی دیدی گذشت ... ؟amin.a

غريبه:
توی دوره و زمونه ای که یه پسر 16 ساله با 40 کیلو وزن با یه ماشین شاسی بلند،میشه مرد رؤیاها...
ما همون نـــامـــرد باشیم بهتره...

دل زخامیها فریب چشم شهلا میخورد ساده دل درزندگی ازاین وآن پا میخورد در گذرگاه زمان بی دست وپابودن خطاست توپ چون بی دست وپاست از این وآن پامیخورد..

غريبه:
همه برایم دست تکان دادند ،اما کم بودند دستانی که تکانم دادند ،دوست و دست بسیار است ،ولی "دست دوست" اندک !!!دست دوستیت جاوید باد...محیا» آرایش و زیبایی » توصيه‌هايي براي آرايش مو توسط خودتان !
دانلود بازی با لینک مستقیم

توصيه‌هايي براي آرايش مو توسط خودتان !

 

 

 

 

 

 

 

 

هنگامي که در منزل هستيد موهاي‌تان را به چه سبکي درست کنيد که به شما بيايد و بدون کوچکترين هزينه اي خودتان موهاي‌تان را در منزل به زيباترين نحوه ي ممکن درست کنيد ؟
 
اگر دوست داريد که موهاي‌تان را فر و حلقه اي کنيد به شما توصيه مي‌کنيم که از اتو‌هاي مو استفاده کنيد اما از چه مدل اتويي ؟
 
براي اين که موهاي‌تان حالت حلقه اي پيدا کند توصيه مي‌کنيم که از اتويي استفاده کنيد که داراي سطح صاف و سراميکي باشد . اگر بخواهيد اين حالت فر و حلقه اي بودن دوام بيشتري داشته باشد ، توصيه مي‌شود که از حالت دهنده‌هاي و يا ژل‌هاي مخصوصي که وجود دارد استفاده کنيد تا موهاي‌تان اين حالت را تا مدت بيشتري حفظ کند.
 
اما هميشه قبل از اين که از اين مواد حالت دهنده ي استفاده کنيد بايد به دستور و نحوه ي مصرف آن دقت داشته باشيد تا حساسيتي برايتان پيش نيايد .
 
در مورد استفاده ي از اتوهاي مو نيز بايد احتياط کنيد زيرا بعضي از خانم‌هاي براي اين که حالت فر يا بر عکس حالت صاف و لخت بودن موهاي شان حفظ شود درجه ي حرارت اتوي را خيلي بالا مي‌برند ، اين کار شايد باعث شود که موهاي شما در آن روز حالت خود را از دست ندهد اما به مرور زمان و با استفاده‌هاي مکرر باعث سوختن موهاي شما مي‌شود و سوختگي‌هاي با اتو بسيار بد و خطرناک هستند ، زيرا موهاي قسمتي که سوخته‌اند ، ممکن است هرگز ديگر رشد نکند و يا اين که شما بايد ويتامين‌هاي موثر و قوي بسياري را مصرف کنيد تا شايد کمي موهاي اين قسمت رشد کنند .
 
پس در استفاده از اتو‌هاي مو دقت داشته باشيد . به همين دليل هرگز از اتوهايي که داراي مارک‌هاي متفاوت و متفرقه هستند استفاده نکنيد زيرا به دليل اين که درجه‌هاي آنها دماي مناسبي را نشان نمي‌دهد باعث گمراهي شما مي‌شود و متوجه سوختن موهاي‌تان نمي‌شويد .
 
براي استفاده ي از ژل‌هاي يا حالت دهنده‌هاي مو نيز دقت داشته باشيد زيرا ممکن است هر ژلي به پوست سر شما نسازد و ايجاد حساسيت کند .
 
به همين دليل براي اين که مطمئن شويد آيا ژل با پوسته ي سر شما ايجاد حساسيت نمي‌کند ، توصيه مي‌شود در ابتدا دستکشي را به دست کنيد و پايين موهاي‌تان را با اين ژل تست کنيد و اگر حساسيتي را مشاهده نکرديد ، مي‌توانيد به طور مستقيم در حاهاي ديگر موهاي‌تان نيز استفاده کنيد ،  اما با کوچکترين احساس آلرژي بهتر است سريعا اين ماده را از موهاي‌تان پاک کنيد ، تا به حساسيت‌هاي وخيم تر نرسيده است .
 
بعد از استعمال اين ماده بر روي موهايتان بهتر است درب يا درپوش آن را محکم ببنديد . هنگامي که موهاي‌تان را اتو مي‌کنيد بهتر است يک پوششي را بر روي شانه‌هاي‌تان قرار دهيد تا از لحاظ بهداشت نيز مشکلي براي‌تان پيش نيايد .
 
از شامپو‌هايي استفاده کنيد که حاوي مواد گياهي زيادي نباشند زيرا اين شامپوهاي بر روي موهاي شما اثر مي‌گذارند ،  همان طور که بسياري از موهاي به شامپوهاي گياهي واکنش مثبت  نشان مي‌دهند بسياري از موهاي نيز به شامپوهاي گياهي واکنش منفي نشان مي‌دهند .
 
اگر صبح از اين مواد نگه دارنده ي استفاده مي‌کنيد ، هيچ گاه در شب با اين مواد نگه دارنده اي که به موهاي‌تان زده ايد ، نخواييد و به بستر نرويد اول اين مواد را از موهاي‌تان بشوييد و بعد به استراحت‌تان بپردازيد . زيرا اگر اين مواد براي مدت طولاني روي موهاي‌تان بماند باعث مي‌شود که موهاي‌تان را تضعيف کند . افرادي که از اين مواد نگه دارنده و يا از اتوهاي مو استفاده مي‌کنند بهتر است که موهاي شان را ويتامينه کنند و به آنها برسيد .

گروه: تأمين محتوی
عضویت: 9.11.1389
نام کامل: نگار
نظرات: 4653
ارسالات: 325
مسنجر: --

momo124 #1

تاریخ ارسال : 2 مرداد 1390 20:07
عجب
گروه: عضو سایت
عضویت: 18.11.1390
نام کامل: --
نظرات: 6848
ارسالات: 0
مسنجر: --

ahadsharifii #2

تاریخ ارسال : 31 اردیبهشت 1391 23:22
جالب بود

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.